Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Prey


Csaba_#

Recommended Posts

Csaba_#

Sziasztok!

 

A komplexum nevű pályán vagyok, ahol egy kockába kell beleugrani, egy teleport segítségével. ( Álítólag hiperkockának nevezik. ) :hááát:

A kocka minden oldalán található egy gravitációs váltó, illetve a kocka külső részén két egymással szemben lévő sugárnyaláb forog körbe-körbe, felül elektromos kisűlések vannak.

Már sok fórumot, és végijátszást olvastam, de egyikből sem sikerült megértenem, hogy tujdonképpen mit kell csinálni... :upsz:

Hogy használjam a gravitációs váltókat hogy kijussak a kockából?

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Már megvan a megoldás ! :ötlet:;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
pindrus

"Már sok fórumot, és végijátszást olvastam, de egyikből sem sikerült megértenem, hogy tujdonképpen mit kell csinálni...

Hogy használjam a gravitációs váltókat hogy kijussak a kockából?"

 

Igazán közzétehetnéd, mert pont ezzel küzdök napok óta. Légyszives ne raktározd magadban, oszd meg velünk. Köszi előre is.

 

 

 

 

 

 

Okszi, megtaláltam a megoldást én is http://www.pclife.hu/vegigjatszasok/prey itt van akit érdekel.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dízel

Figyelem! Para van nálam. Felraktam a prey demót, elindítom, szürke képernyõ és kiírja exe file hiba. Jó, felrakom a teljes játékot, elindítom, szürke képernyõ, kiírja exe file hiba. Nem warez! Ha meg az lenne se változtatna a dolgon mert a demónál is ez volt a hiba. Ha valakinél volt ilyen, akkor szóljon légy szíves! Ha nem, akkor meg viszakérem a pénzem ott, ahol megvettem. A kis lelkem is kivan, hogy megveszek egy játékot, jaj de nagyon sok pénzért, és nem tudok játszani!

 

Próbálj meg viselkedni, nem otthon vagy!

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

riddick

A Fórumszabályzatot ajánlanám figyelmedbe!

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Üdv a Fórumon!

 

A >>>Fórumszabályzat<<< elolvasása után, ajánlom a következõ dolgokat:

1. 1.1-es Patch feltétele. >>>KATT<<< a letöltésért.

2. VGA driver frissítését.

3. Ha minden kötél szakad Windows újratelepítését.

4. Nézd meg, hogy a konfigod elbírja-e egyáltalán a játékot. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Botond

Én a vége felé (vagy a végén? :hááát: ) akadtam el. Az Örző (Keeper) vagy kicsoda bent van egy gömb szerűségben, aminek az oldalát öt szögek alkotják. Ez a gömb szerűség, folyamatosan pörög és hiába lövöm akárhol, nem tudok mit kezdeni vele. Légyszíves segítsetek!

Link to comment
Share on other sites

riddick

Szellem módban lőjj a "plexikbe", aztán vissza normál módba, és már nem is olyan törhetetlenek... ;)

Link to comment
Share on other sites

Botond

Nagyon szépen köszi! Azt hiszem egyet véletlenül lebontottam de nem tudtam, hogy hogyan. De most már tudom :):ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...