Jump to content
GSForum - Segélyvonal

GTA IV


Gereby

Recommended Posts

Garono
Csaj meg éppen nincs képben...

Társkereső oldal az internetkávézókban? :)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Egyébként be lehet állítani a nyilas autóvezetést, nekem sikerült. Az elején még tényleg kissé vontatott, de lehet mellékküldiket csinálni, van sok. Mikor meg már megvan a teljes város akkor sokkal haladósabb, 100% nekem azért nem volt meg, mert pár ugratást nem tudtam megcsinálni. Az is jó dolog, hogy most már van GPS-ed így nem tévedsz el a városban.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Milyen mellékküldik? Azon kívül, hogy Romannek taxiztam (teljesen értelmetlen) és Jacobnak vittem csomagokat A-ból B-be?

Link to comment
Share on other sites

Adani

Van több is pl. galambvadászat, meg vannak emberek, akiket le lehet szólítani és akkor adnak küldiket. Késõbb pl. jön Stewie, akinek autókat kell lopni, pontosan megjelölve hol van a kocsi, némelyiket nehéz megtalálni ,mert csak telefonon küldi át a képet, hogy ez kell neki és csak a városrész neve van meg, ahol látta.

 

Dartsban is meg kell verned valakit, billiárdban is, meg az egyik játékban is bizonyos pontot el kell érned.

 

Ebben is van rendõrös küldi, a rendõrautóban lévõ számítógépbõl kell kell lekérni a top 30 körözött adatait, majd kinyírni õket.

 

Link to comment
Share on other sites

payskin

A galambvadászat dögunalom: az első 22-t leszedtem az első városrészben, hátha ad valamit. Aztán kiderült, hogy 200 után ad egy helikoptert! Na jó. A random emberkék tényleg nagyon randomok. Egyszer találkoztam eggyel, az sértegetett 2 percig, aztán adott egy 100-ast. Azóta sem értem. Stewie még nem jött, Brucie autós küldetései elakadtak a versenynél, amit sosem fogok megnyerni, mert nem tudok vezetni. Dartsban mindenkit verek, biliárdban mindenki ver. A rendőrös küldetéseket még nem próbáltam. Így foglalnám össze.

 

Most épp szegény Romant próbálom kiszabadítani. Ezt sem értem, hogy ilyenkor például miért nem lehet hívni a Little Jacobot, hogy jöjjön segíteni? Már 3-szor bekommandóztam az épületbe, kétszer magam alá dobtam a kézigránátot (nem is kérdezem, hogy WTF, soha többet nem fogom használni*), illetve egyszer kiszabadultunk, de az autóval rámentünk valami aknára, mert egyszer csak levegőbe repült minden. Akkor döntöttem úgy, hogy 3 és elég... És ha ettől még nem cseszne szét az ideg, akkor attól bolondulok meg, hogy fel tudtak venni több giga járókelő-szöveget, de ebben a jelenetben Nicónak tényleg csak 2 mondata van, és ezt ismételgeti 150-szer?! A francnak nem lehet akkor kussoltatni?! Elvagyok. :S

 

* Hol a lőtér, ahol a fegyvereket lehet tesztelni? Hol a karakterfejlődés a fegyverkezelésben? Vagy Nico mindenhez ért, mert katona volt? Remek, akkor miért van akkora hasa, hogy kilóg az öltönyből, miért nem fogy, ha folyton futok vele, és egyáltalán miért csak 2 háztömböt bír futni? És hol van az összes ilyen dolog a GTA IV-ből, ami de jó volt a San Andreasban? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
payskin

Oké, Romant kiszabadítottam, most az új agyvérzés, hogy védjem meg a többieket. Patrick, vagy mi a fene a hülye gyerek neve, már a szennyvízüzemben is lelőtték kétszer, mire rájöttem, hol kéne lennem, és mit kéne csinálnom (harmadjára kitoltam az ajtón, vazz, mert ment volna vissza még pofázni valamit a lövöldözésbe, azt hittem megzavarodok).

 

De most bankot rabolunk, és amikor millió csillagos körözés mellett megjelenik a rendőrség, ezek kirontanak a főbejáraton és én fedezzem őket. Volt olyan, hogy a bank küszöbéig nem jutottam el, ezek az idióták már valami sikátorban volt, ahol gyorsan agyon is lőtték őket.

