Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mobilinternet


zeusz

Recommended Posts

ngb

Totál igazad van! :)

Ez nem is konkrétan függetlenítési kérdés, mer' az már megvolt.

Szóval: DIGI Move mobilnetem van a ZTE modem-mel, ez itt vidéken nagyon ratyi. Kifüggetlenítettem a régi - kiváló - T-Mobile-os e220-as Huawei modememet, beletettem a DIGI-s Telenor kártyát, látja is a Telenor hálózatát, de kapcsolódni nem tud. Ez a gondom, segítséget kérnék. A hibaüzenettel amit kitol nem lehet semmire sem menni. Mit kellene még állítanom a modemen?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Mi van, ha tiltják a nem saját eszközöket a hálózatukon?

Link to comment
Share on other sites

ngb

Ez nekem is eszembe jutott, de annál setétebb vagyok, mint rájöjjek, miért tennének ilyet (vagy a DIGI, vagy a Telenor, inkább a DIGI). Ez a ZTE városban remek volt, itt, vidéken viszont... Hát... Volt régebben egy web'n'walk stick-em, de még az is jobb volt ennél. Az E220-as ("szappantartó") nagyon-nagyon jó, a ZTE nem érzékelte a HSPA-t, míg az E220-assal 3 rovátka volt a jelerõssége ugyanennek, csakhát nem kapcsolt.

Mindenesetre köszönöm a választ!

Link to comment
Share on other sites

Greene

Milyen hibaüzenetet kapsz?

 

Link to comment
Share on other sites

ngb

"Nem sikerült kapcsolatot létrehozni a távoli számítógéppel, ezért a kapcsolathoz használt port le lett zárva. További segítséget a További információ gombra kattintva vagy a súgóban erre a hibaszámra keresve kaphat."

Hibaszám nincs, csak simán "Error".

Firmware update-tel próbálkozzak?

Link to comment
Share on other sites

Greene

Meg lehet próbálni. Simán lehet, hogy a modemmel van valami. Mindenesetre ez a hiba nem a DIGInél van.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...