Jump to content
GSForum - Segélyvonal

µTorrent


VINIKOR

Recommended Posts

Sebi

Már valahova leírtam. :hmm:

 

Ui.: Meg is van. ---> Klikk

Link to comment
Share on other sites

JOINT72

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Botond

@cölöp

Nem erre gondoltam. Hol tudom beállítani azt, hogy a saját mappájába pakolja a fáljait (pl. nyelvi fájl, torrentek stb.), mert a 'D&S\<felhasználó>\App data\utorrent' mappába pakolja jelenleg.

Link to comment
Share on other sites

JOINT72

Letöltés alatt lévő fájlnak korlátonom kell a visszatöltését (Link), mert sürgősen mást kell seed-elnem, és ennek átmenetileg a legnagyobb feltöltést szeretném adni.

 

Aminek a korlátozom a visszatöltését, a letöltésére alkalmaz valamilyen szórzót és emiatt nem tud teljes sebességgel töltödni?

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Én nem vettem észre, hogy befolyásolná a letöltést.

Link to comment
Share on other sites

JOINT72

Két zárt torrentoldalon vagyok regisztrálva.

Egyiken a uTorrentet használom, IP filterrel és DHT tiltással. Csak fixált IP tartományból lehet tölteni (Chellobay). Másik torrentoldalon nincs ilyen korlátozás.

A uTorrent mellett kellene még egy torrentprogram, mert kényelmetlen lenne állandóan állítgatni a filtert és a DHT. Melyik program lenne jó a uTorrent mellé? Nem egyszerre mennének.

Azureust nem akarom a java miatt.

Link to comment
Share on other sites

JOINT72

Kösz. Ha seed-elek a uTorrenttel lehet telepíteni a BitComet-et? Néhány napig nem állíthatom le.

 

Shareaza van még fenn. Akárhányszor elindítom kérdezés nélkül alapértelmezetté teszi magát a torrentfájlokon. BitComet nem fog ilyet csinálni?

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Nálam is utorrent van, mellé feltelepítettem az elõbb a Bittornádót, azonnal alapértelmezetté tette magát, de a fájltársításnál visszaállítottam. Most megint a mikro az alapértelmezett. Szerintem a BitCometnél is így mûködik.

Link to comment
Share on other sites

JOINT72
Seed-elés közben a Peer-ek ablak, jelzõk sorában mit jelentenek ezek a jelek: Link. UIX, IEX, uI ...stb.

Sikerült megtudnom! Ime:

A jelzõknek az alábbi jelentései vannak:

 

D : a letöltés folyamatban van

d : a kliensed letöltene, de az aki kapcsolódik hozzád, nem küld adatot

U : a feltöltés folyamatban van

u : töltenének tõled, de a kliensed nem tölt fel.

O : Optimista "unchoke"

S : A peer túlszabályzott

I : A peer egy bejövõ kapcsolat.

K : A peer végrehajtja az "unchoking" algoritmust, de a kliensed "not interested" állapotban van.

? : A kliensed végrehajtotta a "unchoking" algoritmust a peer kliensén, de a peer kliense "not interested" állapotban van.

X : a peer a Peer Exchange-en (PEX) keresztül csatlakozott.

H : a peer a DHT-n keresztül csatlakozott. (ha tiltva van a DHT nem szabad lennie, pl. Chellobay)

E : a peer Protokolltitkosítást használ. (minden forgalomhoz)

e : a peer Protokolltitkosítást használ. (kézfogáshoz)

Link to comment
Share on other sites

JOINT72

Használjátok a PeerGuardian 2-t: Link?

Link to comment
Share on other sites

Richy
Most megint a mikro az alapértelmezett.

Az nem mikro, hanem mû.

Link to comment
Share on other sites

Becsoft

Az mikro :)

Link to comment
Share on other sites

Calyd

Najó, csak a pontosság kedvéért, és hogy ne legyen más off, csak én :)

Mindkettõtöknek igaza van valamilyen módon. Mint görög kisbetû AZ valóban "mû", de az SI-prefixumokban az m betû már foglalt a milli-nek, így a mikro jelzésére maradt ez a jel, ami mégegyszer a görög kis mû betû.

Link to comment
Share on other sites

Botond

Legyetek szívesek segítsetek!

Hol tudom beállítani azt, hogy a saját mappájába pakolja a fáljait (pl. nyelvi fájl, torrentek stb.), mert a 'D&S\<felhasználó>\App data\utorrent' mappába pakolja jelenleg.

Link to comment
Share on other sites

cölöp
Most megint a mikro az alapértelmezett.

Az nem mikro, hanem mû.

A kondenzátorokat meg biztosan mükrofarádban számolják :lol:

Link to comment
Share on other sites

Richy
de az SI-prefixumokban az m betű már foglalt a milli-nek, így a mikro jelzésére maradt ez a jel, ami mégegyszer a görög kis mű betű.

És a torrent milyen SI mértékegység? :démonikacaj:

Mert a mértékegység mellett jó, hogy mikro-nak mondjuk, de ha nincs utánna mértékegység, akkor más a helyzet.

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Az bizony a fájlcserebere mértékegysége kötekedős barátom! (de itt nem erről van szó, ezért elnézést kérek a fórumtól)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Viselkedjünk kérem! :gonosz:

Link to comment
Share on other sites

JOINT72

Egyszerre használom a uTorrentet és BitComet 0.70-et. A uTorrent két fix portot használ, míg a Bitcomet portjai megállás nélkül futnak a tûzfalban: link.

 

Ez így oké?

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Ezért nem használok én BitComet-et. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

JOINT72

Ahogy bekapcsolom ilyen üzenetek ugranak fel folyamatosan:

 

IPB kép

 

IPB kép

 

IPB kép

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Csak nem tudom mit használjak a Bitcomet helyett. A Bittorrent, Halite stb nagyon gagyi.

Link to comment
Share on other sites

JOINT72

bocs.

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Szerintem µTorrent. Ha mindenképp kettõt akarsz akkor az Azureus-t párnak. Bár az Azureus picit eszi a gépet.

Link to comment
Share on other sites

JOINT72

100MB-os javát ezért rakjak fel? Nehezen veszem rá magam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...