Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vampire: The Masquerade – Bloodlines


Rayke

Kinek melyik klán a kedvence?  

427 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Abraxes
És az pedig háttér, mivel az emberi mivoltát mutatja be. Tehát mi volt a "foglalkozása" vámpírrá válása el?tt.

Azt meg koncepciónak híjják :D

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Jóóóó, kötözködj csak! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Na, én már itthon is vagyok. Este pedig végre megyek szerepjátszani az Asszamitámmal. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Nightcrawler

Hello! Miután tegnap nem sikerült hozzászólnom.....khm....Szóval mután sikerült megjelennem, büszkén jelentem: Itt vagyok újra! Ugye milyen jó mindenkinek? Mikor jelenik már meg ez a cuccos? Kééééne! Lehet, hogy muszáj lesz karácsonyra megkérnem eredetiben! :o :sad::smile:

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Üdv újra itt! Hát csak ide találtál! :smile:

Nos, új infóként csak azzal szolgálhatok, hogy a Half-Life 2-t egészen pontosan november 26-án adják ki Európában, ha minden igaz. HA minden igaz...

De reménykedem benne, hogy ez előrébb jön, vagy min. nem változik. És ha akkor jön ki, akkor elméletileg Karácsony környékén a BloodLines is a piacra kerül! :D

Részemről is meg fogom venni eredetiben, csak nem biztos, hogy azonnal...mert ugye az anyagiak...

Link to comment
Share on other sites

Nightcrawler
Üdv újra itt! Hát csak ide találtál! :smile:

Nos, új infóként csak azzal szolgálhatok, hogy a Half-Life 2-t egészen pontosan november 26-án adják ki Európában, ha minden igaz. HA minden igaz...

De reménykedem benne, hogy ez előrébb jön, vagy min. nem változik. És ha akkor jön ki, akkor elméletileg Karácsony környékén a BloodLines is a piacra kerül! :D

Részemről is meg fogom venni eredetiben, csak nem biztos, hogy azonnal...mert ugye az anyagiak...

Lehet, hogy meg tom szerezni a Half Life kettőt eredetiben, ingyért! Bár most vesztem össze azzal, akitől megszerezhetném, de mindegy, megoldom. Megpróbálom. Sokkal jobb lesz, mint a Doom 3! Remélem <_<

Link to comment
Share on other sites

L_Malcolm

Helló Mindenkinek!

Szerintem ez a lista, amin szavazhatunk, nagyon Kamarillás :huh: . A játék csak nem a Kamarilla-Szabbat konfliktus véresebb oldaláról fog szólni? Elgondolkoztató lehetőség...

Link to comment
Share on other sites

Coce_Plant

Csövi Bloodsuckers!! Leszállt közétek ti nyelveteken egy Farkasfatty!! Reszkessetek!! B)

Rayke, sztem olyan 10ezer körül fog ez a játék is árban mozogni.

Link to comment
Share on other sites

Vampire_Lord
Helló Mindenkinek!

Szerintem ez a lista, amin szavazhatunk, nagyon Kamarillás :huh: . A játék csak nem a Kamarilla-Szabbat konfliktus véresebb oldaláról fog szólni? Elgondolkoztató lehetőség...

Én mondtam,hogy legyen benne a Sabbat is a szavazásban...

különben azért lett ez a szavazás,mert a játékban ezek lesznek a játszható klánok... :sad:

Link to comment
Share on other sites

Vampire_Lord
Csövi Bloodsuckers!! Leszállt közétek ti nyelveteken egy Farkasfatty!! Reszkessetek!! B)

Rayke, sztem olyan 10ezer körül fog ez a játék is árban mozogni.

Hello bolhafészek! :D

na mi újság?

Link to comment
Share on other sites

Coce_Plant

Izgatottan várom a játékot, és most téptem fel egy harmatvirág ereit! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Mivel a Kamarillának fog mindenki dolgozni... :wink:

Egyébként indítani akartam új szavazást, ami ott fent van menüpont, de azt valahova máshova tette be! :lol:

De amúgyis csak 10 klánt lehet betenni max., és ha már +2-t betennék (Szabbat), akkor a többit is illene, de nem tudtam volna.

Tehát akár akarok változtatni, akár nem, így marad.

Ez most a játékra vonatkozik, viszont akinek más a kedvenc klánja, tegyen úgy mint Vampire Lord, és írja le ITT a véleményét!

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Ja, és még valamit kfielejtettem:

Üdv néktek újra Malcolm és Coce Plant! :D

Link to comment
Share on other sites

Coce_Plant

Hát akkor a Szet követője!

OK: CSAK(remélem világos voltam) :smile: :D

Link to comment
Share on other sites

god23

Üdv!

