Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Indítómenû készítése


Stefipapa

Recommended Posts

Stefipapa

Tisztelt Fórumtagok

 

 

CD-re és DVDre indítómenüt a cd írás elõtt, vagy utána kell készíteni? milyen programok alkalmasak erre? Autorunos CD-t, DVD-t hogy kell készíteni?

Link to comment
Share on other sites

h.arpad

Hacsak nem boot-olni akarsz a CD-rõl az autorun.inf nevû fájlt kell létrehoznod. A tartalma függ az indítani kívánt programtól. A CD-re a fájlt fel kell írni az összes többivel együtt.

Egy jó leírás: >>klikk<<

Link to comment
Share on other sites

Stefipapa

Köszönöm segítségedet

elég részletes, de sajna nem tudok angolul. Az indítómenükészítés érdekelne. Laikus , kezdõ vagyok e téren. Most akkor a lemezre fel kell írni az összes fájlt, és utána elkészíteni az indítómenüt?

Link to comment
Share on other sites

warynski

Úgy emlékszem a Deep Burner-rel lehet autorun-os lemezt csinálni. Van ingyenes verziója is. Link

Azt nem írtad, hogy mi lenne azon a CD-én. Ha pl. fotók, akkor tudom ajánlani a szintén ingyenes Picasa-t, amivel tudsz olyan CD-ét (fotó alabumot) csinálni ami autorun-os, vagyis a Picasa ráteszi a szükséges fájlokat. Ráadásul felmásol egy lejátszót is, tehát olyan gépen is meg tudják nézni a fotókat, amin nincs hozzávaló program. Link

 

 

Link to comment
Share on other sites

Stefipapa

Köszönöm a segítséget

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
maystro2

Azt szeretném vhogy megoldani, hogy egy program automatikusan induljon el a pendrive-ról. CD-rõl megy azzal a bizonyos autorun.inf-es módszerrel, de ez pendrive-nál már nem mûködik. Van Valami trükk??

Link to comment
Share on other sites

KeLa

A CDMenuPro 6.x.x állítólag tud ilyet.

Create Autoplay / Autorun CD Menu for DVD, CD and USB Stick

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...