Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Van süti, nincs süti?


Calmarius

Recommended Posts

Calmarius

Miért van az, hogy bizonyos webhelyekrõl nem jönnek le a sütik, amik a regisztrációhoz, meg miegymáshoz kellenek? Pedig meg van engedve nekik!

 

Eddig két webhelynél tapasztaltam ilyet:

 

jatekfejlesztés.hu -> Nem tudok regisztrálni, mert folyton a regisztrációs lapon kötök ki.

 

Újabban a freemail.hu is -> Bejelentkezés után pár másodperccel visszadob a kezdõlapra, hogy letelt a biztonsági idõkorlát, és hogy jelentkezzek be ismét, ily módon még a mail-jeimet se tudom megnézni.

 

Mi okozza ezt? Miért csak az említett webhelyeken? Miért csinálja a freemail is már?

 

Egyedi eset? Vírusírtó vagy a tûzfal kavar??

Link to comment
Share on other sites

Calmarius

A freemail megjavult. A játékfejlesztés.hu-n továbbra sem tudok regelni, az ottani adminoknak küldem egy mail-t, visszaírtak és azt mondták, hogy nálam van a probléma.

 

De nem értem, hogy mi.

Link to comment
Share on other sites

kori

A tûzfalad beállítasainál a sütik engedélyezését nézted már? Esetleg a spyware írtódnál ugyazezt. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

h.arpad

Az sütik egy részét szerver oldali, másik részét kliens oldali szkriptek állítják be (oldala válogatja.) Érdemes arról is meggyőződni, hogy nincs-e valamilyen kiterjesztés (AdBlock és persze az átkos és haszontalan NoScript) Firefox esetén, ami a kliens oldali szkriptet (pl. JavaScript) blokkolja alapértelmezésben, (a NoScript esetében ráadásul pedig abszolút értelmetlenül. :S )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...