Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Adobe Photoshop CS3 hiba


Hutchington

Recommended Posts

Hutchington

Üdv All!

 

Egy kérdést intéznék felétek, hogy találkozott-e már valaki ezzel a hibával, és van-e rá megoldás.

Nos a lényeg az hogy egy weboldal dizijén dolgoztam, és elkellett rohannom közben. Mivel a gépemet álltalában csak készenlétre rakom, ezért nem nagyon szoktam menteni, de most kivételt tettem, és elmentettem, majd bezártam Ps-t. Legközelebb amikor akartam dolgozni rajta, és megakartam nyitni, a következõ hibaüzenetet kaptam:

 

IPB kép

 

Kérlek benneteket hogy segítsetek.

 

Elõre is köszönöm!

 

Üdv:

Hutch

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nézd meg itt a lap vége felé egy bizonyos MarkCairns nevû fickó hozzászólását. Hátha.

Link to comment
Share on other sites

Hutchington

Köszönöm Balázs, kipróbáltam, de a hibás psd fájlt továbbra sem tudom megnyitni, bár nem tudom hogy ez a fix a jövõbeni mentésekre, vagy a régebbiekre is akar-e szólni. Ha az utóbiakkra is, akkor nem mûködik, ha nem akkor meg én kérek elnézést :)

 

Üdv:

Hutch

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
dtommy79

Üdv,

 

nekem a telepítéssel lenne problémám.

Állandóan azt írja ki, hogy Egyszerre csak egy adobe termék telepíthetõ.

 

Nincs más adobe termék a gépemen még areader sem. Újraindítottam a gépet úgy sem mûködik.

 

Viszont a vezérlõpult -> Programok telepítése/törlése opcióban megjelenik a Photoshop cs3, gondolom ezért nem enged tovább a telepítéssel, viszont onnan meg nem tudom törölni.

 

Valaki tudna segíteni

köszi

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Eredeti a Photoshopod? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

dtommy79

Igen.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu
Viszont a vezérlõpult -> Programok telepítése/törlése opcióban megjelenik a Photoshop cs3, gondolom ezért nem enged tovább a telepítéssel, viszont onnan meg nem tudom törölni.

Korábban már megpróbáltad feltelepíteni? :hááát: Hogyhogy nem engedi eltávolítani a rendszer?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Zomerys

Nálam is ugyanez a gond. Elõször próbáltam meg felrakni a PS-ot. De nem engedi, mert azt írja, hogy a telepítõ már fut. ja és az én PS-om nem eredeti :P

Link to comment
Share on other sites

todfeary

Ahoy Mindenki!

 

dtommy79:

IDÉZET

Viszont a vezérlõpult -> Programok telepítése/törlése opcióban megjelenik a Photoshop cs3, gondolom ezért nem enged tovább a telepítéssel, viszont onnan meg nem tudom törölni.

 

Próbáltad már valami registry pucoló software-rel leszedni? Pl.: regcleaner?

Általábban azzal ki lehet szedetni a már feltett hibás cuccok reg-jeit. Aztán már csak pár törlés a Program Files\Adobe könyvtárból, és elkezdheted újra a telepítést. Még ajánlott belekukkantani a ":\Documents and Settings\All Users\Application Data\Adobe\" mappába hátha van ott valami ami. Persze ha hülyeségeket beszélek szóljatok rám... Ez csak tipp volt. :D

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Dehogy hülyeség! Nagyon jó ötlet, a registryt is ki kell pucolni! Az eltávolításokhoz én ezért használok Your Uninstaller-t, mert az letakarítja az eltávolított programok után fennmaradt szemetet is. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Nizse

Az Indesignnál van ugyanez a problémám. De hiába minden. Ccleanert használok, amúgy ez a yourinstaller nekem nem is mutatja a progit.

Link to comment
Share on other sites

olli

Software Remove Master ?

Link to comment
Share on other sites

msznagyb

Hali! Én sem tudok egyebet mondani, csak azt, hogy akárhányszor telepítem a photoshop cs3-at vagy azt a hibaüzit kapom, hogy már egy telepítés fut, és azért nem hajlandó települni, vagy feltelepül és az install végén bedobja hogy minden összetevőt felrakott, csak a ps cs3 install failed! Egyébként ha próbáltam a Flash cs3-at, ugyanez a helyzet! Tiszta csusság ez az egész! Már próbáltam registy-t takarítani, az adobe mappákat törölni, friss win-t rakni, de vagy egy telepítés folyamatban van vagy install failed hibaüzit kapok!

Van az adobe oldalán valami hibajavító, de az sem működik...! Légy szíves, ha valaki tudna segíteni!!!

