Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Verted-e már szét a számítógépedet?


Bencce

Recommended Posts

Budha

Sziasztok!

 

Nekem csak egy billentyûzetet sikerült szétvernem, pedig rendszeresen verem a munkahelyi gépeket és tartozékait. ( Az otthoni mûködik. :D ) Egyébként ez a megoldás bevált javítási módszer :hááát: a nyomtató pl. csak így indul el, egy régebbi munkahelyemen pedig a Cd olvasót lehetet így munkára bírni ( a ház oldala olyan lett mint egy domborzati térkép :upsz: ).

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Ma felhúzott az egyik gép, mert most jött vissza a garanciális szervízbõl és ugyan azt csinálja, mint azelõtt. Nem akartamszegényt bántani, de a kezem ügyébe kerülõ 50cm-es vonalzó az sajnos 10-15 darabba tört miután rávágtam vele az asztalra. :S

Link to comment
Share on other sites

Budha

A gép jobban bírta volna :szemöldök:

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

De a vonalzó olcsóbb. ;)

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Internetes játék közben ha olyasmi történik, hogy én kezdem el elöbb lőni az ellenefelet, de valami érthetetlen oknál fogva nem esik el, hanem megfordul, rám lő és én halok meg. Ez lagg, vagy valami csalás, fogalmam nincs. Nem tudom léteznek olyan csalás, hogy a saját fegyverének a lövedékét hatékonyabbá teszi és önmagát pedig lelőhetetlenné? Na ilyenkor nagyon pipa tudok lenni és akkor még enyhény fogalmazok. Egyszer kétszer már oldalba billentettem a monitort, de komoly baja nem lett.

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Nem lennék rá képes, mint mindenért amim van, ezért is én magam dolgoztam meg.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Nincs összefüggés a két dolog között. Vérmérséglet kérdése, hogy kiélezett helyzetben hogyan reagál az ember és mit tesz a saját maga által megvásárol használati eszközökel. (Na ez szakszerű megfogalmazás lett :D )

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Sajnos vannak multiplayer cheat progik is... :S Mit szoktál tolni?

Link to comment
Share on other sites

Adani

Sok játékban lehet csalni. És egyre több a csíter. Fõleg fps-ekben. Én még tavaly sokat toltam CS-t, MOHAA-t, UT-t ASE-n. Aztán a sok csíter miatt leszoktam róla. Legprimitívebb a Wallhack, vagyis mikor átlát a falon, és elõre tudja mit csinálsz, majd becéloz és lõ. Aztán UT-ben van egy scipt, ami a célkeresztet mindig a legközelebbi ellenfélre húzza. Nem is kell mondanom melyik fegyvernél jövedelmezõ ez, fõleg ha campel az ember.

 

 

Elég idegesítõ mikor belépsz egy szerverre, ahol minden 2. ember csítel. Még StarCraftban is lehet multiban cheatelni, megi s néztem pár csíter progit, van amelyiket, ha ésszel használják lehetetlen kimutatni. Persze itt a maphackre gondolok, ugyanis az tud kliensoldalt megmaradni.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR
Mit szoktál tolni?

Joint Operation. És sajna nem tudom, hogy működnek ezek a cheater progik. Elvileg van egy PunkBuster nemü program a játékban ami ellenerőzi, hogy nem használ e valaki ilyesmit, de biztos, hogy ki lehet játszani, mert egyesek irreális eredményeket érnek el.

Link to comment
Share on other sites

eremit
:off_kacsint:
Link to comment
Share on other sites

Adani

Jók a cheat ellenes progik, de csak a szerveroldali csalást veszik észre, a kliensoldalit lehetetlen, mivel akkr a szerver felé semmilyen jelzés nem megy, amibõl észrevenné. Csak a StarCraftot tudom példaként felhozni, ebben láttam hogy mûködik a dolog. Egyetlen cheat mûködik a maphack, vagyis mikor látod az ellenfeledet felderítés nélkül, látod mikor mit csinál. Kliensoldali dolog, ha ésszel használják nem buknak le vele, de egyébként sem lehet 100% biztonsággal megmondani.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
zsoltchelsea

Hi! Párszor nekem is felnyomta az ütõt (mint a Besenyõ családban: "Múltkor melléültem a WC-nek, és felment bennem a pumpa...") .

