Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Diablo III ?


Atlaimond

Recommended Posts

payskin

Na, végre bejelentették! Ennek örömére végigolvastam a közel kétéves ökörködést az első oldalon. Mekkora kamu az a borítókép is, LOL! De barátunk már attól megsértődött és faképnél hagyott minket, hogy mi nem lelkesedtünk ugyanazon a hőfokon, mint ő. :P

 

Brutálisan jól néz ki az oldal, és a teaser is kegyetlen.

 

Soha egy percet nem játszottam a Diablóval, de ami szép, az szép, el kell ismerni. Ehhez (is) nagyon ért a Blizzard.

Link to comment
Share on other sites

Scrofa87

A teaser nagyon hangulatos, de a gameplay videokat elnézve, hát félek így kimondani, de nem régies kicsit az a grafika? :hááát: (Remélem nem bántottam meg senkit.)

Link to comment
Share on other sites

Tombrave

Meglátjuk...remélem minél elõbb...

Link to comment
Share on other sites

húsleves

Régies grafika? Talán azért tűnik annak, mert Blizzard állított valami olyasmit, hogy olyan játékot akarnak megjelentetni a sorozat szerelmeseinek, ami szebb, jobb, megújult, DE NEM KELL kidobni a régi számítógépedet, és befektetned egy erőműbe, ha játszani akarsz vele. Még a directX 10. támogatás is kérdéses. Ha tévednék, én kérek elnézést. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
gabriel081

Lassan ideje újra beszélgetni a játékról, hisz bõ egy hónap múlva megjelenik.

 

Azért írok ide, mert megbízható és érett társaságnak tartalak benneteket. ;-)

 

Csináltam egy Zárt csoportot a Facebookon, ahova szeretnék embereket gyûjteni. Szeretném, ha összegyûlne egy jó csapat, aki érett gondolkodású, intelligens, csapatjátékos, nem lejmolós és elõre láthatólag érteni is fog a játékhoz, taktikázáshoz. Már 6-an vagyunk. Tekintettel az alacsony CoOp limitre (4 fõ) nem tervezek többet 20-30 fõnél. Legyen változatos a játék változatos csapatokkal.

 

A megjelenés napján vegyük fel egymást a játékon belül, osszuk meg a Facebookon élményeinket fényképek, vagy videó formájában. Lesz a játéknak Facebook integrációja, így elõnyös lesz a csoport.

 

Csak 18 éven felüliek!! Nem ovis csapatot szeretnék, na meg a PEGI-t sem árt figyelembe venni.

Viszont aki 17+ és tartja magát annyira intelligensnek és érettnek, hogy csatlakozzon, az is jöhet. :-)

 

Akit érdekel a csoport az írjon PM-et és megadom a Facebook elérhetõséget.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dávid Csaba

Most találtam az us.battle.net fórumán (Threep tollából):

 

Anyone else really bored with Diablo 3 already? I wouldn't say it's a bad game, but its certainly not what I was expecting for Diablo 3. Some of the problems I find are:

 

1. It's really slow paced, I hate having cooldowns and not being able to spam teleport non stop or get +100% move speed or anything.

 

2. The spells are boring, where's frozen orb, spamming WW with life leach, lightning javalins etc? All you ever need to do with the wizard is just use the boring orb spell that isnt fun to cast.

 

3. Items are awful, its just not fun playing and getting a blue that is marginally better than what you had. Diablo 2 had fun uniques that dropped earlier on, why cant we get that here?

 

4. There are no character builds, these were removed from the game, now everyone is the same and theres not even talent trees or anything like in WoW.

 

5. The level design is just boring, almost all of the levels are unintersting to look at and are just a series of cooridors you go down. Act 1 3,4,5 in diablo 2 were much more fun to play and looked more interesting.

 

It just isn't very fun to play IMO, I'm sure they'll fix some of it but I almost think some elements are built into the game and unfixable.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...