Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Microsoft Front Page 2003


Ruzsa Dániel

Recommended Posts

Ruzsa Dániel

Nem találom. Ha esetleg valaki tudná...

 

Ui.: ha jól emlékszem az office cd-n sem volt rajta az is legális akárcsak a windows xp-m ilyen tanáros iskolai programból való!

Link to comment
Share on other sites

vmiki

Itthon nekem is olyan tanáros csomag van, ahhoz nem jár. Így meg kell venned, legálisan nem juthatsz hozzá így.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Tudtommal már kapható. :hááát: Úgy rémlik, hogy a 2007-es csomagban az Expression Web van helyette.

Link to comment
Share on other sites

zsoltchelsea

A EW a Frontpage utódja. Nem?

Link to comment
Share on other sites

vmiki

Valami olyasfajta. Nem lesz több Front Page, lesz helyette ez. És sokkal fejlettebb elõdjéhez képest.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Hehe, én épp azt hallottam, hogy fejlettlenebb. :P Valaki, aki aktívan Frontpage-ezett, valamikor az év elején vett a shopunkban egy Expression Webet, és két nap múlva visszahozta, hogy valami objektumbeszúrós funkció teljességgel hiányzik belőle, ami benne volt a FrontPage-ben, és az neki mennyire kell. Mondtam neki, beszélje meg a Microsofttal, erre kiderítették, hogy van valami SharePoint Designer vagy micsoda, ami majdnem kiköpött Expression Web, csak éppen abban él tovább a FrontPage-nek az a funkciója, amit a srác hiányolt. Meg is vette, azóta is boldog.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Nos, hát köszönöm mindekinek a hozzászólást, akkor lehet be kell rá ruháznom. :D

Link to comment
Share on other sites

payskin

Holnap, ha nem felejtem el, mondok neked rá jó kis PC World Shopos árat! Hogy szokták mondani a TV Shopban? Verhetetlen ár!

 

Na, a viccet tehetjük máris félre, mert az Expression Web normál, dobozos kiadásban 94 000 forintba kerül (bruttó). :( Szólj, ha érdekel ennyiért.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Ahh sajnos ez elég húzós meg most állok egy nagy kiadás elõtt elsõ lemezünket fogjuk kiadni...

Link to comment
Share on other sites

Greene

Mindenesetre az pozitív, hogy egyre többen látják be, szoftvert venni ugyanúgy szükséges mint hardvert. ;)

 

A Frontpagetől régebben a frász jött rám. Volt/van(?) diákkedvezményes Dreamweaver, Benkovics Tominak is olyan volt. Az biztos olcsóbb lenne mint 90.000Ft. ;)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Van diákkedvezményes Expression Web is! ;) Huszonharmincvalamennyi.

Link to comment
Share on other sites

TheSaurus
Itthon nekem is olyan tanáros csomag van, ahhoz nem jár. Így meg kell venned, legálisan nem juthatsz hozzá így.

Van egy FP-s változata is. Valamint igényelheted a 2003 Server bemutatócsomagját, abban is van. Valahol itt leírta valaki, hogyan kell.

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Nekem úgy van meg. Megrendeltem azt a Small Business Server 2003 bemutatócsomagját, ingyen lepostázták, meg minden és abban volt egy teljes verziós Front Page 2003.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Teljes verziós, de a licensz arra is ugyanannyi mint az SBS-re. Érvényes licensz nélkül pedig ugyanúgy illegálisnak minősül a program. Nekem is megvan az az ominózus csomag, és ki is próbáltam az SBS-t.

 

@Balázs: :hátpersze::) . Azt viszont sajnálom, hogy a Campus rendszerben nem adják a csomaghoz, mert szerintem szerves része kéne legyen. Hiszen a webszerkesztés ECDL-en is van, ha jól tudom.

Link to comment
Share on other sites

zsoltchelsea

Az ECDL moduloknál csak Internet és levelezés van, ami böngészést és emailküldést tartalmaz.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Ez a próbacsomag érdekelne...Kit mi merre hol mit mikor? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
aVRO

Hello!

 

Tud valaki egy Frontpage 2003 magyar próbaverziót? Hol lehet letölteni?

 

Üdv

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Marczy1

Sziasztok.

 

 

Lenne egy oriási gondom, amit nem nagyon értek.

Frontpage 2003-mal csináltam egy weboldalt. A menüm oldalát egy általam készített táblázatos sablonnal - amivel nincs is gond - a menü lapokat egy másik sablonnal, (ami egy hasonló táblázat) készítettem. Az összes almenüt ugyanezzel a második sablonnal készítettem. Szélesvásznú monitorral minden menüoldal egyforma (ami a menü alap táblázatát adja) 4:3-as monitorral viszont, szinte minden második oldal táblázata különbözõ.

Mintha átállítódott volna a táblázat mérete. Azért nem értem, mert mint írtam, minden almenü alapja, ugyanaz a sablon.

Megadom a címet, de légyszives ne tekintsétek reklámnak, csak nem tudom, hogy érthetõ-e amit leírtam. Az oldal még nincs kész, csak most nem tudok így továbblépni...

http://www.megoldassecurity.hu/menulap.html

 

Ha valakinek lenne ötlete, kérem írja meg.

Köszönöm.

 

Marczy

Link to comment
Share on other sites

Marczy1

Sziaszok.

Az írások már tárgytalan, mert változtattam az oldalakon.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...