Jump to content
GSForum - Segélyvonal

T-Home, T-Online levelezési beállítások


ocsi

Recommended Posts

ocsi

Sziasztok!

 

Pár napja hirtelen nem tudok kimenõ leveleket küldeni...

A jelenség egyszerre jött elõ mind a 4 gépen, minden hónapok óta bekonfigurált levelezõprogramok mûködnek, amik az smtp.t-online.hu címet próbálják elérni. Eddig ment is minden... most megint nem... Tudtok valamit errõl, vagy ehhez hasonló problémáról?

 

Jah és a hiba:

 

Unable to connect smtp.t-online.hu....

 

elõre is köszi..

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Nekem mail.t-online.hu van beállítva SMTP kiszolgálónak és úgy mûködik.

Link to comment
Share on other sites

warynski

Be van állítva a hitelesítés (Authentication)?

 

Unable to connect smtp.t-online.hu....

Mellesleg, ahogy fentebb Sebi írta, mail.t-online.hu-nak kell a kiszolgálónak lennie a küldésnél is.

Link to comment
Share on other sites

ocsi

Köszi srácok... így mail.t-online.hu -val már nekem is megy. De gondolom az elõzõt csak nemrég tilthatták le, mert hónapokon keresztül küldtem vele leveleket... :pislog::pislog::gonosz: No mindegy, és mégegyszer köszi!

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Ha valakinek még szüksége lenne valamilyen beállításra, itt megtalál mindent. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
KGigi

Csak én bénázom vagy tényleg nincs IMAP a t-onlineos fiókokhoz? És t-emailhez sem. Ami fizetős.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Valami ilyesmit kerestem, köszönöm szépen. Imádnivaló a t-home odala, az ég világon semmit nem találok. Még az ügyfélszolgálatra sem sikerül valamiért bejelentkeznem a váltás óta.

 

Sajnos muszáj maradnom itt, mert a riasztó csak t-homeos vonalon működik, vagy valami ilyesmi. A lényeg, hogy az ADSL-t sem köttethetem máshová.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...