Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vélemények a 2007. májusi számról


payskin

Recommended Posts

payskin

Nocsak, nocsak, mi készül itt?

cimlapok.jpg

"Májusi számunk lemezmellékletéről bárki hatvan napig kipróbálhatja az új Microsoft Office magyar nyelvű Professional változatát." :oké:

 

:nyTartalomjegyzék

Link to comment
Share on other sites

kezdő

Szia Balázs!

Már alig várom a megjelenést, találtam néhány kedvemre való cikket, programot. :D

Link to comment
Share on other sites

Tibi

Király nagyon az újság (már megint). Lenne két kérdésem:

- A DVD-t mostmár mindig ilyen tokba adjátok, mert nekem nagyon tetszik ez a megoldás?

- Az Agnitum új verziója kompatibilis a Vistával?

Link to comment
Share on other sites

scht

Szia!

 

Nagyon nagy húzás a DVD tok! :D

Remélem marad is!!!

Link to comment
Share on other sites

Tibi

Mintha egy cikket láttam volna már?! :( Az InnoTek VirtualBox 1.3.8 szoftverteszt benne volt az elõzõ PC Worldben is. Szóról szóra, szerintem. Javítsatok ki, ha tévedek

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Jó a tartalom és nekem is tetszik a DVD tok megoldás. Az Office verzióval kapcsolatban azért lenne egy-két gondolatom. Biztosan néhány kipróbálják majd, de otthoni felhasználásra azért túlzás, és szerintem nincs olyan ember az országban aki otthoni használatra kiadna érte ennyi pénzt. A cégek esetleg kipróbálják, bár nem tudom, hogy egy meglévõ office mellé fel lehet-e telepíteni? Jó dolog, hogy az ingyenes alternatívát, az OpenOffice-t is felraktátok a DVD-re.

Link to comment
Share on other sites

dakku

Sziasztok !

 

Fel lehet tenni az Office 2007-et az Office 2003 mellé. Igazából nem nagyon akarom letörölni a 2003-ast, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Link to comment
Share on other sites

Ricsikr

Nekem nagyon tetszik már megint az újság, de ez a DVD tok ez nálam hatalmas siker! :D Légy szíves mondja meg nekem valami illetékes hogy ez most már mindig így lesz? (Nagyon jó lenne.) Előre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

payskin
(dakku @ 2007. május 8. 10:22) 186489[/snapback]

 

Fel lehet tenni az Office 2007-et az Office 2003 mellé.

 

Állításod részben helyes. Outlookból csak egy lehet, azt cseréli.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Az Office 2007-nek kapható otthonra összeállított változata olcsóért. Benne, ami tényleg kell: Word, Excel PowerPoint (az átküldözgetett vidámságokhoz :démonikacaj: ), plusz egy kiegészítő alkalmazás.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Hívjuk OneNote-nak! ;)

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Márcsak az a kérdés, hogy mit jelent az olcsó? Mert az OpenOffice tényleg olcsó, és nincs leegyszerűsítve az otthoni változat sem. :) (Persze az MS Office szebb is és okosabb is.) Az azért gáz egy kicsit, hogy ha lecseréli az Outlookot! A munkahelyemen benne van az életem... Fontolgattam a próbát, de most már végleg lemondtam róla. Nem néztem, így csak félve kérdezem: erről még időben tájékoztat az install? Mert ha nem, akkor egy kicsit a felhasználók meg vannak tévesztve. És ez Nektek sem hiányzik... gondolom.

Link to comment
Share on other sites

RJoco

Nekem még nem jött meg az újság és ma már nem is fog. Pedig már várom!

Link to comment
Share on other sites

gatko

Én sem kaptam meg sajnos. :mérges:

Link to comment
Share on other sites

Mazsola2

Valóban kulturáltabb így a DVD csomagolása, de megjegyezném, hogy a lakótelepek levélszekrényeibe nem fér bele.

A kézbesítõk nem örülnek neki.

Link to comment
Share on other sites

Viking

Sziasztok,

 

Szerintem is igaza van Tibinek. Én is láttam a múlt hónapban az InnoTek VirtualBox 1.3.8 szoftvertesztet.

 

Üdv.

Viking

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Ma megkaptam szegény derékbatört újságomat. Nem tudom mit mûveltek vele, de a közepénél meg van repedve. Egyébként olvasható, szóval nem annyira gáz.

