Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ingyenes játékok


Garono

Recommended Posts

Fujitsu

Megtehetné ugyanezt az EA és az Activision is... :D

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Ez jó, de jobb lett volna, ha pl. valamelyik NFS-t teszik ingyenessé. :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Na most egy Far Cry kemény 990 forintba kerül jelenleg a Galaxisnál. Ha választanom kell, hogy ingyen töltöm le és játék közben reklámokat akarok nézni, vagy kiadok érte 1000 forintot, már húzom is a cipőmet. ;)

 

Értem én, hogy a gesztus számít, és le is borulnék, de elég reklámszennyeződés ér egy nap ahhoz, hogy játék közben nem akarok ilyesmivel szembesülni!

Link to comment
Share on other sites

Garono

Az lehet, de pl. a Rayman nem egy ezres. :hááát: Tehát 4000 vagy reklám? Akkor inkább reklám.

 

A Far Cry nekem egyébként megvan eredetiben (kellett a multihoz), 2000 Ft volt akkor. :)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Engem abszolút nem érdekelnek a reklámok, szóval emiatt biztos nem adnék ki egy fillért sem, ha van ingyenes alternatíva. :)

Link to comment
Share on other sites

Garono

Nem "nagy kiadótól" ugyan, de itt lesz nemsokára az ingyenes BMW M3 szimulátor (a GT Legends motorjával).

 

Gamekapocs hír.

 

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

No, ez érdekel! Majd egy linket szeretnék a letöltéséhez! :)

Link to comment
Share on other sites

Garono

Itt a BMW M3 Challenge! :ötlet: Még nem töltöttem le, de a képek alapján jó lesz. :P

 

A vicc az, hogy pont ma jött meg a GTR játékom is. :upsz: (Gondoltam 2000-et megér... ;) )

 

Link to comment
Share on other sites

Arkangyal1528464506

Ha a licenc engedi, feldobom az oldalamra :)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Köszönöm a linket!

De mégis azt kérném, töltsétek le, s majd mondjátok el, milyen volt!

Mert az azonnali letöltés és telepítés nem az én stílusom...

Link to comment
Share on other sites

Garono

Rendben, de sajnos elég lassan jön. :( Még csak 35% van itt, és 350 mega az egész... Pedig azóta megy, mióta belinkeltem.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Köszönöm, majd én is kipróbálom. :)

Link to comment
Share on other sites

Garono

Fenébe! Kétszer is letöltöttem, elsõre az én hibámból nem mûködött, most meg hibás a letöltött fájl. :( Holnap azért megint megpróbálom.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

De mért ilyen rohadt lassú a letöltés? :S 350 megabájt letöltéséhez nehogy már 2 óra kelljen! :dühös:

Link to comment
Share on other sites

Garono

Nem is, több kellett hozzá. :hááát:

 

Elkezdtem megint letölteni. :ötlet:

 

Szerk.:

Ilyen nincs! :o Most is hibás, pedig a BMW.com-ról töltöttem! :gonosz:

 

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Végül sikerült? :)

Én tegnap este hozzáfogtam a letöltéséhez, de miután láttam, hogy még órák vannak hátra, inkább leállítottam. :S

Link to comment
Share on other sites

Garono

Próbáltam mégegyszer, egy német mirrorról, de onnan meg elindulni sem volt hajlandó. :(

Link to comment
Share on other sites

Arkangyal1528464506
You will need an Ubi.com account and you must live in the U.S. to play the game

The promotion is now closed and it is no longer possible to play the game for free. If you are interested in further information on this title, visit the Ubi official website at http://www.ubi.com

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Most ez itt mi akar lenni?

Link to comment
Share on other sites

sirfrancisd

Gondolom az, hogy a Ubisoft szerint USA-ban rezidensnek kell lenned a játék használatához. Bár nem olvastam el, és nem is fogom az öszes ingyenesen letölthetõ játék EULA-ját-, egyszerûen nem érdekel-, de a Chip.de szerint simmán megoldható a játékok futtatása, az összes teendõ, hogy telepítésnél amerikainak kell kiadnod magad. Azt azért el kell mondani, hogy ez nem Deutschland, és a jogrendszerünk bár hasonló, de nem dettó ugyanaz. Mivel viszont az ingyenes promóciós idõszak lejárt, ezért a jogszerû használat már a normál feltételek szerint alakul.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Garono

Gondoltam megint szerencsét próbálok, és lám: sikerült hibátlanul letölteni! :) Kipróbálni sajnos csak este tudom, mert megyek el, így is késésben vagyok. :D

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Nocsak! Akkor majd én is megpróbálom letölteni. :)

Link to comment
Share on other sites

Garono

Végre kipróbáltam, és nagyon jó! 8) A motor hangja valami hihetetlen! És a grafika se semmi. :)

 

Megyek is vissza játszani, csak kiléptem, hogy megnézzem multiplayerhez a profilomat. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...