Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vista stílusok letöltése


ertok

Recommended Posts

ertok
:) Nem találok sehol olyan stílust ahol a startgomb úgy nézki mint az eredetin.
Link to comment
Share on other sites

Tar

Mi is a kérdés?? :hmm::üdv:

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Hát szeretne linket kapni, ahonnan lehetne olyan xp-s témát letölteni, amely úgy néz ki mintha Vistát használna. :) Bár a kezdõ hozzászólásban lelehetett volna írni bõvebben. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Genius87

Sziasztok!

 

Találtam a neten egy szép Vista skint WindowBlinds 5.01-hez, csak van egy kis szépséghiba: <<<KATT>>>

Próbáltam már az LSPATCH nevû kis progit, de nem lett jó vele, összeomlasztotta az explorer.exe-t.

Mivel tudnám eltüntetni a "felesleges" szövegeket a gombok mellõl?

Link to comment
Share on other sites

warynski

Vista Inspirat

 

Én ezt használom, csak telepítés elõtt vissza kell állítani az alapértelmezett XP stilust, és nem lehet fenn pl. a Longhorn Transformation Pack és semmi egyéb hasonló módosító csomag. (amint az a letöltési oldalon írva vagyon)

Link to comment
Share on other sites

ertok

Én a Vista Transformation pack 4.0 használtam. De a startgomb le volt nyesve

Link to comment
Share on other sites

payskin

Az szerintem nem hiba: az XP-n nem lehet olyan Start gombot csinálni, mint a Vistáé, hiszen a gomb csak akkora tud lenni, mint a Taskbar. Ahhoz már WindowBlinds kell.

Link to comment
Share on other sites

Genius87

Épp ezért használok WindowBlinds-t. A skin mellett van egy readme.txt, abban le van írva, hogy az LSPATCH nevû programmal orvosolható ez a szépséghiba, viszont nekem nem mûködik. Lehet, hogy magyar XP-hez nem jó? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

ertok

Én is használtam a WindowBlinds-t de befagyasztotta az egész rendszert :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Genius87

Úgy hallottam, az illegális verziókkal lehetnek ilyen problémák. :hmm: Megvásároltam a teljes verziót és semmi gondom nincs vele. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ertok

Köszönöm így mostmár mindent értek :olé:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Leito1

Na de hogy kell telepíteni a KATT2-õt???

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
rasi

Tudna valaki segíteni hogy lehet feltelepíteni a vista témát xp sp2-esre errről az oldalról? Letöltöttem, azt írja telepítsem a programokhoz, utána jön egy felugró ablak, ahol be lehet állítani a kinézetet, beállítom, de azon kívül, hogy a hátteret beállítja, az összes többi marad XP. Valaki látta már?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
kovadika2

Hello

Athlon: Lenne egy kérdésem. Hogyan kell telepíteni a Katt2-t??

Link to comment
Share on other sites

Benoc

Ki kell cserélni az uxtheme.dll-t, és utána tudod futtatni. Van egy program az uxtheme lecserélésére:Itt letöltheted.

Link to comment
Share on other sites

ptesza

Sziasztok!

 

Valaki el tudná magyarázni, hogyan kell létrehozni .theme fájlokat?

Adott hozzá, .msstyles fájl és egy jpeg kép háttérnek.

A stylexp-vel probálkoztam ,de egy kicsit összekavart a currenet theme .

 

Üdv P.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kovadika2

És a Katt3-at? Azt feltettem, de nem tudom, hogy mit kell vele csinálni.

Link to comment
Share on other sites

Benoc

Hello! Nem tudom, mit nem értesz, ugyan azt kell vele csinálni, mint a KATT2-vel ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
aaa3

Sziasztok! Hogy kell telepíteni "katt2"-t?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ika-Bus

Üdv.

Azt szeretném kérdezni, hogy mi lehet a legnagyobb baj, ha valamit véletlenül rosszul csinálok, mert nem szeretném kikészíteni a gépet, és ezért nem töltöttem le a témát. !Elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Bigfoot

Ja és honnan lehet letölteni a "katt 2"-t? :?: És ha fizetős lenne, akkor ne írjátok meg! :sajnálom:

A vista inspiratnál a februári számban azt írják, hogy kevésbé hasonlít a Vistára. Én itt egész valósághűnek tartom, lehet hogy csak velem van baj, de mi hibádzik benne?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
pcmarci

Hello, meg tudná valaki mondani, hogy lehet XP-ben (szoftveresen) átlátszó címsorokat "varázsolni" Vista transformation Pack 6 vagy 7 mellé?

Amúgy akinek kell a 7-et Innen lehet letölteni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
pintair

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség. Valamilyen oknál fogba az XP ikonok alatt a nevüknél látszik a háttérszin mint régen a win98 alatt, és nem tudom visszaállítani. Megvettem anno a WindowsBlinds (aszen így kell írni) nevû progit, tehát hivatalos és az vágta agyon úgy hogy vissza se tudom állítani. Viszont ha másik felhasználóval lépek be akkor ott jók az ikonok. Megpróbáltam feltenni témákat de az se segített. Miként tudnám visszatenni az eredeti állapotot? Ill. hogy tudnék rátenni valami szép akár vista-ás felületet, hátha megjavulna vele.

Elõre is köszi.....

Link to comment
Share on other sites

payskin

Jobb klatty Sajátgép --> Tulajdonságok --> Speciális --> Teljesítmény --> Beállítások --> Vetett árnyék tralalalala....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...