Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vistával használható programok


BlueGold

Recommended Posts

gergo66

Az ingyenesek közül az Avast mûködik Vista alatt, fizetõsek közül a Norton Antivirus 2007 és a Norton 360 kompatibilis Vistával. Az AVG is Vista kompatibilis.

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz

Symantec Antivirus Corporate

Link to comment
Share on other sites

system54

Kösz!!! majd kipróbálom az összest! :) (most AVG próba verzió megy sajna!!! :Sír: )

 

Szerintetek melyik a jobb a sima asztali gép vagy a laptop???

Csak azért mert unokatestvérem szeretne venni 140 ért egy gépet melyik éri meg jobban? Ha a laptop elromlik pl.:videókártya és ki kell cserélni dúrván 20-sal többe kerül???

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz

Attól függ, mire akarja használni.

De ennek megvan a külön topikja. Ott kérdezõsködj tovább :)

 

Link to comment
Share on other sites

system54

VAlaki eltudná küldeni az eredeti vistás képeket elveszítettem (véletlen)!!! :Sír: :Sír:

system54@freemail.hu léccccccccccccci :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz

Milyen Vistás képeket?

Ami a képek mappában van alapból?

Link to comment
Share on other sites

system54

JA egy képnézegetõt csináltam a vistás képekkel és véletlen mindet letöröltem :Sír:

El tudod nekem küldeni nagyon hálás lennék!!! :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz

Megtörtént.

Link to comment
Share on other sites

hondasoma

A Vista Ultimate (32 bit) nem tudja a Nero egyik verzióját sem? Tud valaki valami okosat?

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

SorcereR

Hi! Nálam példának okáért nem teljesen jó a Vista-val a Total Commander 7 egyáltalán nem enged felülírni fájlokat... :( A másik hiba meg a CS 1.6-nál jelentkezik. Felmegy a szerverre vagy elindul a játék, de onnan már nincs tovább, nem tudom kiválasztani a csapatot és semmi mást... :S Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném!

 

Ja és a gépemrõl egy kis infó hátha segít: FS AMILO Pi 1536, 1.8 kétmagos processzor, Intel Centrino Duo alaplap, ATI X1400 videókártya

Edited by SorcereR
Link to comment
Share on other sites

Lalolib

A legújabb Nero-nak mennie kell 32 bit alatt. Ha jól tudom a csomag része a DiscCopy gadget is (minialkalmazás), sõt egyes elemei (BackItUp) elég mélyen be is épülnek a Vistába.

Link to comment
Share on other sites

WinVista

@SorcereR:

A programokat rendszergazdai jogosultságokkal, XP SP2 módban futtasd, úgy mennie kell...

Link to comment
Share on other sites

SorcereR

Köszi szépen a segítséget!

Sikerült beállítanom az XP SP2-t és a rendszergazda jogokat is bekapcsoltam, de még mindig semmi...

Ugyanúgy bedöglik a CS 1.6 miután fellép a szerverre... :( Habár az is lehet, hogy valamit nem állítottam be rendesen azokból amit írtál! :S

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
FredT

Vírusírtónak ajánlom a NORTON INTERNET SECURITY 2007-et, remekül fut Vistán!

 

Kérdés:

a következõ játékok futnak a Vistán:

- Silent Hill 3

- Silent Hill 4

- Dreamfall

- Doom 3?

 

 

Link to comment
Share on other sites

system54

Nekem a Panda 2007-es nem ment Vista alatt! :P De én ajánlom az Avg 7.5-öst! Ja és az Easy Cleaner 2.0 megy Vista alatt!

 

FredT: Nekem a Syberia 1 és a 2 is tökéletesen megy szerintem mennie kéne a Sh-nak is!

