Jump to content
GSForum - Segélyvonal

F.E.A.R. Combat - ingyenes multiplayer játék


Garono

Recommended Posts

nagygabor

Nem jön le, 1 gigánál mindig Timeout van. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Egy jó kis cikk: Link

 

Játék közben lehet MSN-t használni? Ha jól látom a TeamSpeak nem megy ezeken a szervereken.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Igen, kiírja, ha eltaláltál valakit, kiírja, hogy You killed xy. Fekvõ pozíció nem tudom van-e, én sem találtam, és másokat sem láttam feküdni -> valószínûleg nincs. :( Testhelyzetet nem tudom honnan láthatod, maximum onnan, hogy lassabban mész. :) Kézigránátot nem lehet úgy eldobni, viszont át tudod tenni más billentyûre, én Mouse 2-esre (görgõ) tettem. Úgy valamivel kényelmesebb.

 

Én meg [G] néven futok (zárójelekkel együtt). :D

 

Link to comment
Share on other sites

JOINT72
Igen, kiírja, ha eltaláltál valakit, kiírja, hogy You killed xy.

Melyik sarokba írja ki? Nemsikerült megfigyelnem a nagy kavarodásban. Még szoknom kell a felületet.

MSN megy játék közben?

 

Eszméletjen jó mikor elesés után Ghost módban (vagy hogy hívják itt) tudod követni az ellenfelet. Lehet választani ezt a ghost módot, elesés nélkül is?

Link to comment
Share on other sites

Garono

Nem tudom. Biztosan. Keress valami Spectator akármit, és próbáld ki. :)

 

Ott írja ki, ahol mindenkiét is. Jobb felsõ sarok, ahol általában a színes sorok vannak. Az a sor zöld, amikor Te lõsz le valakit. Piros, amikor az ellenség, stb... :)

 

Link to comment
Share on other sites

SzoZo

Sziasztok!

 

Az egész ötlet, hogy ingyenes MP játék van: tetszik.

Letöltöttem Garono által javasolt oldalról. Lejött 1,76 GB exe kiterjesztésû fájl. (fearcombat_en_107.exe) Indítanám a telepítõt, de nem indul. Nem ír ki semmit, csak a Sajátgép fagy. Gondolom rossz a fájl. Letöltöttem ma a GameStar oldaláról. A hibajelenség ugyanaz. Mit kell tennem, hogy induljon a telepítõ?

:upsz:

Link to comment
Share on other sites

Garono

Fú, fogalmam sincs. :( Én a GameStar mellékletérõl telepítettem, az jó. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

SzoZo

Nézd meg, hogy mekkora a mérete byte-ban, lehet, hogy hibás az enyém. Eddig FlashGet-el szedtem le...

Neked is csak egy exe állományod van?

 

---

Most FlashGetből indítottam, megy. :o

Link to comment
Share on other sites

Garono

Akkor jó játékot! :)

Link to comment
Share on other sites

SzoZo

Meg kell, hogy mondjam, hogy picit csalódtam. Hiába szép a grafika, ha nem tudok gyönyörködni, mert észveszettül rohanni kell, bármikor eltalálhatnak, célja nincs a játéknak. Logikusabb lenne, ha két vagy több csapat küzdene egy célért és nem csak úgy lövök arra aki mozog. Szoknom kell.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Kicsit nekem is hasonló véleményem van. De hát ingyen van. Biztos csak szokni kell. Más játéknál is vannak ilyen mapok ahol egy kis terület (zóna) birtoklásáért folyik a harc. Én pont nem az ilyen mapokat szeretem, hanem az olyat, ahol nagyobb területen, több zóna elfoglalása a cél.

 

Helyismeretet kell szerezni és megjegyezni, hogy hol van ez a fegyver: Link. A játék indulásakor gyorsan megszerezni, mert nagyon hatékony. A kisebb kézi fegyverrel nem lehet távolról pontosan célozni. Arra meg nincs idő, hogy zoom-mal célozva lőjek, mert ha nem mozgok gyorsan, lekaszálnak.

A taposóaknákat is folyamatosan ki kell szórni.