 

Ez a tokos megoldás nagyon tetszik. Lehetett volna régebb óta is. :)

Link to comment
Share on other sites

JOINT72

A Lapindító cikk pont azt a témát feszegeti, ami miatt évek óta a legnagyobb hiányérzet van bennem. Kapásból 3 programot tudnák mondani amit megvettem volna az interneten, de egyszerüen sajnálok kiadni 4000Ft-ot egy dombornyomott kártyáért. És ahogy elnézem a cikkben leírt statisztikát, mások is így vannak ezzel. A bankok részéről nem tudom megérteni miért kérnek ekkora felárat egy szimpla ATM-es kártyához képest.

 

De talán van jobb megoldás. Belgiumban most vezetik be az SMS-ben fizetés rendszerét: Link. Ennél pofonegyszerübb megoldást el sem lehet képzelni. És lehet, hogy biztonságosabb is. Remélem el fog terjedni ez a fizetési mód máshol is, akár webáruházakban is. Jó lenne megtudni, hogy külföldi országokban Magyarországról is lehetne vásárolni SMS-ben? Ha programokat lehetne így venni, biztos kipróbálnám.

 

 

(Spányik Balázs @ 2007. május 9. 10:54) 186676[/snapback]

 

Word, Excel, PowerPoint, OneNote - 3 gépre telepíthető (!!!) - 39 990 Ft (áfával)

 

3 teljesen különálló gépre is telepíthető? Ha összeáll 3 teljesen független vevő és megvesz 1db Otthoni és iskolai dobozos változatot akkor simán három fele vihetik? Ha itt a fórumon lenne két jelentkező akkor beneveznék ilyenre.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Igen, 3 különbözõ számítógépre telepíthetõ, de egyik sem lehet semmilyen cég (még non-profit sem) tulajdona! Kizárólag otthoni gépek.

Link to comment
Share on other sites

RJoco

Ma megjött az újság!

 

A DVD tok felé kicsit vegyesek az érzéseim. Az eddigieket beraktam egy tartóba, ezáltal kis helyet foglalnak. Ha ezt berakom egy tartóba lesz egy plusz tokom. Ha nem rakom be, akkor valahol elkallódik az asztalon. Mikor már több ilyenem lesz kénytelen leszek egy helyet csinálni neki, különben szanaszét lesznek. Tekintve, hogy többen olvassuk a családban az újságot és nézegetjük a lemezmellékletet mindenképp könnyebb lesz megtalálni az elkallódott korongot. Szóval majd ha lesz 6-7 db-om el tudom dönteni jó dolog vagy nem. A hátulján a tartalom mindenképp jó. Eddig jó dolognak tûnik.

 

Az Office regisztrációhoz elviseltem volna egy magyar fordítást, így kitudja mit pöttyöztem be.

 

A lapindítóról csak annyit, hogy én már vásároltam neten. Pl.: a T-onlinet azon fizetem. A kártya havidíja 1200Ft, de ez internetes bankszolgáltatást is tartalmaz, meg webkártyát - csak dísz, mert a lényeg a kártyaszám, cvc meg lejárati dátum - nameg maga a bankkártyát.

De amit meg lehet kapni a környéken azt úgyis ott veszem. Sajnos a mai termékek elég gyér minõségûek - a mai üzletpolitika... - ezért a garanciát sokkal egyszerübben lehet intézni, mint egy weben vásárolt termék esetében. Amit nem kapok meg, azt meg úgyis megrendelem, ha nagyon kell.

Link to comment
Share on other sites

JOINT72
(Spányik Balázs @ 2007. május 10. 15:57) 186869[/snapback]

 

Igen, 3 különböző számítógépre telepíthető

 

Három külön telepítő CD-t is adnak? Mindenesetre ez a 13.000 Ft per koponya nagyon megéri. Bár lenne valami hasonló "soké ocsó" akció a Vista Home Basic vagy Home Premiumból is.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem, nem adnak 3 telepítõ CD-t. :fetreng:

Link to comment
Share on other sites

wach

Nagyon jó ötlet a DVD tok :) Isten tartsa meg jó szokásotokat, csak könyörgöm, ne keresztbe csomagoltassátok a magazinba, mert így a postásnak keresztbe kell félbe hajtania a csomagot, hogy beleférjen a postaládába :mérges: Ha állva tetetnétek bele, akkor csak a két szélét kellene behajtania egy kicsit, és csak addig, míg bele nem fér, de most félbehajtja az egészet, és egészen addig úgy gyûrõdik a ládában, míg valaki ki nem veszi. :(

Link to comment
Share on other sites

nascar

Na ez a szám olyan lett, hogy egy rossz szavam nincs! Le a kalappal! :taps:

A DVD-tok kiváló, és igényes! Ezt a szintet kéne tartani folyamatosan!

Mégegyszer: :taps:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...