Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vista Transformation Pack


mrszitya

Recommended Posts

mrszitya

Vista Transformation Pack 6.0

 

Hivatalos oldal

Letöltési link

 

:!: Telepítés nem angol Windowsra:

 

1. készítsünk rendszervisszaállítási pontot, nagyobb galibák esetére

2. telepítsük

3. a telepítés végén, mielõtt eleget tennénk a restartolási felszólításnak, telepítsük a következõ apró patchet: Universal UXTheme Patcher Így nem kell StyleXP-vel, mással szórakozni

4. újraindítás

 

Ha így járunk el, akkor elméletben zökkenõmentesen fog mûködni az átalakítás, csak apróbb hibákkal találkozhatunk...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
vazulka

nekem nem volt semmi hiba, csak sp2 vel nem kompatibilis. mert ha fenn van a boot kép és még pár dolog nem fog megváltozni.Egyébként azt hallottam magyar xpvel nem kompatibilis de nekem mûködik.

Link to comment
Share on other sites

mrszitya

Elvileg a magyar nyelvû Windows XP-k egyikével sem kompatibilis (meg gondolom a 2003-kkal sem), mivel a szoftver a témakezelésért felelõs rendszerfájlt (uxtheme.dll) egy olyanra cseréli, amely a magyar verziók alatt nem fut normálisan. De ha úgy járunk el, ahogy leírtam, elvileg nem lehet probléma.

Link to comment
Share on other sites

rauschi15

Nekem SP2-õm van és magyar verzióm (amiktõl nemszeretnék megválni), ami mint írtátok nem a legjobb, de azért lehetséges hogy megpróbálnám mert tetszik a cucc nagyon! :)

Az lenne a kérdés hogy hogy tudok ilyen rendszervisszaállítási pontot csinálni, ha véletlenül nem jönne össze és hogy ne legyen nagy galiba...?

Vagy ha megunnám, akkor letudom simán törölni?

 

Link to comment
Share on other sites

Frikker Dániel

Hogy kell biztonsági mentést késziteni? :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Omega32

Start->minden program->kellékek->rendszereszközök->rendszer-visszaállítás. Innentõl értelemszerû...

Link to comment
Share on other sites

Doenee

Hali!

Mennyire terheli a gépet (memória, Cpu) :?:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
HK

Sziasztok!

Valakinek megvan a VTP6? Mert szedegetem lefelé, de 94%-nál nem akarózik tovább menni. Nincs meg véletlen valakinek, aki el tudja küldeni?

Link to comment
Share on other sites

Omega32

Ilyenkor szokás beütni a Google-be, és keresni egy másik letöltõ helyet... :hááát:

 

Mindenesetre:

Link1

Link2

Link to comment
Share on other sites

HK

Ezek a linkek megvoltak, de valami irdatlan lassan jönnek be. (Illetve a pcworld.com egyátalán nem is)

De már csak 100 KB kell.

Bár múltkor néztem a pcworld.com-ot, és akkor minden simán ment.

Link to comment
Share on other sites

Bata László

Ne keresd tovább, a cucc ott van a februári PC World lemezmellékletén.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ertok

@mrszitya

Először is a csökkentett módot ajánlanám ;) mert ezt írja is.

Ha befejzete a telepítést csökkentett módból nem idítod újra hanem a pachelt uxtheme.dll-t felülírod ami a system32-ben van a c:-n lévő VTPFiles mappában található uxtheme.dll-t. Így már menni fog 8).

A te módszereddel akárhányszor próbáltam nem ment.

Link to comment
Share on other sites

Habich

Hello! :!:

Tudja valaki hogy milyen rendszerkövetelményei vannak a Vista Transformation Pack 6.0-nak?

És ha nem mûködik, vagy ha meguntam akkor le lehet törölni?

:D

Link to comment
Share on other sites

ertok

Habich

Rendszerkövetelmény:Windows XP

200MB szabad lemezterület :)

Törölni pedig a programok telepítése és törlésénél tudod.

Link to comment
Share on other sites

Habich
Kösszentyû!
Link to comment
Share on other sites

ertok

Szivesen 8)

Link to comment
Share on other sites

Habich

:?: Túl nagy ramot vagy Videókártyát nem igényel? :?:

:D

Link to comment
Share on other sites

ertok

Nem nem igényel. 8)

Ram:256MB de 128MB elég neki.

Link to comment
Share on other sites

rauschi15

Én felraktam ezt a packot, nagyon jó, nekem bejön, csak van 1-2 dolog amit nem tudtam beállítani, nem mûködik rendesen. Sajnos :(

Ezek gondolom a hiányos angoltudásom meg a nem megfelelõ szgépismereteim miatt vannak, ezért gondoltam hogy hozzátok fordulok segítségért.

Egy képet csináltam, és ráírtam hogy mik nem sikerültek: http://kepfeltoltes.hu/view/070224/asztalo...ltoltes.hu_.jpg

 

Elõre is köszi a segítségeket. Remélem sikerül majd vmit összehozni. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

HK

Nos, az átlátszóságot nem lehet XPben VTP-al megcsinálni, ahhoz WindowBlinds kell. A Start gombot szintén úgy tudom csak WindowBlinds-al lehet megcsinálni. A többit nem tudom.

Link to comment
Share on other sites

ertok

Lehet hogy lessz VTP 7.0 is :)

A JCXP-n olvastam az egyik kedvenc oldalam.

www.jcxp.net :lol:8)

Link to comment
Share on other sites

rauschi15

Elõszöris köszi a segítséget, felraktam a WindowBlinds-et, megis találtam hozzá a megfelelõ skinnt, ami nekem kellett. minden klafán megy, kivétel az átlátszóság... xD Pedig a skinn tudja azt, és nemis shareware verziójú a WB-em tehát az is kizárja, kerestem a beállításainál de seholse találtam sajna. :S

Úgyhogy továbbra is keresem a megfelelõ beállítást... ha valaki szintén ilyet használ, és tudja a megoldást légyszi írja le nekem (skinn neve: Vista Ultimate).

 

Most így néz ki: http://kepfeltoltes.hu/view/070225/asztal_...ltoltes.hu_.jpg (csak az a fránya átlátszóság lenne meg :D)

Link to comment
Share on other sites

ertok

Rauschi15

Átlátszóság csak a megvett WindowBlinds-nél van :upsz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
tesomate

Hello mindenkinek na nekem is az lenne a gondom mint már egyszer volt vkinek a vista transformation pack 6.0-val hogy a start menü el van csúszva és hogy nem átlátszók az ablakok van windowblindom(megvett teljes) és azzal hogy kell megcsinálni?lehet hogy hülye kérdés és zokni vagyok :) de nem tudom!na köszi előre!

Link to comment
Share on other sites

Marcelot

Énis felraktam a vtp6.0-át így néz ki Link, de azt vettem észre, hogy ha msn beszélgetést tálcára lerakok és vissza, akkor utána nem lehet többet írni csak ha bezárom és újra megynitom. És a firefoxxal megjelenített oldal is néha elkezd virbálni :S

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...