Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Joomla


Zombiesnail

Recommended Posts

Zombiesnail

Úgy érezem szükség van egy ilyen topicra. Most kezdtem ismerkedni a dologgal, és a következõ lenne a kérdésem. Ultrawebes telepítésnél kiír rengeteg hibaüzenetet. Célszerû rendes joomla tárhelyet bérelnem, vagy egy-két óra beállítás után meg lehet oldani hogy jól fusson UW tárhelyen?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tzoli

Például milyen hibaüzenetet? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz

Dataglobe-on müködik. De az fizetõs!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Master_of_Puppets

Feltettem a fantasztikus 1.5.3-s verziót és az a gondom, hogy ezt a hibát vágja ki:

 

Warning: realpath() [function.realpath]: Unable to access /nfs/extra/a/ad/adler/wwwroot/Teszt/templates/rhuk_milkyway/html/com_content/frontpage/ in /nfs/extra/a/ad/adler/wwwroot/Teszt/libraries/joomla/filesystem/path.php on line 247

Warning: realpath() [function.realpath]: Unable to access /nfs/extra/a/ad/adler/wwwroot/Teszt/templates/rhuk_milkyway/html/com_content/frontpage//default.php in /nfs/extra/a/ad/adler/wwwroot/Teszt/libraries/joomla/filesystem/path.php on line 248

 

És az a poén, hogy a telepítõben sincs benne az amit kér :gonosz: Most mi tévõ legyek? :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Becsoft

Keress normális tárhelyet.

Link to comment
Share on other sites

Master_of_Puppets

Hagyjuk már a hülyeséget... :gonosz: Múltkor már fel tudtam rakni ugyanezzel a hibával csak azóta már elfelejtettem, hogy mit kellett csinálni. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Joomlaguru
Úgy érezem szükség van egy ilyen topicra. Most kezdtem ismerkedni a dologgal, és a következõ lenne a kérdésem. Ultrawebes telepítésnél kiír rengeteg hibaüzenetet. Célszerû rendes joomla tárhelyet bérelnem, vagy egy-két óra beállítás után meg lehet oldani hogy jól fusson UW tárhelyen?

 

A Joomla elég hisztis a tárhely beállításokra. Még a telepítés nem is olyan ördöngõs, de az áttelepítés, a komponensek frissítése rémálom lehet egy nem jól konfigurált oldalon. Nekem a www.joomlatarhely.hu nagyon bejött, vagy 10 joomlás oldalam fut ott. Amúgy ez a Joomla tárhely cikk foglalkozik még a témával.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...