Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bioshock


kifly

Recommended Posts

kifly

A bioshockhoz kijött egy nem hivatalos patch, amivel lehet shader model 2.0-ás videókártyákon is játszani. Van is angol fóruma a 2k games oldalán >>itt<<. Mivel nem vagyok nagy májer angolból, ezért nem igazán tudtam kivenni, hogy most van-e friss verzió, illetve hogy melyik az, de az angolul tudó forumozókat megkérném, hogy nézzék meg és osszák meg velünk, angolul nem tudó sm 2.0-ás vga tulajokkal, hogy mi is a helyzet ebben az ügyben!

Link to comment
Share on other sites

nortol

Az első link alatti dolgot letöltöd, kicsomagolod, installálod.

 

Ha nem működne a dolog, akkor a második link alatti dolgot letöltöd, kicsomagolod, majd a kapott fájlokat bemásolod a megadott könyvtárba.

 

Ennyi ...

 

Ja és még annyi, hogy a check pontról való betöltés hosszú időt vesz igénybe (5 perc), tehát türelem ...

Link to comment
Share on other sites

kifly

Ok ezt én is tudtam meg azt is tudom hogy még dolgozik rajta és csak azért indítottam a topicot hogy hátha van már újabb változat

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
lasat

Hello

 

Úgy tudom már az egész játékhoz kijött egy MS 2.0, csakhogy amikor leszedem és felrakom a játék betöltésénél befagy a game. És ha viszarakom az eredeti sm3-mat, akkor meg nincs egerem és a játékban is fekete háttér fehér kockák. :( Valaki segítsen PLIS !

 

Légy szíves írj rendesebben! Üdv.:Gereby

Link to comment
Share on other sites

nortol

Nekem semmi problémám nincsen az ég világon vele. Minden esetre egy nagyon hangulatos és ötletes játék. Bár nálam nem top1.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
MERNOK

Sziasztok!

Olvastam, hogy a játék honlapjáról letölthető a magyarosítás. Meg is találtam (http://station.extra.hu/), de nem tudom letölteni, mert a letöltendő fájl előtt lévő főmenü ablakot nem tudom bezárni.

Honnan tudnám letölteni?

A választ előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem értem a problémát: bal oldali menüben letöltések, utána középen az elsõ a 1.1-es magyarítás.

Link to comment
Share on other sites

MERNOK

Tisztelt Spányik Úr!

 

Az a problémám, hogy a letöltésnél, a magyarosítás elõtt nekem ott marad a fõmenü kis ablaka, s így nem tudok rákattintani. Hogyan tudok ide képet beszúrni, hogy megmutassam?

 

Köszönettel!

 

 

Link to comment
Share on other sites

MERNOK

KÖSZI!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...