Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Torrent


timcsi22

Recommended Posts

timcsi22

Sziasztok!

Legyenszíves valaki meséljen nekem egy kicsit a torrent fájlokról. Milyenek, mire valók. Ha pedíg lejátszhatók akkor azokat mivel lehet megnézni?

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Egy kis olvasnivaló ---> itt. :ötlet:;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Aneurysm

Arra gondoltam hogy kipróbálom a torrentet a suliban, ott ugyanis sokmegabit a feltöltési sebesség és gyorsan tudnék javítani a megosztási arányomon. Persze programot telepíteni nem tudok mert az le van tiltva. Van valakinek tippje hogy hogyan lehetne ezt a torrent dolgot becsempészni?

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Talán olyan kliens amit nem kell telepíteni (utorrent)

Link to comment
Share on other sites

Aneurysm

Jó ötlet. És akkor a feltöltendő holmit meg mondjuk egy újraírható dvd-n viszem be, és közvetlenül onnan seedelem. Egyébként az egyetemek szoktak szólni ilyenekért? Nem akarom magamat bajba sodorni.

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Ha észreveszik, szerintem nem fognak neki örülni.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Nálunk speciel sok port le van tiltva, így nem megoldható. Meg Proxy szervert is használnak. Erre esetleg ötlet? Nálunk a D meghajtóra lehet írni, akár fel is telepíthetem a könyvtárban, csak péntek délutánonként törlik.

Link to comment
Share on other sites

Aneurysm

Nálunk nem hiszem hogy tiltva vannak a portok, sok embernél láttam hogy Bithumenezik a laptopjával (a suli wifi hálózatán), és géptermekben is.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
mammut

Szervusztok! Abban kérnék segítséget, hogy egy torrent trackeren belül hogy lehet korlátozni a dht használatát? Tehát ha valaki letölt egy .torrent nevû állományt, és azt betöltve kliensbe, ne tudja a torrentnél engedélyezni a dht-t. Nem kliens beállításra vok kíváncsi, hanem a trackerben mit állítsak be hogy ne lehessen az oldal torrentjeit Dht-ról, vagy Dht-ra tölteni. Ts 1.3.9 tracker motort használok.

Köszönöm elõre is a segítséget! Üdv: mammut.

Link to comment
Share on other sites

Soma01

Mit tudtok errõl a mostani nagy razziáról? Elvileg egy csomó szervert lefoglaltak az éjszaka (vagy este?)!

Link to comment
Share on other sites

Adani

Bizony, tobb torrentoldal is eltünt, de nem mindegyik, kérdés mennyi idõ lesz mire újraélednek. A TPB-nek elég volt 3 nap is.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
ezermester

Sziasztok!

 

Szükségem lenne, egy kis segítségre!

 

Valamiért nem megy a gépen a Maketorrent. A Windows-t nem lenne jó most újra telepíteni, így szeretnék kérni javaslatot egy olyan programra, amivel szintén lehet a torrent file-ban lévõ URL-t szerkeszteni.

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Van itt egy online torrent buherátor, ez tuti hogy platformfüggetlen. ;) Jómagam még nem próbáltam, de sok szerencsét hozzá.

Link to comment
Share on other sites

ezermester

Köszönöm, kiválóan mûködik! 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
payskin

Sziasztok! Remélem tudtok segíteni. Már 2 hete nem tölt be az egyik torrent oldalam mi lehet a probléma. A másik problémám az hogy pár napja nem tölt be a másik a haverom gépén sem de telefonon működik rendesen.

 

Bocsi, de a címükből ítélve azt gyanítom, egyik oldal sem Linux-disztribúciókat tesz elérhetővé, úgyhogy ez ügyben rossz helyen jársz nálunk. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...