Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Segítséget kérek


PCbarát

Recommended Posts

PCbarát

Letöltöttem egy file-t. a kiterjesztése: .daa A widows nem ismeri fel. Sajnos én sem. Mi ez a daa esetleg hogy lehet átalakítani, hogy a Windows felimerje?

A segítséget elõre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

KeLa

PowerISO -Direct-Access-Archive (PowerISO Computing, Inc.)

 

PowerISO 3.1

 

"A "daa" kiterjesztésû filek image file-ok. Olyanok, mint az iso, bin, mdf, stb... csak plusz még tömörítve is vannak, ezért kisebb a méretük általában. A problémádra a megoldás a PowerISO programocska, amely készíti ezeket a .daa file-okat. Találsz benne egy Image Drive-ot, amellyel be tudod mount-olni."

 

Ezt találtam a daa kiterjesztéssel kapcsolatba.

 

Itt lehet a kiterjesztésekhez segítséget találni. -> Link

Link to comment
Share on other sites

Garono

De ha használta volna a keresõt, rájött volna, hogy már van egy .daa topik! :hááát:

Link to comment
Share on other sites

PCbarát

Köszönöm a segítséget. Sikerült a problémát megoldani.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Roli888

Hellosztok!

Letöltöttem egy videót de sajna a DIGITAL RIGHTS MANAGEMENT védi. Mit tudnék tenni hogy ezt feloldjam és megtudjam nézni. Található ehez valami program?

Elõre is köszönöm!!!

Link to comment
Share on other sites

zsoltchelsea

Figyelj, itt szerintem ne tégy fel ilyen kérdést, ugyanis nagy átlagban nem legális szoftverek. A legtöbb kóbor programozók szüleménye. Az illegalitás pedig tilos itt.

Link to comment
Share on other sites

kfx

Általában egy dolgot felejtenek el a fórumra írók kérdezés elõtt: KERESNI.

A fórumban szereplõ kérdések, problémák felét, 1 db kereséssel meg lehetne oldani. GOOGLE

Ajánlom neked is.

Link to comment
Share on other sites

Roli888

Bocsi ha kellemetlen helyzetbe hoztalak titeket. Köszi hogy válaszoltatok a levelemre. Csak még nagyon új ez a kodolásos programok, amiket csak a gyártó által kiadott kódszámmal lehet futtatni (vagyis az engedélyével) :(

Mégegyszer köszii :upsz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
update0630

MS Office 2007 nél találkoztam olyan hibával, hogy EXCEL-ben scroll-ozás közben kék halál olyan szöveggel, hogy nem tudja lapozni a memóriát?

mi lehet a baj?

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Két dolog lehetséges:

1: Hibás a fizkai memóriád -> MemTest

2: Kevés a lapozó fájlod mérete (a fizikai memóriával együtt)

 

Egyébként van külön Office topik is...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
BodachGlas

Szép napot!

 

A következõ problémám merült fel:

 

Az Opera böngészõt próbálom silent installban telepíteni, az msiexec segítségével.

Azonban az minden esetben hibaüzenettel leáll, amikor a következõ módon indítom:

 

msiexec /i "Opera installer.msi" /passive /qn INSTALLDIR=C:\Program Files\Internet\Opera CREATE_DESKTOP_ICON=1 CREATE_QUICKLAUNCH_ICON=1 CREATE_STARTMENU_ICONS=0 ALLUSERS=1 MULTI_USER_SETTING=1 INSTALLER_LANGUAGE=hu

 

A probléma az INSTALLDIR után jön elõ, ugyanis az msiexec nem hajlandó elfogadni, mert a Program Files könyvtárnév számára ismeretlen, az space miatt!

 

Azonban, ha egybe írom ProgramFiles, akkor telepíti, de a gyökérkönyvtárban így is jelenik meg!

Tehát lesz egy Program Files, és egy ProgramFiles!

 

Próbáltam mindenféle módon megoldani, de elakadtam. :dühös:

 

Például: "Program Files"

Program&Files

Program#Files

'Program Files'

%ProgramsDir%

 

De egyik kisérlet sem jött be.

 

Az egyik probléma, hogy az msiexec nem ismeri a space karaktert a \ jelek között! (Vajon miért?)

