Jump to content
Richy

Digi

Recommended Posts

Fujitsu

Hát minden relatív. Összehasonlításként azt tudom elmondani, hogy a UPC-nél az 500/22-es internet (bő tíz év után sikerült eljutni feltöltési sebességben oda, ahol a Digi tizenéve tartott; no comment) új belépőknek havi 5000 forint, régieknek több, hiszen a meglévő ügyfeleket telibeszarja a cég; a havidíjuk ugyanazért a szolgáltatásért soha nem csökkenhet, legfeljebb áttérhetnek egy drágább és nagyobb csomagra, más lehetőséget nem kínálnak fel nekik. A 150/10-es netjük is 3600 forint, ez az ár szintén csak új belépőkre vonatkozik.

Ehhez képest a Digi bármelyik ajánlata álomszerű lenne még 100%-os áremelés mellett is. Persze itt, ahol lakom, nem volt, nincs és nem is lesz Digi; ez a UPC egyetlen szerencséje.

Lord_KROK
On 1/28/2019 at 8:47 PM, Fujitsu said:

Hát minden relatív. Összehasonlításként azt tudom elmondani, hogy a UPC-nél az 500/22-es internet (bő tíz év után sikerült eljutni feltöltési sebességben oda, ahol a Digi tizenéve tartott; no comment) új belépőknek havi 5000 forint, régieknek több, hiszen a meglévő ügyfeleket telibeszarja a cég; a havidíjuk ugyanazért a szolgáltatásért soha nem csökkenhet, legfeljebb áttérhetnek egy drágább és nagyobb csomagra, más lehetőséget nem kínálnak fel nekik. A 150/10-es netjük is 3600 forint, ez az ár szintén csak új belépőkre vonatkozik.

Ehhez képest a Digi bármelyik ajánlata álomszerű lenne még 100%-os áremelés mellett is. Persze itt, ahol lakom, nem volt, nincs és nem is lesz Digi; ez a UPC egyetlen szerencséje.

Az bizony, relatív.
Annak idején mikor bekötettem a UPC-t (2012, előtte Thome volt) akkor 3200ft-ért kaptam 30/3Mbitet ami a korábbi Thome-os 8/1Mbit 8000ft-érthez képest álomszerű volt. 

Aztán 2015ben felhívtak, hogy 120/10Mbitet adnának 3800ft-ért havonta, mehet-e? Mondtam nekik mehet, 600ft feláért egy négyszer gyorsabb net, simáén megéri. 
De szerintem ezt az ajánlatukat ők maguk is megbánták, ugyanis egy időben 1-2 havonta hívogattak, hogy jajj de áttennének egy másik csomagba. Már 500Mbites netet is adtak volna, csak legyen mellé tv meg minden, a cél mindig az volt hogy 10 ezer körülre felnyomják a havi díjjat. Tavaly aztán mikor felhívtak, akkor sikerült 2 év hűséget is szereznem erre. :D