 

Egy lengyel szerveren voltam és folyamatosan cheateléssel vádólták egymást, your cheater stb. :lol:

Link to comment
Share on other sites

SzoZo

Van-e valahol térkép? (pl.: factory) :upsz:

 

VINIKOR! Szivesen veszem más játékok nevét, ahol a MP komolyabb!

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Én is kerestem valami térképet, de még nem találtam.

MP az map? Ha a 6600GT-hez adták a Joint Operations feltétlen próbáld ki. Én egy éve szinte folyamatosan játszom. Sok játék grafikáját láttam már és bármelyikkel felveszi a versenyt és nagyon jó.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Itt is van több játékmód, Free for All - mindenki mindenki ellen, vagy Team - csapatos. Meg biztos van másmilyen is, de ezekkel találkoztam eddig. :)

Link to comment
Share on other sites

SzoZo

A napokban türelmesen átnézem az opciókat.

 

Bocs a rövidítésért, de evidensnek tûnt, hogy MP-multiplayer, SP-single player.

Megnéztem a Joint Operations képeit szép, mint a FarCry.

 

A térképet épp azért kérdeztem, mert a gyors játékmenet miatt alig ismerem ki magam helyileg. Például találtam ezt, de ez nem egy képfájl, hanem egy kiegészítõ pálya.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Játék közben jöttem rá, hogy van baráti tűz, "killed your teammate" kifejezéssel Link. Eddig friend fire néven szoktam meg.

Van teamspeak: Link

Nektek mekkora pingetek van? Nekem ~170 körüli: Link.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Nekem ha jól emlékszem 250-300. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Hát így nehéz lesz kitõrni a "lamer" vagy a "nooob" kategóriából.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Miért? :pislog: Most egy játékért nem fogok gyorsabb netet rendelni. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR
Hát így nehéz lesz kitõrni a "lamer" vagy a "nooob" kategóriából.

Ezt magamra is értem. Pik-pak lelõnek, alig tudok találatot elérni.

Hogyan rendelnél gyorsabb netet? A legkisebb Chello is bõven elég a játékhoz. Ping nem feltétlen a sávszélességtõl függ.

 

Control mapon egy jó kép: Link. Valami központi hely lehet, amit el kell foglalni (talán).

Link to comment
Share on other sites

Garono
Hogyan rendelnél gyorsabb netet?

Itt, az Enternetnél kattintasz egyet, és máris gyorsabb lesz, csak többet kell fizteni. :D

Link to comment
Share on other sites

Heuro
Ha a 6600GT-hez adták a Joint Operations feltétlen próbáld ki. Én egy éve szinte folyamatosan játszom. Sok játék grafikáját láttam már és bármelyikkel felveszi a versenyt és nagyon jó.

--------------------

Szevasz!

 

Tudnál adni egy korrekt letöltési címet?

A hivatalos honlap: http://www.jointopsthegame.com "Cannot Find Server " -t ad, máshol meg azt látom:

"DEMO download" ... szóval jó lenne egy rendes cím.

 

Köszi!

 

Szerk.:

Azóta ez történt:

- Olyant, hogy Joint Operations nem találtam.

Találtam Joint Operations Typhoon Rising Demo -t.

Telepítettem, nagyon megörült, hogy 6600GT -m van.

Beállítottam a beállítani valókat, indítom.

Azt mondja "no longer available" és hogy nézzek újabbat.

Akkor rányomok az "Update" -re, kever egy darabig, letölt valamit, bezárja a játékot, indítom újra:

az üzenet ugyanaz.

Rányomok az "Update" -re, azt mondja már nem kell neki ez ...

Ezután egy határozott mozdulattal "uninstall" és ezzel részemrõl a "Novalogic" -el végeztem is.

 

Örülök, hogy Neked bejött 8)

Link to comment
Share on other sites

Heuro

De hogy ne legyek nagyon OT avval a jointtal, elmondom:

én most töltöm le a FEAR Combat -et, valószínûleg estére le is jön :lol: aztán kíváncsian

várom a fejleményeket.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR
Tudnál adni egy korrekt letöltési címet?

Ne add fel ilyen könnyen. A magyar oldal fórumán kérdezd meg, itt biztos tudnak válaszolni: Link

Link to comment
Share on other sites

Garono

És vajon milyen választ adnak? Ugyanis a Joint Operations nem ingyenes... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...