Visszaolvastam egy keveset, és elég nagy csalódás, ha kihagyják belőle a Tremre ösvényeket. Elég könnyen meglehetett volna csinálni jó párat. De ha jólláttam egy videóba Az leme művészete is benne van. De a tűz csábítása, vagy az elktromosság se túl nehezen megvalósítható.

Kár hogy nem lehet szabbatistávla vgay semleges klánnal menni. Bár ezt megértem mert durva mészárlás kerekedne belőle és elveszne a játék lényege. Bár szívesen kipróbálnék egy Asszamitát:)

Remélem nem kell cslaódnom a játékban és a szabályrendszerből sokat megőriznek.

A kedvenc klán természetesen a: Cappadocian, Asszamita, Ventrue, Malkáv, Brujah, Gangrel, Lasombra, Tremere...:D

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Hol láttál Elme művészetét?

Én egy olyan videót láttam, amiven egy csávó elkezd "lebegni", te pedig épp a kezdet nyújtod ki. De az a Vérösvény 3, ami a test különböző helyein kiszakítják az ereit az áldozatnak, és onnan szívod ki a vért...tehát átrepül beléd a vér. Elég érdekes eljárás, de hasznos! :D

Asszamitával pedig én is szívesen lennék, a Szerepjátékban most olyan karim van, és nagyon is teccetős!

Link to comment
Share on other sites

Peti1988

Sziasztok. Ez a szerepjáték hol található és hogy kell játszani? Köszönöm a választ és elnézést tudatlanságomért :D

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Üdvözlet!

A Vámpír: A Maszkabál szerepjátékra gondolsz?

Azt megtalálod minden nagyobb, fontosabb könyvesboltban, de a legjobb választás a Fantasy bolt!

A Szabálykönyv 5000-6000 HuF között mozog, mely zöld színű, rá van írva a neve és 1 vörös rózsa is díszeleg rajta! :smile:

Egyéb kiegészítőket is lehet találni, ha érdekel...

Nos, ebben mindent megtalálsz.

Egyébként karakterlappal, D10-ekkel és megfelelő fantáziával, képzelőerővel játszandó!

Link to comment
Share on other sites

Peti1988

Én nem teljesen erre gondoltam. Mintha hallotam volna valami fajta olyan vampír játéról amit online kell játszani. Arról tudsz valamit?

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Hm, talán a Budapest by Night. Azt hiszem az online megy, ha érdekel.

Menj rá a www.vampire.lap.hu -ra, ott keresgess, és hátha megtalálod! :D

Link to comment
Share on other sites

god23

Online is lehet játszani, de ugyan az csak leírod, nem elmondod:)

Lehet cska egy pillanatra láttam, de az Elme művészete is szép ösvény:D főleg mikor a lapátfejűeket faltól flaig dobálod vele:D

Én is épp msot vágok bele egy Asszamitába, bár mesélő vagyok, ha kad másik mesélő játszok is:) Már várom, hogy kipróbálhasam a főszolgabíró asszamitám:D

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Főszolgabírót? :blink: Wow...

Én általában Tremere-vel vagyok, a kedvenc klánom, és természetesen mindig az Elme művészete az elsődleges ösvényem!

Link to comment
Share on other sites

Nightcrawler

Jéééé! Nem is tudtam, hogy én teremtettem Budapestet(Budapest by Night :smile:).

Elektromosság van benne. Látszik. Csak nem tom milyen formában kéne, a trailerben a "kezére húzza" és úgy harcolgat.

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Jaaaj, ez tényleg LOL! :lol: :lol:

Az kérlekszépen nem elektromosság, csak a ("köhöm...") fejlesztők így alkották meg az ŐSERŐt. Szörnyű. Ez, ami kicsit lelombozott. De a Gyorsaság, a Fátyol, a Taumaturgia, az Uralom és főleg a Jelenés, ami nagyon megfogott. A jelenés 2. fokozatán (ami ugye auralátás) még az aurák színárnyalatait is megalkották. Gondolom egy vámpír auráját, aki már diablerizált úgy mutatja, hogy fekete csíkok is vannak benne. Tök király!

Ui: Ez egyébként megtalálható az 5 intró 2. részében, Fat Larry-nél! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nightcrawler

Hát igen, én se tudhatok mindent. Például a diablerizálást.:smile: Gondolom az valami olyasmi lehet, hogy meghalt vagy valami ehhez hasonló módon ördögizálódott vagy ilyesmi.....De! Játszom az elözővel, és nagyon tetszik, hogy milyen idiótán beszélnek benne(thee meg thy :D). Csak a a baj, hogy el lettem hajtva este a géptől, pedig már találkoztam a "Wild wolfs? No! Giant rats!"-zel. Hmmm....majd ma elpusztulnak <_<

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...