Jump to content
GSForum - Segélyvonal

LimeWire


Botond

Recommended Posts

Botond

Nem tudok keresni LimeWire-val. Kereséskor kapok egy olyan üzit, hogy a tûzfal blokkolja. ZoneAlarm-ot használok és teljesen endedélyeztem a proginak az internethasználatot.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Forevör

Milyen oprendszered van??

Link to comment
Share on other sites

Botond

WindowsXP Pro. Szervízpakk 2 is telepítve van.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Biztos ki van engedve a tûzfalon a progi?

Link to comment
Share on other sites

Botond

IPB kép

 

Hát nem tudom. ZoneAlarm-ot használok, és a 'Program Controll'-ban teljesen engedélyezve van.

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Ugye tudod, hogy a Limewire-ben a fájl menüben csatlakozni kell, és meg kell várni, amíg a bal-alsó sarokban mindegyik csík zöldre vált? Egyébként meg szerintem az lenne a legjobb, ha kikapcsolnád a tûzfalat annyi idõre, bár nem biztonságos.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Vagy akár csak egy kis idõre lõdd ki a tûzfalat és úgy próbáld meg. Ha megy, akkor tuti, hogy a tûzfal környékén akad gond. De mivel ki van engedve, ezért nem nagyon értem.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Cimiii

Sziasztok!

Nekem is hasonló problémám van. Amikor elindítom a LimeWire-t akkor kapcsolódva van de tölteni nem enged és a sebességet sem növeli.

(Hibaüzenet: LimeWire is currently connecting to the network. Your search max not return many result until you are fully connected to the network.)

Outpost tûzfalat használok de ott engedélyezve van és már kikapcsolva is póbáltam de az eredmény változatlan. :Sír:

A segítséget elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Garono

Tökéletesen mûködik (v4.14.8).

Link to comment
Share on other sites

k3vin

Hey

 

Én sem tudtam keresni a LimeWire-el, de miután letöröltem a Dc++-t minden rendben ment... aztán újra feltettem a dc-t és a LimeWire megint beállt... :pislog:

Szerintetek ez mitől van?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
tûzoltó

Sziasztok!

A LimeWire nálam egyáltalán nem telepíthetõ! Az .exe fájlra kattintva még megjelenik az ablak, kattintok a telepítésre, de aztán semmi sem történik. XP SP2, és Eset Smart Security van a gépen, de sem a NOD32 alatt, sem Pandával nem indult el. Ha van valami ötletetek, szívesen veszem.

Köszönettel!

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Ha csak a nod32 van fennt, akkor nekem tökéletesen telepíthetõ volt és mûködött is anno. Vagy tölts le egy másikat , de elõször akkor próbáld meg kikapcsolni a telepítési idõre az ESET-edet.

Link to comment
Share on other sites

tûzoltó

Megpróbáltam. Kikapcsolva, vírusírtó nélkül, de nem indul el a telepítés. Állítólag hiányzik valami java progi a géprõl, de nem tudják megmondani, hogy melyik (ki vagyok segítve vele). A lányom ragaszkodna a programhoz, máshol már használta. SEGÍTSÉG!!!!!

Köszönöm...

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Jaa, hát bizony a Limewire csak azzal működik. De nálam még eddig mikor elindítottam a Limewire telepítőjét mindig kb a telepítés 1/4 énél installálta a legújabb Javat is. Nos egyébként a Javat itt találod hozzá meg külön.

Link to comment
Share on other sites

tûzoltó

Feladom! Hiába töltöttem le a java programot, semmi eredmény. Lehet, hogy hagynom kellene a Limewire-t, és megpróbálkozni mással?

Köszönet a segítségért!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
moli

Van egy kis problémám a LimeWire-vel. :Sír:

Amikor betölt és kapcsolódna a szerverre, akkor kilép a programból.

Ugyanaz a jelenség ha be van, és ha ki van kapcsolva a KIS 7-es. :S

Mindegy ha free, vagy a pro változatot használom.

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Engedélyezned kell a KIS-ben szerintem. Nem blokkoltad le véletlen?

Link to comment
Share on other sites

Karcsi1001

Üdv mindenkinek.

Segítséget kérek én is. Az a gondom, hogy nem magyar a LimeWare-em, pedig letöltésnél magyar nyelvet választok, mégis installálás után csak az angolt találom a nyelvválasztásnál, a language mappában sincs csak angol. Már a harmadik verziót töltöttem le (most a 4.16.2-es van), mégsem tud magyarul. Firefox-ot használok de nem hiszem, hogy ez lenne a probléma. Tud valaki segíteni?

Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

moli
Engedélyezned kell a KIS-ben szerintem. Nem blokkoltad le véletlen?

Mindent engedélyeztem, és akkor is ugyanaz a jelenség ha ki van kapcsolva a KIS. :dühös:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
79andras

Limewire-t akarok használni.Tök mindegy melyik verziót de egyiket sem engedi használni. Régebbi verzió bármelyikét felinstalálom, minden ok de az inditásnál egybõl kilép hibaüzenet nélkül. Az új verziónál elindul a program de nem akar kapcsolódni a szerverhez.Egy piros kör van a ball alsó sarokba. Ha valaki tud segitse. A Tûzfalon be van állítva az engedélyezés, meg megpróbáltam kikapcsolni és úgy se megy. Okozhatja e router beállítás? De más filecserélõ jó.

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Tûzfal miatt van. Ja, és hiába kapcsolod ki a tûzfalat, attól még nem fog kapcsolódni.

Link to comment
Share on other sites

79andras

Ja köszi! De ettől még nem árultad el, mi a megoldás, de megpróbáltam a kazah-t, az se ment először, aztán valamit tett a gápemmel, és most fut a Limewire is hibátlanul. Valami p2p network progit telepített azt hiszem.

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Peer to peer. Hálózati kommunikációhoz kell.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
jubifort

Hali!

 

Már egyszer valaki leírta hogy a DC++ a ludas, keressetek rá és töröljétek. Nekem bejött.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Evvv

Sziasztok!!

Nekem is az a problémám, hogy amikor vmit akarok keresni a Lime-on akkor ezt írja ki (Hibaüzenet: LimeWire is currently connecting to the network. Your search max not return many result until you are fully connected to the network.)

Már elég régóta használom és eddig semmi gond nem volt vele... Segítsetek légyszi!!!

De valami érthetõ magyarázatot kérek :lol: Mit tegyek? Elõre is köszi: ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...