Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Logó beégetése videókba.


Tibi

Recommended Posts

Tibi

Hello! A kérdésem a következő: A Camtasia programmal csináltam király videókat, és azt szeretném, hogy egy általam választott logó jelenjen meg a jobb sarokba. Úgy mint a tévé csatornák logója. Na, ezt milyen programmal tudom megcsinálni? (Lehet fizetős is.) Segítsetek légy szíves!

Link to comment
Share on other sites

Omega32

Nem ártana tudni milyen formátumba mentetted el a videót :hááát: .

 

Ha avi, akkor a VirtualDub, ha jól emlékszem meg tudja csinálni (Video->Filters->logo résznél nézd meg, ingyenes program, telepíteni sem kell).

Link to comment
Share on other sites

Adani

A Virtualdubhoz van ilyen plugin, én is használtam, volt logoeltüntetõ meg logorátevõ is.

Link to comment
Share on other sites

Tibi

Köszi a segítséget! Tudnátok egy linket adni a plugin-hez mert nem találom???

Link to comment
Share on other sites

Omega32

Nekem a programmal együtt lejön, azaz belső (internal) plugin a logo hozzáadó. Ott található, amit írtam (Video->Filters->logo). A programot meg az általam adott linkről letöltheted.

Link to comment
Share on other sites

Tibi

AZ Adobe Premier Elements 3.0-ban nem lehetne megoldani ezt a logó beégetést??? Mert a virutaldub mindig codecre panaszkodik, meg csak avit fogad el.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Próbáld ki a VirtualDubMod-ot, az megeszi az MPEG2-t is.

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

A Premiert nem nagyon ismerem, de biztos, hogy nem csak egy videósávot enged használni. Ha pedig van lehetõség több videósáv használatára, akkor egy logó "beégetése" elég egyszerû feladat. Én VideoStudiót használok - max. 6 videósávot engedélyez - és még átláthatóvá is tehetem a logót.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...