A másik gond, hogy az elsõ idézõjel után már nem fogad el többet. (Ezt sem értem igazán.) :nem:

 

 

Aki tudja a megoldást a problémára, kérem jelezze! :ötlet:

 

Köszönöm!

 

 

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

INSTALLDIR=%ProgramFiles%\Opera

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

msiexec /i "Opera installer.msi" /passive /qn INSTALLDIR="C:\Program Files\Internet\Opera" CREATE_DESKTOP_ICON=1 CREATE_QUICKLAUNCH_ICON=1 CREATE_STARTMENU_ICONS=0 ALLUSERS=1 MULTI_USER_SETTING=1 INSTALLER_LANGUAGE=hu

 

Vagy:

 

msiexec /i "Opera installer.msi" /passive /qn INSTALLDIR="%ProgramFiles%\Internet\Opera" CREATE_DESKTOP_ICON=1 CREATE_QUICKLAUNCH_ICON=1 CREATE_STARTMENU_ICONS=0 ALLUSERS=1 MULTI_USER_SETTING=1 INSTALLER_LANGUAGE=hu

Link to comment
Share on other sites

BodachGlas

Bocsánat...

 

Talán nem fogalmaztam világosan.

 

A fenti példákat már én is próbáltam, de nem tudom telepíteni, mert nem lehet kétszeres idézõjel az msiexec futtatásakor beírt kapcsolók után!

 

Nem mûködik a "C:\Program Files\Internet\Opera" sem, és a ""%ProgramFiles%\Internet\Opera" sem, az

üres karakter miatt!

 

Egyéb ötlet?

Edited by BodachGlas
Link to comment
Share on other sites

arpsoft

De a másodikhoz egyáltalán nem kell az idézõjel!

Link to comment
Share on other sites

BodachGlas

Ez igaz!

 

Csak az a gond, mint fentebb írtam, hogy így sem működik, mert SEMMILYEN (sem idéző, sem pedig százalék) jelet nem fogad el, hanem megjelenítve a kapcsolóit felsoroló ablakot, nem hajtja végre a parancssorban leírtakat, azaz nem hozza létre a C:\Program Files\Internet\Opera könyvtárat, és nem települ az Opera sem!

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Pedig mindegyiknek mennie kéne. De ha nem, hát nem.

Próbáld meg ezt: INSTALLDIR=c:\progra~1\internet\opera

Link to comment
Share on other sites

BodachGlas

Na ezzel már simán ment...

 

A fene sem gondolta volna, hogy a Total Commander-ben be kell állítani a 8.3-as formátum engedélyezését.

Ezen görcsöltem napok óta!

 

Még egyszer köszönöm!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Timo

divX vs FFDshow?

 

Ez 2 különálló fontos dolog vagy ha felrakom az egyiket akkor felesleges a másik?

 

A fõ gond az ,hogy az új divX feltelepítése óta ha a kedvenc sorozataimat nézem akkor file váltáskor a mp erõssen kifagy :dühös: . Wiszont ha felrakom az FFDshow-t akkor flottul mûködik minden.

 

Szal gondolom valamit elkeféltek divx ék.

Az FFD viszont mindent lejátszik ezért uninstallálni szeretném a divX et.

Csak azt nem tudom a mindent lejátszik az FFD nek köszönhetõ vagy azért valamennyi divX is van ebben a sikerben?

 

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

VLC :hááát:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nálam is. :igen: Most már több éve. Egyszerűen megszűnt a kodekprobléma.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Még jó, hogy megvan a Kodek rész a fórumon, ahol van kb. 3 topik, az egyikben leírva, mi is a helyzet a kodekekkel, de hát lehet itt beszélni. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
action74

Sziasztok.

Bocsi ha rossz helyre teszem fel a kérdésemet. Van egy t-mobilos internetem, és azt szeretném beállítani, hogy a Windows 7-tel egyszerre induljon el. Egyszerûen, ne keljen külön bekapcsolnom. Lehetséges ez? Elõre is köszönöm a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ha külső modemet használsz, ráadásul saját segédprogrammal, akkor szerintem nem lehet megoldani. Ha be tudsz állítani automatikus csatlakozást a program indításakor, valamint rejtett programindítást, és beteszed a programot az Indítópultra, az jó lehet. De csak akkor, ha még az indulás előtt felismeri a külső eszközt.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Ezt csak hibernálással tudod megoldani, hogyha nem bontod a kapcsolatot.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...