Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gmail


döme7400

Recommended Posts

döme7400

Szeretném a gmail-ban levõ leveleimet a gépem merevlemezére lementeni. Ebben kérek segítséget.

Elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Crocket

Szerintem ez két lépcsõs megoldás lesz. Kellene egy levelezõprogram, amivel letöltöd a leveleidet a gépedre és onnan kellene exportálni a merevlemezre.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
döme7400

Köszönöm a választ. Bevallom az a gondom, hogyan állítsam be pl. az outlok-ot. Milyen címeket kell beírni?

Ezután az a kérdés, hogyan tudom letölteni a merevlemezre, hogy a levelek egyszerûen megnézhetõk legyenek, a mellékletek pedig megnyithatóak legyenek.

Ezen a téren van mit tanulnom, ha valaki tudna segíteni, akkor azt kérném, hogy eléggé szájbarágósan írja le.

 

Elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Belépsz a G-mail fiókodba. Ott beállítások-Átirányítás és POP- Beállítási útmutató. Igaz nem magyarul, de képekkel illusztrálva több levelezõprogram beállítását megtalálod.

Link to comment
Share on other sites

Crocket

Sõt, van egy video is, ami megkönnyíti a dolgodat. Ha nincs levelezõprogid, használd az Outlok Express-t, ami minden Windows-on alapból rajt van.

Link to comment
Share on other sites

döme7400

Köszönöm a segítséget, így már megy.

 

Döme

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Wooly

Üdv!

 

Meg tudná valaki mondani, miért akar a gmail állandóan bejelentkezni a chat-be? Közben fél óra alatt vagy fél millió bájtot küld el, hasonlóan mintha vírus lenne a gépen. Sem az Agnitum, sem a Nod32 nem talált semmit. Valószínűleg nincs gond, de idegesít. Ki tudom végleg kapcsolni a "chat" funkciót?

Megköszöném az érdemi választ!

Link to comment
Share on other sites

Crocket

Talán azért, mert mikor bezártad a Gmail-t, elfelejtettél kijelentkezni?

 

Írj rendesebben! <Pjotr>

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
warynski

Itt valaki fentebb már kérdezte, hogy hogyan lehetne menteni - exportálni - a gmail-es leveleket. Azt a választ kapta, hogy elõször mentse el valamilyen levelezõ programba, és onnan exportálja.

 

Én azt kérdezném, hogy nincs-e mód arra, hogy közvetlenül a gmail-bõl lehessen .txt, .msg, vagy .eml fájlba menteni a leveleket. Majdnem 1000 levélrõl van szó, ha nem muszáj, nem csinálnám két lépésben.

 

Ha van tipp, elõre is kösz!

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Nem túl régen a PCWorld oldalán ismertettek egy szoftvert, ami tudja menteni a gmailes leveleket stb.

 

Mail Store

Link to comment
Share on other sites

warynski

Köszönöm, kipróbálom! :)

 

-----------------------------------

 

Igen, megcsinálta, ez egy nagyon jó kis program!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Mazsola2

Hello Mindenki!

 

Ebben a fórumban már volt kérdés a gmail-es levelek Outlook Express-ben történõ lekérdezésére. Ugyanez a gondom. Sehol sem találom azt, hogy mit kell beírni a "Beérkezõ levelek (POP3" és a "Kimenõ levelek (SMTP)" mezõbe. Azt tudom, hogy más e-mail szolgáltatók esetében a kimenõ levelekhez az Internet szolgáltatómtól kapott címet kell beírni.

 

Ha valaki tudja, elõre is köszönöm.

 

Link to comment
Share on other sites

Mazsola2

Köszönöm mindkettõtöknek. Már mûködik is.

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

Sziasztok!

 

 

Azt hogyan tudnám beállítani, hogy az Outlook Expressre letöltött gmail-es leveleim közül törlök, akkor az az eredeti tárhelyen (gmail, google?) ne törlõdjön?

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Eszözök -> Fiókok ->Tulajdonságok->speciális->Eltávolítás a kiszolgálóról, ha törölve lesz a... kikapcsol.

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

vodás

Barátom gépén (weben levelez) a Firefox-ban a Gmail-t két napja csak HTML nézetben tudja használni. A netkapcsolat egyáltalán nem lassú, szélessáv. Ugyanakkor a NoScript szerint a google-analytics.com "megbízhatatlan webhely". Hiába próbáltam neki beállítani. Nem fertõzött a laptopja, mi ez? :S

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Botond

Helló! Én egy kicsit furcsa kérdést szeretnék feltenni. Miért nõ folyamatosan az gmail tárhelyem. Tudom, hogy mindenkinek nõ, de miért, hogyan?

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ahogy folyamatosan újabb szervereket helyeznek üzembe, úgy nő az egy felhasználóra eső tárhely.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

És persze ennek ne dõljön be senki, elvileg annyi. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
vodás

Ma hajnalban érkezett. Gmail: Mail Delivery Subsystem. Kétszeres blokkolás, Message ID: cimmel, az "email-cím" betűkből és számokból áll, 8. + 5 karakter@gmail.com. Valószínűleg botnet hálózatról érkezett. A legjobb a webes Gmail-en a Beállítások menűben a csevegést és a videós csevegést azonnal és drasztikusan letiltani, mondja a rendszergazdi barátom. Ilyen SPAM küldés még nem fordult elő. :dühös::S

 

Ne üss entert minden sor végén! :) <KGigi>

Link to comment
Share on other sites

Botond

Nem lehet, hogy ez nem volt spam? Amit írtál abból igazából nem jött le, hogy ez valóban egy spam.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Én kaptam már hasonlót más fiókokra. Spammel kapcsolatos, vagy maga is spam szerver üzenetnek álcázva. Ha melléklete van, nem szabad megnyitni.

Vagy még az van, hogy a spammer használja a mail címed a from mezőben, hogy átjusson a spamszűrőn, de nemlétező címre ment, a szerver pedig neked küldi vissza ezt a hibaüzenetet.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...