Jump to content
GSForum - Segélyvonal

GodFather


Ice-T

Recommended Posts

Ice-T

Hali!

 

Ha valaki ismeri, vagy esetleg játszott ezzel a játékkal akkor írjon ide!

Segítség, végigjátszás, infok + stb

Link to comment
Share on other sites

PCmaniac

Hát volt szerencsém hozzá.

 

De anyit elmondhatok a jó pár évvel időssebb Maffia még simán veri mindenben: grafika, játékélmény stb.

Persze a sztori nem a Keresztapa de így is bőven jobb ennél.

 

Sajnos a Godfather nevű játék nem lett méltó filmhez, kicsit hamisan is adja vissza azt az érzést.

Ebben azért jóval több lehetőség lett volna és egy ekkora cím nem egy összecsapott munkát érdemelt volna.

 

Anno még a fejlesztési időszakban olyan fényesnek tünt az egész a megjelentetett képek stb.

Plussz a gigantikus menyiségű pénz amit beleöltek, persze mint utóbb kiderült nem a fejlesztésbe hanem a jogdíjakba.

 

Ezért sajnos csalódást okozott amikor megjelent, eljátszogatni el lehet vele de nem méltó módja egy keresztapa átiratnak.

 

Anno Trilógiáról beszélt az EA kérdés, hogy a viszonylagos pofáraesés után lesz-e belőle valami.

Ha igen akkor még nem lenne késő és komolyan nekiülni a két hátralévő rész fejlesztésének.

Link to comment
Share on other sites

Ice-T

Mafia... ne is mond! Isten az a játék! Nekem az egyik kedvencem!

Nagyon szeretem a mai napig, nem egyszer végigvittem! :)

Hát nekem a keresztapával (GodFather) el csak az a bajom, hogy elég sok hibálya van a játéknak... mármint nem eredetibe van meg ezért apróücska hibák léptek fel, ahogy másoknál is.

Amúgy egyedül az tetszik benne, hogy a formát akivel vagy azt te tudod alakítani az elején! Az tetszik nagyon, hogy az arcán szinte minden egyes kis pontot tudtsz változtatni... :) !

Link to comment
Share on other sites

PCmaniac
Az tetszik nagyon, hogy az arcán szinte minden egyes kis pontot tudtsz változtatni...

 

 

Igen de ez ugyebár, már házon belül volt a-la sims2.

Az abban lévõ karaktergenerátor mûködik ebben is.

 

Amúgy még van egy olyan érzésem, hogy a játék azért lett egy kissé összecsapva mert egyszerûen kicsúsztak az idõbõl.

Legalább is pletyka szinten napvilágra jöttek olyan hírek, hogy a liszensz jogi huzavona meg a nagy csinnadratta mellett egyszerûen kevés idõ maradt a fejlesztésre, és egy csomó jó ötlet amit tartalmazott volana az a recycled bin-ben landolt.

Mert ugye a játékpiaci fõszezont az EA nem óhajtotta lekésni.

Már megint a piszkos anyagiak.

 

 

@Ice-T: egy jó tanács, hogy honnan van meg a játék azt inkább tartsd meg magadnak ha nem eredeti mert:

1. Itt nem szokás ilyet reklámozni sem beszélni róla. (szabályzat)

2. Ha egy mod vagy esetleg a TRF ezt elolvassa keresztben nyel le érte, mert õk ezt végképp nem csípik.

Link to comment
Share on other sites

Ice-T

Demot szedtem le ;):P az megy csak legális már :D

 

Jaja amúgy tényleg össze lett csapva szerintem is...! De mondom ahogy a karakterünket lehet alakítani az tetszik! :)

Nemtudod hogy mik maradtak ki a játékból, milyen ötleteket akartak még beletenni?

 

A csak-nál légyszi a c betût ne gyûrûs ujjaddal nyomd már le légyszi, mert csomószor mellényomod az x-et... Már pár cxsak-odat kijavítottam... ;):lol: Üdv.:Gereby

Link to comment
Share on other sites

PCmaniac

Ja bocsi én a "nem eredetiben van meg"-et néztem be. :D:lol:

 

Pontosan nem, tudom melyek maradtak ki azok közül amelyek tervben voltak.

Amúgy meg ha belegondolsz nyílván te is érzed, hogy te mit hiányoltál belõle.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ice-T

kösz Gereby :D egy élõ helyesírásjavító gépezet!

Igyekszek nem bicepszbõl nyomni a billentyûket, hátha nem ütök most félre! :D

 

========================================================

Na visszatérve a játékra, ha valakinek olyan baja van hogy nem tud kiszálni az autóból, akkor tudok rajta segíteni :P

========================================================

 

Jah és már megszereztem a teljes játékot egyik haveromtól kölcsönkértem!

Hát nemtudom elég rövid lehet a játék, mert kb 3órát játszottam vele és 23%-nál tartok :Sír: !

Ugyhogy gyorsan le fogom pörgetni! Maffiával meddig játszottam te...! Ez a játék seholsincs a mafiához képest!

Link to comment
Share on other sites

PCmaniac
ha valakinek olyan baja van hogy nem tud kiszálni az autóból, akkor tudok rajta segíteni

 

 

Én is !!!

 

Próbálja meg az ajtót :lol::démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Ice-T

Jaja :muhaha:

Exit, magadtól is megtalálod.... :yeah:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
c.ronaldo7

Helló.

Én csak azt szeretném megkérdezni hogy amikor tüzijáték van és a rendörrel kell valamit csinálni a ház tetején akkor ot mit kell csinálni.Ha tudjátok megmondjátok nekem.

Link to comment
Share on other sites

Ice-T

Azon én is sokat szenvedtem mire rájöttem...!

Jól meg kell verrni és a végén le kell lógatni a háztetõrõl és akkor mond neki valamit és aztán lelökni. Ennyi! 8)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...