Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bravó AMD!


nascar

Recommended Posts

nascar

Tavaly õsszel elhalálozott az AMD Athlon 64 3200+ Venice magos processzorom (amint egy másik topicban már leírtam: Abit Fatal1ty AN8). Visszavittem a procit, ahol vettem, de persze elhajtottak, mert lejárt az egy év! Bár a dobozon az AMD 3 év garanciát vállalt!

Gondoltam, nem hagyom annyiban a dolgot, és bejelentkeztem az AMD-nél, és leírtam a problémámat. Majd kb. 1 hónapi e-mail váltás után megkaptam a címet, ahová eredeti csomagolásában (hûtõjével együtt) visszaküldhettem a processzoromat. November végén elpostáztam a megadott holland címre.

Kaptam egy e-mailt kb. 3 napja, hogy megvizsgálták a procit, és a garancia érvényes rá!

Majd legnagyobb megdöbbenésemre, egy órával ezelõtt csengettek, és megérkezett a DHL-lel a csomagom az AMD-tõl! :pislog::D

Kibontottam, és egy vadiúj, dobozos AMD Athlon 64 3500+ processzor figyelt a dobozban!

Tehát az AMD valóban tartotta a szavát, és garancia vállalása igaznak bizonyult.

Egyébként, lélekben lemondtam már az egészrõl, ezért esett ennyire jól ez a dolog!

 

Bravó AMD! :oké::bravó:

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Egy gyorsabb modellt küldtek? :huh: Nem rossz! :)

Link to comment
Share on other sites

nagyjani

Örülök ennek a dolognak nagyon. Ez az igazi garancia. Éljen az AMD!

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Ez egy mesébe illõ történet, hát ez az amirõl az emberek itt csak álmodoznak!

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Még egy érv az AMD mellett? ;) Gratula az új (és gyorsabb) procidhoz!

Link to comment
Share on other sites

Babó22

Gratulálok. Ilyen garanciával sosem kínáltak engem. Csak dobták a hátamra a hibás cuccokat, és menjek vele a fenébe. Használd egészséggel az új processzorodat, és vigyázz rá.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...