Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Google bolondságok


jency94

Recommended Posts

jency94

Hi!

Ezt a topicot azért hoztam létre, mert a kedvencem a Google, és természetesen az ember néha rá-rá bukkan pár hülyeségre, amit Larryék elrejtettek.

Hát itt lene az elsõ:Google Game :lol:

Link to comment
Share on other sites

payskin

:?:

 

Google

Error

 

 

Not Found

The requested URL /easter/feature_easter.html was not found on this server.

Link to comment
Share on other sites

vmiki

Vicces. Betegek... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kasparek

Ezt a vidit érdemes végignézni. Easter Eggsek. Ja és csak Googleval foglalkozik

 

http://youtube.com/watch?v=gsv2g8BdRCo

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 year later...
kléni

Ezen már csak nevetni tudok. "amely a felhasználókat annyira bosszantotta" :lol:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Szerencsére nem használom a Google keresõoldalát keresésre, így nem találkoztam a dologgal, de engem is megütött volna a guta, ha ezt bevezetik állandóra.

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Jó neked. Én sajnos találkoztam vele és nagyon meglepõdtem a dolgon. Utána lázasan keresni kezdtem a megoldást az eltüntetésére, de akkor még nem sikerült. Mostanra szerencsére ez már megoldódott.

Link to comment
Share on other sites

kléni

Persze elsõnek engem is meglepett (sõtt, fel is húzott, mert elfelejtettem, mire akartam keresni :D ) De másodszorra amikor mentem, már egyáltalán nem foglalkoztatott, kigyönyörködtem a képben, és kerestem is. Meg gondolom egy idõ után teljesen megszoktam volna (feltéve, ha kicsit kiszépítik). De azért lehetett gondolni, hogy nem állandó, márcsak abból is, mert még aznap 10 körül megjelent talán az indexen, vagy az it kávén egy cikk, hogy csak egy napos reklám. Elsõnak azt hittem, valami olyasmi, mint a logócsere, valami jeles nap, vagy nagy alkalomból lehet ott, ami ugye nem állandó.

Link to comment
Share on other sites

Garono
nem használom a Google keresõoldalát keresésre

:igen: Kész szerencse, hogy mindegyik böngészõben van beépített search bar.

Link to comment
Share on other sites

Sebi
... Meg gondolom egy idõ után teljesen megszoktam volna (feltéve, ha kicsit kiszépítik). ...

Ha annyira tetszett beállíthatsz magadnak most is hátteret, csak kattints a bal alsó sarokban a "Háttérkép módosítása" linkre. :ötlet:;)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

A háttérképet azért vette le a Google, mer nagy felháborodást váltott ki a felhasználók körébe. Bing utánzással vádolták a googlot. És az is bosszantotta a népet, hogy nem változtatható a kép!

Állítólag, bejelentkezés utánn ki/be kapcsolható, bár én nem találok erre vonatkozóan semmit a beállításoknál sem és a bal alsó sarokba sem. Lehet, Operába másképp mûködik a dolog?

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Állítólag, bejelentkezés utánn ki/be kapcsolható, bár én nem találok erre vonatkozóan semmit a beállításoknál sem és a bal alsó sarokba sem. Lehet, Operába másképp mûködik a dolog?

 

Feletted írtam a megoldást. ;)

 

Itt a Google súgója. ---> Háttérkép hozzáadása saját Google-kezdõlapjához :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Én meg írtam, hogy Operába nem mûködik.

 

Kompatibilis böngészõk

 

A kezdõlaphoz saját háttérképet hozzáadni az alábbi böngészõkben tud:

Google Chrome

Internet Explorer 7.x (Windows XP, Windows Vista)

Internet Explorer 8.x (Windows XP, Windows Vista)

Firefox 3.x (Windows XP, Vista, Mac OSX)

Safari 3 (Mac OSX)

Safari 4 (Mac OSX)

 

Kattintson a kezdõlap bal alsó sarkában található Háttérkép módosítása lehetõségre.

 

Operában (10.60) ez meg sem jelenik.

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Bocs. Átsiklottam afelett, hogy te Opera böngészõt használsz. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Az Operát nem támogatja a Google. Ilyen egyszerû.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Imádom is õket érte...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Sebi

Ma keresni próbáltam a Google-n, pontosabban a google.hu-n. Beírom, hogy "közösségi adószám", erre nem történik semmi. :S Többszöri próbálkozás után is ugyanez volt az eredmény. Érdekes, hogy a Bing hoz fel találatokat, sõt a google.com is. :pislog:

Ilyenkor mi van? A magyar Google oldal tiltja valami oknál fogva ezt a szóösszetételt vagy mi a manó? :hááát:

 

 

 

Ui.: Megnéztem más böngészõvel is és azokkal pedig mûködik. Opera, Chrome és IE alatt is jó. Tehát csak a Firefoxot nem szereti nálam. De mondjuk az az érdekes, hogy a laptopomon sem megy Firefox alatt. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Ma volt egy végtelen átirányításos történet Gmail-be való belépésnél. Valamit hegesztenek, nem tudom.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
szikidani

Google fordítóba beírod, hogy "Call of Duty"! :D

Link to comment
Share on other sites

kléni
Ez nekem újabb.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mizsi

Ma interaktív a Google doodle, lehet gátfutni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...