Jump to content
GSForum - Segélyvonal

irfanview


misa

Recommended Posts

misa

Letöltöttem az Irfanview 3.99 változatát. Örömmel láttam, hogy lehet slideshow-ba menteni *.exe formátumban.

Magyar sugó nincs, angolul nem tudok, így egyáltalán egy slideshow elkészítése nehéz.

 

Sajnos, lejátszani nem tudom. Mi lehet az ok?

 

Nincs PowerPointom, a gépet telepítőlemez nélkül vettem (pontosabban nem adtak telepítőlemezt), ezért örülnék, ha működne. Olyan véleményeket szeretnék, ami segítségemre lenne!!!

 

Köszönöm. :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nos, Irfaview-val sosem próbáltam még diavetítést csinálni, de jó hírem van: a PowerPointhoz garantáltan semmi köze nincs, úgyhogy arra nem is lesz szükséged.

 

Egyébként a weboldaláról le tudod tölteni a 4.0-t és a magyar nyelvû felületet és Súgót is! ;)

Link to comment
Share on other sites

Giraffe1
Magyar sugó nincs, angolul nem tudok, így egyáltalán egy slideshow elkészítése nehéz.
Magyar súgó van, csak külön kell elindítani a .hlp file-t, mert az F1 a .chm-es, angol súgót indítja el. De súgó nélkül is, legfeljebb 1 percnyi keresgélés után azért csak meg lehet találni a magyar felhasználói felületen a Fájl :nyíl: Diavetítés funkciót.

 

Sajnos, lejátszani nem tudom. Mi lehet az ok?
Ez azért érdekes, mert ha már fut az IrfanView, akkor már semmi másra nincs szükség a vetítéshez. :pislog:

Semmi mást nem kell tenni, mint kijelölni a vetítendõ képeket, esetleg beállítani a vetítés sebességét, a sorrendetet, a kiírandó szöveget stb., majd megnyomni az Indítás gombot. :upsz: Esetleg, ha futtatható állományba szeretnéd elmenteni, akkor nyomd meg a Mentés EXE/SCR fájlként gombot, utána pedig döntsd el, hogy EXE-t vagy SCR-t (képernyõvédõt) szeretnél készíteni, hogy teljes képernyõn vagy ablakban akarod-e viszontlátni a képeket, add meg a célmappát és a fájlnevet, végül pedig nyomd meg az Elkészítés gombot, és már készen is vagy.

 

Olyan véleményeket szeretnék, ami segítségemre lenne!!!
Remélem ez segítségedre volt. :hááát:
Link to comment
Share on other sites

misa

Köszönöm, az egyik része (a diavetítés az ablakban) ismert, az elmentése exe fájlba nem megy. Hétokot jelez, de azok mik, azt nem írja ki, csak jelzi, hogy lásd súgó. Magyar nyelvû súgója meg nincs.

 

 

Köszönöm, megpróbálom, hátha. A 3.99-ben is volt magyar felület, csak a Súgó angol.

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

misa

Miután igazi segítség nincs, van-e olyan ingyenes prezentációs program, ami jó, és le lehet tölteni /esetleg át lehet konvertálni a PowerPointba?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Mojzi_

Ugyan nem PowePointba, de szerintem a Picasa is tud slideshow-t menteni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...