Jump to content
GSForum - Segélyvonal

cFosSpeed v3.22 sebességnövelõ program


Fercse

Recommended Posts

Fercse

Telepítettem a cFosSpeed v3.22 programot. Jól mûködik viszont az a bajom, hogy minden egyes PC indításkor telepítenem kell újra. Másképpen nem tudom elindítani! Az asztalra kirakott egy ikont, de kijelöléskor felmegy a net-re valahova. Hogyan tudnám a programot elindítani folyamatos újratelepítés nélkül?

Link to comment
Share on other sites

vmiki

Valami hibaüzenet? Tûzfal nem blokkolja?

Link to comment
Share on other sites

Fercse

Ha telepítem akkor már jól mûködik. PC kikapcsoláskor a program kikapcsol, bekapcsoláskor viszont nem tudom elindítani újratelepítés nélkül. Nem tudom, hogy mivel kellene elindítanom nem találok semmi ikont amivel elindulna. Mindig megkeresem a telepítõ programot és telepítem. Ez normális?

Link to comment
Share on other sites

vmiki

Ja, hogy eltûnnek a parancsikonjai? És csak ennek a programnak? A Program Files-ban ott van a mappája?

Link to comment
Share on other sites

Fercse

Köszönöm szépen valóban a program files-ban volt az exe file-je. Minden rendben van.

 

Viszont azt szeretném megkérdezni, hogy én a bit lorddal töltök le és a cFosSpeed-el koordinálom, ami remekül mûködik. Mit jelent a letöltés vezérlõ? A Bit Lordot, vagy a cFosSpeed-et?

 

Tulajdonképpen azt akarom megtudni, hogy tudom-e növelni a letöltési sebességemet? Most kb. 60 kb/s a max, ami szerintem nem nagyon nagy.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Egyik sem letöltésvezérlõ, ezért átraktam a témát az Egyéb internetes programokba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...