Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Freemail


Scorpion Spyke

Recommended Posts

vodás

"Megújulás" címén sokkal pocsékabb lett a Freemail, mint volt! A Szimpla tegnapelõtt még beengedett, ma már az sem fogadja el a hibátlan jelszót. Egyszóval pocsék volt, van és marad is. Átraktam a listás leveleimet Gmailra. Tíz év után: báj, báj, Freemail, kitoltál velem. Postafiókomat megszüntetem. :mérges:

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Hogy szebb lett-e, az szubjektív, lehet rajta polemizálni. Meg szokni kell az egész füles dolgot, amit a böngészõkbõl szedtek ötletként.

Tényleg elég mellbevágó egybõl, és elsõre az ember majdnem alig tudja, hogy hová is klikkeljen.

Az viszont nem igaz, hogy nem enged be a régi jelszóval. Természetesen ugyanúgy beenged, csak átirányít automatikusan az új felületre a régi linkrõl indítva is.

Korábban még volt választék, hogy a régit választod, vagy az új felület linkjét.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
TheSaurida

Erre kíváncsi vagyok:

 

"Kedves Felhasználónk!

 

 

 

Rengeteg munkával, fejlesztéssel a hátunk mögött és egy tartalmas tesztüzem után végre elindíthatjuk a megújult [freemail]-t, melyet jelenleg már 60 ezer felhasználó használ.

 

Mitől jobb az új [freemail]?

A megújult kinézet és az újragondolt regisztrációs felület mellett sokkal gyorsabb és megbízhatóbb lett a [freemail] működése.

 

2016. november 21-től kezdődően napról napra egyre többen már a modernebb és stabilabb új rendszerben találjátok magatokat bejelentkezés után.

 

Ez a folyamat automatikusan zajlik, Te ebből csak annyit tapasztalsz majd, hogy a fiókodba belépve már az új felület és egy üdvözlő üzenet fog fogadni. Ha november 21-ét követően bejelentkezve még nem az új felület jelenik meg, ne aggódj – az összes fiók átköltöztetése több hónapig is eltarthat.

 

A költözéssel kapcsolatban nincs semmilyen teendőd, viszont mindenképpen fel kell hívnunk a figyelmed arra, hogy a Felhasználási feltételeink 2.2 pontja alapján a kuka, a spam és a közösségi mappákban lévő 14 napnál régebbi levelek törlésre kerülnek. Ha fontos leveleid vannak jelenleg ezekben a mappákban, kérjük, mentsd le azokat, vagy helyezd át egy másik mappába.

 

Bármilyen észrevételt, javaslatot vagy panaszt szívesen fogadunk az info@freemail.hu email címünkre. Fordulj hozzánk bizalommal!

 

Reméljük, hogy az új [freemail] elnyeri a tetszésedet, és részese leszel az előttünk álló fejlődési szakasznak, melyben a [freemail] megújulása csak az első fejezet!

 

Üdvözlettel,

a [freemail] csapata"

Link to comment
Share on other sites

payskin
melyet jelenleg már 60 ezer felhasználó használ

 

Jó lesz az még-nek is. :D Remélem, legalább is. Fostaliga.hu

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Még használja valaki ezt a ...?

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Igen. :igen: Problem? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Talán nem kell szégyenkeznem, de töredelmesen bevallom, én is használom. ;)

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Csak annyi, hogy jó ha a levelek fele meg is érkezik hozzájuk. Ugyan ez a helyzet a többi "nagy" hazai ingyenes e-mail tárhelyekkel.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Ezt honnan veszed? Mert így totál urban legend, hogy a fele nem jönne meg. Ilyen arány nincs, nem lehet, de az lehet hogy csak egy nagyzoló túlzás tőled.

Nekem nem hiányzott egyetlen levelem sem, ami ide jön. Úúúú, bakker :hátpersze:, akkor most csak nem tudok róla :P, és kereshetem a szélben a másik felét? :fetreng:

Védeni nem akarom őket különösebben, de azért legyünk kicsit tárgyilagosabbak.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Olyan döbbenetes a visszapattanó arány, hogy már többször felmerült, hogy nem engedünk a webáruházba freemaillel regisztrálni. Egy-egy hírlevél kiküldésnél ezres nagyságrendű a visszapattanó levelek száma, és a legkülönbözőbb indokokkal dobja vissza, legtöbb esetben nem is dobja, hanem már át sem veszi a küldött levelet a szerverük. De pár hete volt balhé abból, hogy valamelyik nagy tudású operátor a fél hazai internetet feketelistára tette, és egyáltalán nem lehetett nekik levelet küldeni két napon keresztül.

 

Ez egy rettenet ótvar szar.

 

Egy ilyen szolgáltatásnak normális versenyhelyzetben réges-régen pusztulnia kellett volna, erre ti életben tartjátok? :o

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

Egy ilyen szolgáltatásnak normális versenyhelyzetben réges-régen pusztulnia kellett volna, erre ti életben tartjátok? :o

 

Ne politizálj. ;)

De ha már, akkor tudjuk, kihez köthető a freemail létrehozása (súgok: nem Párhuzamos).

 

Még az is lehet, hogy csinálnak belőle egy normális(nak tekinthető) valamit.

Egyébként én is csak alig használom már, de még senki se panaszkodott, hogy ne kaptam volna meg a levelét. Anno az iskolában freemailes címre kértem a házi feladatokat, és csak az nem ért be, amit el se küldtek.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Nekem fix forward van beállítva gmailre. Bottal sem piszkálom a saját felületét.

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

Én is "forwardolom" a leveleket, de pl. az említett házi feladatokat a TheBat-tal szedtem le és néztem át. A felületet csak néha piszkálom, bot híján egérrel-billentyűzettel. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...