Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hangkártya Driver


ColinMcrae

Recommended Posts

ColinMcrae

Sziasztok!

 

Driver kellene nekem ehhez a hangkarihoz! Nem nagyon találtam, vagy nem jót szedtem le hozzá mert feltettem hozzá egy drivert és amikor újraindítottam akkor kékhalált halt a gépem! :Sír: Majd elindítottam csökkentett módban eltávolítottam a drivert és már ment is a gép rendesen! ;) Legyen szíves valaki adjon hozzá winxp-hez való drivert!Köszi :D

Amúgy van integrált is a gépemben!

Itt a kép róla!

IPB kép

 

Ne használj rövidítéseket, írj rendesen! <PF>

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Az alaplapit ugye letiltottad? :hááát:

 

A Google a barátod? Az elsõ találat volt. Klikk ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
opvato

Hali!

 

Ha driver-t keresel a keresési szavak közé érdemes beírni, hogy WDM. Ez az MS által tesztelt és kompatibilis driverek jelzése. Sazl így valószínû, h nem fog elszállni tõle a gép. Ez elvielg a legújabb driver, használd egészséggel, ha még mindig szükséged van rá:

http://www.cmediadrivers.info/driver/8738/...44Logo-Card.rar

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
centeres

hellosztok

asus P5GPL-X SE alaplaphoz integrált hangkártyám van csak nem tudom hogyan tudnám feltelepíteni

megköszönném a segítséget

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Telepítsd fel az alaplap lemezén lévõ drivert.

Link to comment
Share on other sites

nagyjani

Szerintem az xp kezeli, de ha úgygondolod itt a Link

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Rufus999

hi, egy hangkártya drivert keresnék

Alaplap neve FUJITSU SIEMENS SCENIC D

hangkártya meg integrált, régebben valami soundmax féle volt felrakva de letörlõdött, pls help elõre is kösz.

Link to comment
Share on other sites

lacika

Sziasztok!

Driver kellene opti audió 16 hangkártyámhoz. 98 alatt ment, de xp nem ismeri. Elõre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
SamMan

Sziasztok!

 

Most kellett újraraknom a Windows-t, minden remekül mûködik, kivéve a hangkártyát. Egyszerûen nincs hang, a WMP azt jelzi, hogy nincs hangeszköz a gépben. Ezt a hibáhogyan tudom kijavítani? Még azt sem tudom, milyen (integrált) hangkártya van a gépemben.

 

 

Sziasztok most kellet újra raknom a windows-t és minden remekül müködik kivéve a hangkártya egyszerûen nincs hang a wm player nekem azt jelzi hogy nincs hangeszköz a gépen meg stb... De én ezt a hibát hogy tudom kijavitani ?? Még azt sem tom milyen hangkártya van a gépben integrált szóval fogalmam sincs miylen miylen driver kéne hozzá :S

Edited by Pjotr
Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Milyen típusú az alaplapod?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Pici58

Hali SamMan!

Ugyanaz a problémám, mint neked! Ha a tied megoldódott azóta, örülnék, ha segíteni tudnál nekem!

Az alaplapom Fujitsu Siemens D1561

(Az integrált hangkártya típusát én sem ismerem.)

Köszi bárkinek, aki segíteni tud!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
mrmatyi

Üdv!

Windows 7-re kellene nekem SB Live! 5.1 hangkártyához drájver.

Köszönöm!

 

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ha a vistás nem jó hozzá, akkor várnod kell. :(

Link to comment
Share on other sites

mrmatyi

Ok.

Pontos linket is tudsz adni?

Direktlinket.

Nem vagyok otthon ebben a témában...

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Mihez? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

mrmatyi

Fentebb már írtam

SB Live! 5.1 hangkártyához drájver

Ha más nincs vistás

 

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Esetleg...

 

Bár ha 16-bitesed van, ez sem lesz jó.

Link to comment
Share on other sites

mrmatyi

Köszi de ezt már láttam.

Nem tudok róla, hogy 16 bites lenne.

Mindegy, legfeljebb megvárom a rendes w7-re való SB Live! 5.1-es drájvert, remélem nem ülnek rajta sokat, nincs kedvem beruházni most egy új kártyába....

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mrmatyi

Köszi, de ez nem hivatalos, a gyártó honlapjáról szedett verzió! :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Davedry87

Sziasztok, üdvözlök mindenkit a Fórumon!

 

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy ezelőtt vettem egy ASUS XONAR D2X/XDT 7.1-es hangkártyát és most ugye tegnap (2009.10.31) hivatalosan is kiadta a Microsoft új Op.rendszerét a Windows 7-et.

Nekem az a problémám lenne, hogy most szeretnék Windows 7-re váltani leginkább a 64 Bites fajtára, de az a problémám, hogy az ASUS még nem adta ki a hozzá való drivert, csak Beta verzió van fent a Gyártó honlapján... Ezt nem tudnátok megkérdezni, hogy mégis meddig kellene az Új Windows 7-es driverre várni?

Már ezelőtt ezt a drivert kipróbáltam Windows 7-en 32Bites és 64Bites verzión, de ahogy a hangillesztő drivert feltelepítettem úgy az egész program inaktívvá vált tőle, semmit nem akart elindítani....

A Következő driverről lenne szó,amit ide linkeltem: http://www.asus.hu/product.aspx?P_ID=ZBWhA...&templete=2

 

Légyszíves, ha tudtok beszélni az ASUS-al, akkor kérdezzétek meg,hogy mikor lesz elérhető az új rendes driver verzió.... (ASUS Xonar D2X/XDT 7.1Channel)

 

Köszönöm előre is a segítségeteket!

Link to comment
Share on other sites

mrmatyi

Üdv!

Én is hasonló cipõben járok.... :)

Ez a w7 kezd egy olyan kisgyerekre hasonlítani, aki mindenáron meg szeretné kapni a nyalókáját, de sehol semmi! :D

A w7-re is mondták, hogy hû de jó meg minden, de drájverek a világba sincsen! :(

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
BoonFire

A cipõ ugyanaz. Nekem egy CMI8738/c3dx hangkártya driver kellene Win7-esre. Sajnos mindenhol csak bétát találok. A bétának meg van egy olyan kellemetlen tulajdonsága, hogy nem támogatja a WAVE forrásból történõ felvételt.

 

Magyarán: ha például fel akarok venni egy videóból néhány mondatot, akkor nem tudom megcsinálni, mert csak vonal- és mikrofonbemenetrõl lehet felvenni. Pedig ez szvsz eléggé alapvetõ funkció.

 

A másik, hogy ha aviból bontom ki a hangot, akkor csak 11 kHz monóban bontja ki az AC3-as 48 kHzes hangot. Ha valakinek lenne épkézláb tippje nagyon megköszönném. Addig mindenféle kerülõúton vagyok kénytelen az ilyen dolgokat megoldani :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Szívesen írnék neked drivert, de sajnos nem tudok. Amíg a cég nem állít elõ egyet, így marad a dolog.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...