Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vista Transformation Pack


mrszitya

Recommended Posts

ertok

Akkor lehet hogy nem pipáltad be a visual style-ok telepítését :ötlet:

De nem szabad felülírnod a system32 mappában lévõ VITrans-ban lévõ dll-t!!

Mert ez biztonsági másolat ha el akarnád távolítani ;)

Ezzel állít vissza mindent :lol:

Amikor elidítod a transzformációt akkor a c:\VTPFiles mappába másolja be az összes fájlt amit kértél hogy cserélje le.Ebben a mappában készíti el a módosított fájlokat amiket újraindításkor cserél le.

Tehát ha kérted a style-ok telepítését akkor benne kell lennie (akkor is le akarja cserélni ha nem kéred :mérges: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Habich

Hello!

Nekem a boot megint xp-s lett. Hogyan lehet visszaállítani vistasra :?:

Link to comment
Share on other sites

ertok

@Habich

Programok telepítése és törlése->Vista Transformation Pack 6.0->elindítod->Launch Mainternace Center->Repair transformation ;)

Link to comment
Share on other sites

kerekati

Sziasztok! Én nem nagyon ajánlom a VTP-t! Csak a gond van vele, és ha nem tetszik, nem is lehet rendesen eltávolítani.

 

Én, a már jól ismert és bevált progikkal oldom meg a dolgokat:

 

-Uxtheme.dll-t csökkentett módban felülírni egy pach-elttel, és bármilyen msstyles-okat be lehet tölteni

(átlátszóakat is)

van még Bootskin, Logonstudio, Styler (az ezköztárhoz -is- jó), Objectdock, DesktopX

 

Aki WindowBlids-et használ, az 5-ös verzióba lehetnek már átlátszó témák.

 

Bár az én asztalomon minden az "új" Windows Media Player 11 stílusú kinézetet tükrözi, ezeket a

progikat bátran ajánlom, és ha nem tetszik, bármikor GOND NÉLKÜL! törölhetõek.

Link to comment
Share on other sites

warynski

Én meg vagyok elégedve a VTP 6.0-al. (Igaz nem olyan régen használom.) Már egyszer le is szedtem, gondolván, hogy Window Blind-dal jobb Vista skineket tudok felrakni. Hát nem így lett. Jópárat letöltöttem a devianART-ról, de mindegyikkel valami gond volt, egynémely kifejezetten gagyi volt.

Ekkor aztán visszaraktam a VTP-t. A Sidebar-ját nem telepítem, mert szerintem bugos, hanem a Desktop Sidebar van fenn, és az kiválóan mûködik. Az átlátszó és a 3D-s forgó ablakok nélkül pedig egész jól megvagyok. (Arról nem is beszélve, hogy ezekre is vannak külön progik.)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Habich

Kösz újra a régi!! :D

 

Nekem styelxp és VTP van és így nagyon jó!!!!

Link to comment
Share on other sites

ertok

Szivesen 8)

Link to comment
Share on other sites

aate

sziasztok nekem a vtp 6 tökéletesen müködik.pár kiegészitõ kell hozzá és minden ok.a vista side bart ki kell kapcsolni telepítéskor és majd késöbb feltelepíteni a thoosje's side bart az jól müködik!

idõjárás zip kód HUXX0011 ez Székesfehérvár de ha változtatod a számokat 01-19 ig más hely lesz. pár kép:

 

http://byfiles.storage.msn.com/y1pbfuBQS8R...UxVQaelcQZCXqcr

 

http://byfiles.storage.msn.com/y1pbfuBQS8R...7CsWoGjb6iEOckI

Link to comment
Share on other sites

aate

Vista aero pedig a FastAero.wordpress.com oldalról lehet letötni!Xp-n jól müködik!

 

vtp 6 telpítés végén mikor kéri ne índítsd újra a gépet !ne is lépj ki a telepítöböl!Most rakd fel az Uxtheme.dll-t majd újra idít!nem kell csökentett mód!5 hónapja használom minden gond nélkül!

Link to comment
Share on other sites

aate

vista side bar ami jól müködik: http://www.thoosje.com/

 

 

nekem minden gond nélkül megy a vtp 6!aero is müködik ha letöltöd a fent emlitett programot :fast aero vagy van egy másik progi:Vistal az is jó

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
arki7

Windowblinds-el hogyan tudom azt megcsinálni hogy átlátszoak legyenek az ablakok, meg hogy teljes egészében látszodjon a start gomb???? :(

Link to comment
Share on other sites

Habich

Hello!

Nekem vtp ujratelepítés után nemhogy vista stílus, de még xp stílus sincs :!: Csak az a fujj de klasszikus téma.

Elõtte csináltam visszaállítási pontot, de az elveszett. :Sír:

Képek:

Link1

2

Link

Link

Segítség :!:

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
ertok

@Habich

Patcheld az uxtheme.dll-t ;)

Link to comment
Share on other sites

warynski

Innen tudod letölteni a patcher programot: Link

Link to comment
Share on other sites

Habich

Próbálta nem egyszer patchelni , de nem segít.