 

A cheatelõkrõl annyit, hogy tök hülyeség csalni. Mi jó van abban? Azt hiszi majd magáról, hogy nagy ember, utána a hivatásosak meg úgyis szétszedik a fejét. A gyengébbek közt meg nem fejlõdik. Haverom mesélte, hogy egyszer CoD-ban kitiltották az egyik szerverrõl, mert fél óra alatt 76 fragnél járt. A bátyjával nyomultak, csak mindketten nagyon tudnak... Az a klán meg kicsit a porban hevert már...:lol:

 

Volt szobatársak meg CS-ben nyomták úgy, hogy 128 fragig is mentek; Németorszégban ismerték a nevüket. Én mostanában TrackManiaban nyomulok, ott nagyon cheatelni nincs mód, de biztos vannak trükkök, mert olyan idõket mennek, hogy ha megszakadok, sem érem el...

Edited by zsoltchelsea
Link to comment
Share on other sites

Adani

Cheatelni mindenhol lehet. Anno nyomultam párszor F12002-vel is, de ott is tudtak cheatelni. Pl: 1:05 körüli idõket mentek egyesek a Hungaroringen, meg 1 perc körül a régi Hockenheimringen. Sõt az Indianapolisi pályán 35-40 mp-et. Késõbb tudtma meg, hogy egy külön progrmarész figyeli a memõriában a sikánlevágásokat, és ezt egy cheater progival át lehet verni, vagyis ha minden sikánt levágsz meg rövidíted a pályát akkor megoldható. Fõleg Indy-ben jelent ez sokat, mert ott tudsz így menni padlógázzal a nagyoválon. A Trackamiaba is lehet ilyesmi, hogy nem érzékeli ha levágod a pályát.

Link to comment
Share on other sites

Greene

:off_mérges:

Utolsó figyelmeztetés.

Link to comment
Share on other sites

Digital Silence

Arról soha nem a gép tehet, hogy fakezû vagy!

Mivel nem önálló még, nincs mesterséges intelligenciával felvértezve, ezért nem tudja megvédeni magát, de ha szét trancsírozod, és megnyugszol, rájössz hogy mekkora hülyeséget csináltál!

Link to comment
Share on other sites

kfx

De ha rácsapok, azzal nem a gépet szertném bünteni, hanem többnyire a microsoft és más hasonló kíváló minőségű szoftverfejlesztők fantasztikus munkáját szeretném elismerni; persze ha éppen nem valami idióta csapattársam TK-zik le, vagy éppen hajítja le elém a flashbanget. :)

 

Egyesek, akiken nem ritkán mutatkoznak az ideggyengeség tünetei, bekészítenek egy régi, rossz billentyűzetet boxzsák gyanánt.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR
Arról soha nem a gép tehet, hogy fakezû vagy!

Légyszi ne off-old a topikot, mert nem az a témája, hogy miért nem vered szét a gépet. (viccelek ;) )

Link to comment
Share on other sites

Digital Silence

Igen, lehet hogy ha tényleg fakezûek lennénk, fõleg valami kemény-fa-kezû, micsoda kárt lehetne tenni... :)

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Én folyton verem a gépem. Van, amikor a billentyûre ütök egy akkorát, hogy majdnem szétszakad az asztal is, van, amikor az egeret csapkodom az egérpadhoz, és van, amikor a gép tetejére csapok egy hatalmasat! Ez utóbbiból már származott problémám, ugyanis hibák lettek a winyómon, így összevissza van particionálva az egész! Most is egy partíción van minden, a Windows is, meg az adatok is. Szóval ha most valami baj lesz vele, oda az egész. Kezdem kiírni a dolgokat DVD-re.....

Link to comment
Share on other sites

pindrus

Soha nem tennék ilyet, hogy üssem a gépet. Tavaly ilyenkor majd 300e Ft-ot adtam érte. Magam válogattam ki minden összetevõjét, csak a gépért adtam ennyit semi periféria. Sohasem bántanám. Porolgatom, törölgetem, sûrített levegõs sprayvel a belsejét tisztítgatom. Igazán becsben van nálam.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Nem a gép ütésrõl van szó. Néhány olcsóbb periféria eshet áldozatúl. Egy évben egyszer belefér. (Én a röpke 1.5 éves pályafutásom alatt 1db 1500Ft-os billentyûzetet bevállalok, de semmi több, becs szó)

Link to comment
Share on other sites

Greene

Én megdolgoztam keményen a gépemért. Nem bántom sose, igaz nem is lenne miért. Persze akik nem saját pénzbõl veszik a gépet, azok nem becsülik úgy meg...

Link to comment
Share on other sites

Adani

Én sem szoktam verni, és eddig még gépet nem is vertem szét.

Link to comment
Share on other sites

kori

Én azon csodálkozom, hogy ez a topik megért 5 oldalt. Nem értem a moderátorokat. :dühös:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...