Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call of Duty 4: Modern Warfare


Pentium XE

Recommended Posts

kori

Ezek tényleg jó értékek amikor nincs terhelve a rendszer. Próbáld úgy s, hogy elindítod a játékot és fél óra múlva ismét megnézed az Everest adatait. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Ezek az értékek akkor sem lesznek sokkal magasabbak. ;)

Itt nem a hõmérsékletekkel lesz a gond. A videókártyához a legfrissebb drivert tedd fel! Egyébként szerintem a videókártya környékén kell keresni a probléma forrását. ;)

Link to comment
Share on other sites

kori

Kíváncsi voltam és ki akartam próbálni a demót. Nálam el sem indult. iw3sp.exe hibát észlelt ezért leállt, küldje a mic.... Lehet, hogy a gépem gyenge hozzá? AMD1800+ ATI 9600pro 1 Gb RAM. :nem:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu
Lehet, hogy a gépem gyenge hozzá? AMD1800+ ATI 9600pro 1 Gb RAM.

Ebbõl egyedül az 1 giga RAM felel meg a követelményeknek. :nem:

Link to comment
Share on other sites

Frikker Dániel

Nincs Shader Model 3.0. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

kori

Sajnos így jártam a MOH Airborne-val is. :( Bár a STALKER és a HL2 Ep.2 simán megy így nagyon nem bánom . :)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Az a helyzet, hogy a procid sem lenne elegendõ ezekhez a játékokhoz. :hááát:

Sajnos ma már olyan gépigényük van ezeknek a játékoknak, hogy szinte lehetetlen jó gépet építeni, mert ami ma jó gépnek számít, az holnap már nem alkalmas játékok futtatására. Sokan ezért vesznek inkább konzolt. :hááát: Ami engem illet, én nem tudnám megszokni a konzolok kezelõegységét, úgyhogy maradok a PC-nél. :P

Link to comment
Share on other sites

Pentium XE

Sajna nekem is cserélni kell alkatrészt (videokarit), mert 20 FPS nem a legjobb. :D

Link to comment
Share on other sites

S.z.i.l.i.

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Nem tudok továbbjutni annál a résznél amikor Zakhaev fiát kell élve elfogni. Ott fut közvetlen elõttem sõt még le is tudom elõzni de nem tudom hogy kell elkapni. Átugrik a kerítésen aztán vége. :dühös: Ha valaki tudja írja le légyszi!! :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Watto

Üldözni kell, nem kell megölni, majdcsak a pálya végén, ne hagyd hogy túl messzira fusson tõled.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Eddigi tapasztalataim alapján elmondhatom, hogy ez a legjobb FPS, amellyel valaha is játszottam. Nagyon szép a grafikája, könnyen és jól játszható, a fegyverek is nagyon élethűek. Ha megemelem a felbontást, akkor sajnos olykor-olykor egy parányit szaggat, de még az is elviselhető.

 

Egyszerűen csodálatos, ahogy megcsinálták például azt a termet, amely tele van működő számítógépekkel és monitorokkal! A hajós pálya emlékeztetett egy, a legelső CoD-ban található pályára, de az is jól meg van csinálva, akárcsak az a rész, ahol egy autóban visznek a kivégzésre.

 

Szóval szerintem nagyon jól sikerült a játék, majd ha lesz még egy kis időm, akkor folytatom. :)

Link to comment
Share on other sites

S.z.i.l.i.
Üldözni kell, nem kell megölni, majdcsak a pálya végén, ne hagyd hogy túl messzira fusson tõled.

 

Hiába üldözöm, ott futok közvetlen mögötte és úgyis átugrik a kerítésen, aztán kiírja a játék, hogy elmenekült...

:(:dühös:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Miért nem lövöd le? :)

Link to comment
Share on other sites

S.z.i.l.i.

Mert nem szabad. :P De már vagy 20-szor lelőttem idegességemben. :D

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Én mindig így cselekszem: aki az utamba kerül, azt egybõl agyonlövöm, aztán meg csodálkozom, mikor kiírja, hogy ezt nem kellett volna. :D (Olykor-olykor véletlenül leszedek a saját embereim közül is egy párat, de ez még belefér. :) )

========================================

Egy kis ízelítõ azoknak, akik még nem játszottak vele: tûzharcban, helikopteren és autóban. ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Watto

Szili akkor nálad szerintem valami nagy bug van. :huh: Én sokszor azt se tudtam hol van, és mégse lett vége. Engem az idegesít legjobban hogy ha lenézel nem látod a lábadat.. :( Az autóban is a lenézel csak az ülést látod mintha nem lenne ott senki. Nemhiszem hogy nagy munka lett volna megcsinálni.

Link to comment
Share on other sites

S.z.i.l.i.
:nem: Pedig reméltem, hogy csak én csinálok rosszul valamit. Nem küldenél el egy olyan mentést ahol már túlvagy azon a pályán? :hááát:
Link to comment
Share on other sites

Watto

Letöröltem a cod 4-et mert a multiplayer a menüben szaggatott mint a #&@!, és a single-t meg végigvittem. Szerintem csak indítsd újra a pályát, és próbálj meg a közelében maradni, de lehet hogy van előtte valami kisebb feladat amit meg kell csinálni.

Link to comment
Share on other sites

S.z.i.l.i.

Na sikerült! Sőt, az egész játékot végigvittem. :) Sajnos elég rövid :( Amúgy követtem a csávót aztán el kellett volna mennem jobbra egy sikátorba és megkerülni... De basszus akkor írta ki, hogy mit kell csinálni amikor 30-an lőttek rám meg még kutyák is jöttek meg egy tank is ott volt. :mérges:

Link to comment
Share on other sites

Watto
:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

S.z.i.l.i.

Ja egyébként nagyon király játékra sikeredett. :)

Link to comment
Share on other sites

Pentium XE

Mellesleg... :D

Hamarosan nekem is meglesz. :szemöldök:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Ez a játék lenyûgözõ! Ma volt egy kis idõm és végigvittem pár pályát. Egyszerûen hihetetlen! (Egyedül a dögökkel nem bírok, mire ledöfném õket, addigra már szétmarcangoltak. :D ) ;)

Link to comment
Share on other sites

Watto

A kutyákkal én sem bírok.. :démonikacaj::mérges:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Ma végeztem az utolsó pályával is. Nem rossz... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...