Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Milyen játék van a telefonodon?


Eurocopter

Recommended Posts

Eurocopter

Nos a kérdés adott . Kinek milyen játék van a telefonján :?: . Illetve ki mennyít játszik a telón :?:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Hadd ne soroljam fel, mert vagy 50 játék van rajta. Ha kedvem tartja, és nincs más nálam, akkor játszok vele. De a kedvencem a Snake (Nokia) és a Bounce.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pentium XE

Nekem most az Alpha Wing és az Asphalt 2 van fenn. Szerintem egy héten talán 2 órát játszok telón.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
S W A T

Real Football 2006

 

A valósághû focijátékok legújabb gyöngyszeme. Engedd, hogy Cissé, Sevcsenko és Kahn a mobilodra varázsoljon egy igazi meccset! A 48 csapat játékosainak nagy részét hús-vér focistákról mintázták. Sípszó, zászlók, balhézó drukkerek. Mi kell még egy igazi stadionhoz?

 

Újabb játék a telefonon. Grafikailag nem egy nagy durranás bár a Sharp gx-29 szépen jeleníti meg. A játékélmény nagyon jó,a billenytyû kiosztást szokni kell.

 

 

A másik két játékom.

 

 

 

Midnight Bowling

 

Minden megvan, ami egy igazi bowlingos bulihoz kell: trendi bár, menõ zene és lelkes közönség. Guríts egy strike-ot, és bizonyítsd be a nagyágyúknak, hogy Te vagy a legjobb!

 

Azt hiszem ehhez nem kell kommentár. Egyszerûen csak bowlingozunk. A játék elején csak két db golyó érhetõ el ami a challenges módba 10-re bõvíthetõ külömbözõ bowlingos ügyességi feladatok megoldása után mindig kapunk kettõ ujjat. A játék lendülete és grafikája ahhoz képest hogy mobilon van szerintem nagyon jó. Ezt is csak ajánlani tudom

 

 

a harmadik játék. Midnight Pool

 

3-féle billiárd, 4-féle játékmód - a megbízható Gameloft szórakoztatás!

 

Nekem ez is nagyon tetszik Grafika nagyon jó és a játékélmény is.

 

 

Szerintem megéri mind az árát ahhoz tökéletesek hogy az ember unalmába ellegyen.

 

 

Az idézések a vodafone honlapjáról vannak.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
ghost

Helló!

 

Egy kis segítségre lenne szükségem, vettem egy Samsung-SGH L770V típusú telefont, és az lenne a kérdésem hogy játékot és egyéb alkalmazást hogyan tudok telepíteni rá.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
jagdtigger

Nos lenne egy kis kérdésem, van egy ZTE-G X760-as telefonom de csak 1 szem játék van rajta. Nincs lehetőség arra hogy játékot tegyek rá(nem tudom hogy van-e rá freeware játék)?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
kszkeksz

Hello. Nem tudom milyen márkájú a telód , de mindegyikre vannak játékok, de mondjuk mindegyik visz más márkára tervezett játékot is. Ha Samsung telod van kutatnod kell egy kód után és a Jadmaker progi után. Ebbõl meg kell csinálni a f.jar fájl .jad fájlát és azt telepíteni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...