 

Emellett a másik küldetés a helikopterrel helikoptert kell üldözni... Lehet, hogy ennyiben maradunk, mert megint azt sem tudom melyik kezemmel mit csináljak, melyik gombbal tudnám egyenesben tartani, melyikkel kanyarodjak, miért billeg, miért zuhan, miközben a másik helikopter meg kecsesen elfordul balra, és már ki is repült a világból...

 

Mostanában már napokig rá sem nézek... :(

Link to comment
Share on other sites

Adani

Az utolsó küldetés a legnehezebb, pláne ha a géped olyan ,hogy túl gyors és nem tudsz felkapaszkodni a helikopterre.

 

A bankrablónál, úgy emlékszem, le kell menni a metróba és a vágányokon menekülni, oda nem jönnek be a zsekák, viszont vigyázni kell, mert a vonat elüthet, egy távoli kijáraton meg ha feljössz akkor van időd elrejtőzni vagy gyorsan lopni egy kocsit és elhajtani egy pay n spray-ba.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Az utolsó küldire de kivoltam akadva... :lol: Hogy lehet ekkora hibát egyáltalán bennehagyni a játékban? :S Ami a bankrablósat illeti necces de nem kivitelezhetetlen, kb céllövölde az egész :D .

 

Most így beleolvasva a topikba megjött a kedvem egy újabba menethez (mégegyszer végigviszem a sztorit) :D .

Link to comment
Share on other sites

Garono

De most csináld máshogy, több befejezés is van. ;)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Majd meglátjuk, a hangulatom eldönti hogy mi lesz a vége az eldöntendõ kérdéseknek... :D

Link to comment
Share on other sites

payskin
A bankrablónál, úgy emlékszem, le kell menni a metróba és a vágányokon menekülni, oda nem jönnek be a zsekák, viszont vigyázni kell, mert a vonat elüthet, egy távoli kijáraton meg ha feljössz akkor van idõd elrejtõzni vagy gyorsan lopni egy kocsit és elhajtani egy pay n spray-ba.

Az utolsó küldetésig sosem jutok el, hamarabb fogom letörölni a francba.

 

Túl vagyok a bankrabkláson, kb. "5 perc" maradt az egészség + pajzs kombóból. A rendõrök lejönnek a metróba, sõt, még lövöldöznek is, a metró óriási mázlival nem ütött el, épp a falra tapadtam, hogy az üldözõ rendõröket lövöldözzem, amikor megjött, be is rottyantottam rendesen. A kocsiban már nem volt gond, 3 csillagot megoldok (megtanultam WASD-dal vezetni -- muszáj volt).

 

Megnyílt a harmadik sziget, ahol az elsõ küldetésben a részeges/narkós McCreary fivér ellenségeit kell kinyírni, mert csúnyán néztek rá? Persze, ha épp a környéken van egy rendõr, akkor õk is "beleszólnak" a csetepatéba. Berontottam a házba, fel az emeletre, ott lelõttem az egyetlen fickót, és 20 percig azt néztem, hogy a játék percenként beküld az ajtón egy szakasz rendõrt, az "ellenség" pedig halomra lövi õket. Nem csinálják meg helyettem a küldetést, a "rossz fiúkat" nyilván csak én tudom kinyírni.

 

Kezd kabaréba elmenni az egész, és az az igazság, hogy unom. :-(

 

Link to comment
Share on other sites

RedBoy
Emellett a másik küldetés a helikopterrel helikoptert kell üldözni... Lehet, hogy ennyiben maradunk, mert megint azt sem tudom melyik kezemmel mit csináljak, melyik gombbal tudnám egyenesben tartani, melyikkel kanyarodjak, miért billeg, miért zuhan, miközben a másik helikopter meg kecsesen elfordul balra, és már ki is repült a világból...

 

Sok problémát megoldhat egy kontroller:

Én ezt használom: Microsoft X360 zsinóros kontroller

Ha nincs raktáron ez is jó lehet: Datel Wildfire 2

Én is amikor megvettem PC-re a játékot, majdnem agyvérzést kaptam az elfuserált billentyűzetes irányítástól. Aztán vettem egy vezetékes X360 kontrollert, és minden gondom megoldódott. Így ezerszer könnyebb lövöldözni, az autó vezetés is jobb, és a helikopteres küldetés is megoldható már így.

 

Szerintem egy próbát megérhet. ;)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Köszi, de nekem a billentyûzettel alapvetõen nincs bajom, ellenben konzolhoz nem nyúltam 4-5 éve, tehát a konzolkontrollerek egy teljesen idegen világ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...