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
ChaserHUN

Láttam a Worms 4-et a listában, de nálam nem mûködik, lehet hogy a 64 bites vista az oka? Kipróbáltam már mindent, hogy adminisztártorként futtatom, frissítem a straforce-ot, több kompatibilitási módban futtatni, de mielõtt betöltene a fõmenû, egyszerûen nem válaszol a program. A Worms 3D igen, de ez nem. :( Driverek is mind a legújabbak, Worms 4 is frissítve van, megköszönném, ha valaki tudna segíteni, hogy fusson. :(

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
nosiapu

Üdv Mindenkinek!

Lehet, hogy nem jó helyre írok,de a programokkal kapcsolatos a kérésem. Egy hónapja van Vista Home Basic-os notebook-om, melyre telepitettem BitMeter2-t, de az alapbeállításokkal nem mutatja, nem jelzi ki a letöltéseket. A feltöltés mérése rendben működik. A program állítólag Vista kompatibilis. Próbaképp felraktam az XP-s volt gépemen jól működő NetMeter-t. Bár ez nem kompatibilis,de ugyancsak a feltöltést jelzi ki. Mivel még nem vagyok teljesen ismerős a Vistában, kérem szíves segítségeteket. A gép jelenlegi védelme NIS 2007.Garanciális, előre telepített programokkal P.B.-notebook.

Köszönöm a javaslatokat.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

:hmm: A Vista kicsit másképp kezeli a hálózati dolgokat. Elég csak kiadni egy ipconfig /all parancsot, hogy milyen adapterek vannak. :lol:

Én a DU Meter 3.50 verziót próbáltam, illetve használom Vistán is. Totál hülyeségeket mér. Még nem nagyon találtam megfelelően kiválasztott adaptert. :hááát:

De van már DU Meter 4.0 is. Talán az, mivel 2007. októberi. Írják is, hogy kompatibilis vele, meg újraírták az egészet.

http://www.dumeter.com/?LangID=EN

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
bogozdki

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni. Nem tudja véletlenül valaki, hogy a Sonicstage 3.4 programot honnan tudnám letölteni Vista-ra?

Nagyon megköszönném!

Szép napot! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
rocco73

Az Office 2000 Standard magyar verziója is megy Vistán.

Link to comment
Share on other sites

rasi

Aki megunja a vista kinézetet csak ajánlani tudok két progit: Aston Shell vagy a Talismán nevû programok. Igaz fizetõs mind a kettõ, de amit tudsz velük kezdeni hát az fantasztikus. Letölthetõ témák és skinek tömkelege mind a kettõnél és így saját téma készítése. Szóval csak ajánlani tudom.Megy XP és vistán és nem fogja a gépet sem. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
borsosnorbi

Segítséget szeretnék kérni:

Vista-ra feltelepítettem a Sims 1-et és néhány kiegészítõjét. Eddig ment hiba nélkül, csak rendszergazdaként kellett futtatni. De most ha elindítom, felugrik a rendszergazdai jogokat kérõ ablak, én engedélyezem. Amikor elindul a játék, bejön az egér a fekete képernyõn és amikor már az EA logónak kellene jönnie kilép az egészbõl.

 

A segítséget elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

varisztid

Sziasztok!

Valaki írta, hogy mûködik Vista Business (32 bit) alatt az Autodesk Inventor 11. Én már több napja próbálom telepíteni, de nem igazán sikerül. Most felraktam az SP1-et, ha lehet most még kevésbé akar települni. Sokat segítenétek egy jó ötlettel!

köszi

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
zorzy

Sziasztok! A Pucoló (hdd administrator) programnak van Vistára írt verziója?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Gerike

Sziasztok!

 

Én abban kérnék segtséget, hogy eddig XP-n éltem, de mivel elektronikai hibás lett a laptodom újat kellett rendelnem, amin viszont Vista home premium van. Nem tudom, hogy az eddig általam használt progik (Corel, office 2003, mozilla, total commander, Ulead video studio, acdsee stb...) fognak-e futni Vistán vagy inkább telepítsek rá XP-t?

A segítséget előre is köszönöm.

 

Szép napot

 

Geri

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...