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Úgy látszik, az Adobe CS3 termékek mind tele vannak hibákkal. :D

Ha már ennyi embernél jelentkezik a probléma, akkor csak két dologra tudok gondolni: vagy így adja tudtotokra a telepítõ, hogy a gépetek nem felel meg a rendszerkövetelményeknek (ennek azért nem árt utánanézni), vagy pedig valami ismeretlen eredetû hiba jelentkezik a telepítéskor. :hááát:

Én azért a helyetekben körülnéznék az Eseménynaplóban, nézegetném a hivatalos és nem hivatalos weboldalakat, hátha van valami ötlet. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Szala01

Sziasztok!

 

A segítségetekre lenne szükségem.

 

Újratelepítettem a számítógépemet Win Xp op. rendszerrel. A gép teljesen szûz és nem tudtam feltelepíteni az Adobe Photoshop CS3-at. Elõzõleg ez mûködött a gépen. A telepítés közben nem kiabál semmit, a végén írja ki, hogy 2 components failed.

 

Mi ilyenkor a teendõ?

 

Segítségeteket elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

msznagyb

Huhúúúúúúú, megvan a megoldás:

 

1. Tehát az elsõ fontos dolog, hogy csak is az Adobe CS3 nevû mappából hajlandó települni!

 

2. Ha azt írja ki hogy már egy folyamatban lévõ telepítés van, akkor vagy a programok eltávolítása-ból uninstall az elõzõ félbeszakadt install, vagy ha nem megy, valahogy kierõszakolni, vagy ha így sem, akkor Windows újratelepítés!

 

3. Fel nem tenni az Adobe plug-inokat (shockwave, flash player, activex stb.), ha pedig fent van, akkor uninstall.

 

Ez után már jónak kell lennie. Nekem így ment fel egy Flash CS3 és utána a Photoshop CS3.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
once

Hi!

 

Nekem az a problémám, hogy nem tudom feltelepíteni ezt a cs3-at, a telepítés legelején mindig kiirja hogy zárjam be az összes internet explorer alkalmazást, én be akarom zárni, a feladatkezelõben a folyamatoknál mégsem tudok 2 iexplorer.exe-t leállítani,csak az iesuser.exe-t. Az a 2iexplore exe mindig ott terem,amint leállítom,csak egy másodpercre tûnik el. Az explorer automatikusan nem indul el ujraindításnál, akkor miert van ott mindig a feladatkezelõben? Bocsánat hogyha már valakinek volt ilyen gondja,de nem leltem rá,legalábbis itt a keresés nem hozta fel. Köszi!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Omega32

Magától nem futkározik az IE, nem ártana egy alapos kártevõ keresés, ha még nem volt...

Link to comment
Share on other sites

once

Köszi, már vagy harmadjára csináltam vírusirtást, és most sikerült, 4-et talált a nod 4 óra hosszas keresés és irtás után. A feladatkezelőben nincs ott, és le is tudom állítani. Sikerült feltelepítenem, hála.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Szerintem egy hatékony kémprogramirtóra és vírusirtóra van szükséged. ;)

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Hát akkor hozd be a Feladatkezelőt, és zárd be. Ha nem megy, töltsd le a Kill Process programot.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Marczy1

Szió mindenki.

 

Lenne egy olyan nyűgöm, hogy nem bírom feltenni a Photoshop CS2-t Vistára. XP alatt gyönyörűen ment, most is feltelepít mindent, csak mielőtt végez, abban a pillanatban vissza is törli. :pislog:

 

Tanácstalan vagyok... Vistám van - Ultimate - SP1-gyel

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

A kompatibilitási beállítások módosításával próbálkoztál? Egyébként a Photoshop CS2 nem teljesen kompatibilis a Windows Vistával, de elvileg fel kellene települnie. Lehet, hogy érdemes lenne átböngészned a Google találatait. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ice-man

Sziasztok, nem tudom mennyire aktuális még a telepítős probléma a CS3-nál.

 

Amikor azt írja ki, hogy a telepítő már fut, akkor a következő a megoldás:

 

c:\program files\common files mappán belül létrehoz egy össze-vissza nevű mappát, azt kell kitörölni. (Lehet hogy még az adobe mappában egy installer nevű mappán belül, tegnap szívtam vele, már nem emlékszem pontosan, de megtalálható.)

 

Szóval abba a mappába inicializál a telepítő.

 

Aztán a következő probléma, hogy nem megy tovább a telepítés az inicializálás után, hanem se szó, se beszéd leáll.

 

Hosszas fejvakargatás és xml file-ok átnézése után reménytelenül, egy hirtelen ötlettől vezérelve: jobb gomb "Futtatás, mint...", és A következő felhasználó: Rendszergazda... jelszó meg minden, és aztán láttam a csodát, hogy bejött egy ablak az inicializálás után, amit még nem is láttam. Igen, a telepítő volt az. Még annyi baja volt, hogy 0 kilobájtot írt a szükséges tárhelynél, de az már annyira nem érdekelt, volt hely.

 

Remélem segítettem ezzel.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...