Ugyanolyan patch után mint előtte :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Egy haverom régi gépére (PIII 700 MHz, 128 MB RAM, 4 MB VGA, 10 GB HDD) feltettük ezt a Transformation Packet, a Sidebart leszámítva frankón mûködött... :D

Link to comment
Share on other sites

mrszitya

A VTP egy alternatívája. Nincs vele semilyen tapasztalatom.

 

VistaMizer (Windows XP, MCE vagy Server 2003)

 

 

Link to comment
Share on other sites

detoxin

VTP nem igen szereti ha már volt előtte valamilyen "telepítős" skin Ezért ha ilyen jellegű akcióra készülünk legyen ebből a szempontból szűz az XP!

 

De egy jobb ajánlás! Vista Inspirant 2.0! Zökkenőmentsen feltelepül, semmi galiba csak ajánlani tudom!

Linket majd teszek ki!

 

Link Nem engedte a linket! Ez egy torrent file! De ezt a hivatalos oldalról szedett link!

 

Hivatalos oldal

 

Tegyünk erőfeszítéseket, ha tagja szeretnénk lenni a fórumnak!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Geris

Nekem fent van a VTP6 az XPn, de nem akar működni a 3D és az üveg effektus. Nem tudom sehogyan sem előcsalogatni. Van aki azt mondja nem is fogom tudni mert gyenge a grafikus kártyám (Ati Radeon 9200SE). Ez játszhat közre? Ajánljatok légyszi olyan progit, amivel ezek az effektek megvalósíthatók. Csak ne WindowBlindsot, mert azt próbáltam, de nem jön be nekem, nem tudom kezelni. Próbáltam a VTP7, de ott sem működik, sőt annak még a start menüje sem tetszik. Üdvözletem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Histvan

Hali

 

Szal... a transformation pack valóban nem xp sp2 kompatibilis.

Oprendszer nyelve nem függvénye a proginak.

 

A telepítés közben, mint nyilván már mindenki észrevette, kiírja, hogy nem kompatibilis os.

Ugyanitt ad egy linket is ;) A megoldással!

 

http://www.crystalxp.net/news/en181-vista-...brico-pack.html

 

A progi hatása ugyanaz, mint a fentié, csak ez mûködik xp sp2, mindegy milyen nyelvû, nem kell csökkentett mód, semmi....

 

Valójában kicsit lassítja a rendszert, de totál Vista lesz.

 

Én ezt a linket ajánlom, 100K fölött jött végig: ftp://sbg21001.neoceane.net/crystalxp.net....net-en-130.zip

 

Kellemes szórakozást: István

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Soma01

Ez a progi is ilyesmit tud: VistaMizer

Igaz, csak Vistásít, de azt jól. Átlátszó ami kell, jó a star gomb. Ja, és ingyenes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Habich

Nesztek vistamizer tapasznyalat: :P

Logon: (xp-s szöveg, de nekem vtp-ben semmi nem volt ha volt is az is angol)

 

http://kepfeltoltes.hu/080216/logon_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Asztal: Átlátszó ablak teteje és a startmenü is:D a glass 2k-t is feltelepíti ezzel állíthatod a startmenü átlátszóságát.Lassítja a gépet!!!! legalábbis nekem igen, az ikonokat nagyobbítja ezért összenyómódnak de átállítod 'oszt jóvan :D A feladatkezelõben is lecseréli a kihasználtság oszlopait faxa nagyon szerintem!! Még annyit hogy ha mozgatod az ablakot kicst otthadja a "tetejét" de ez lehet hogy gépfüggõ az enyém elég nyengu :)

szerintem ennyi.

 

http://kepfeltoltes.hu/080216/276227527asz...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Unikey

Hát nem tudom. Véleményem szerint én még mindig maradok a Window Blindsnél. Semmi nem tud olyan minőségű témát előállítani mint az. Próbáltam már a Crystal XP-s féle packokat (Vista), próbáltam a Visual Stylet, próbáltam a Transformation packot is. Nekem a legszebb kivitelezést még mindig ez a program éri el és a gépemet sem fogja.

 

Hogy hogyan lehet átlátszóvá tenni az ablakokat? (Fentebb kérdezték:)

Nos, ha felteszed a Window Blinds 6-ot az már 60-70 százalékosan beállítja az áttetszőséget, bizonyos témákra. Egyébként a Transparency & Blur fülre kattinva, lent találsz egy csuszkát, azt húzzad balra és akkor egyre átlátszóbb az ablak, ha jobbra egyre erősebb. Csuszka felett van egy kiválasztós menüsor. Kattints bele és lenyílik egy ablak, ott ki lehet választani, hogy mit szeretnél átetszőbbé tenni vagy pedig élesebbé.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...