Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Guild Wars


Lackoo

Recommended Posts

Lackoo

Helló mindenkinek!

 

Azért nyitottam meg ezt a topicot, hogy segíteni tudjunk egymásnak a játékhoz kapcsolódó kérdésekben.

 

Egybõl egy kérdés: Hanyas szinten érdemes elkezdeni Sir Thydus "utolsó" küldetését? (amiben valamiféle háborúba invitál, és nincs visszalépés :pislog: )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Lackoo

Hy!

 

Aki még nem ismerné a játékot: Itt megtalál mindent ami vele kapcsolatos. (pl. remek videók) Ha még ennél is többre vagy kíváncsi, érdemes ezt az oldalt is végigböngészni.

Magyarul itt találhatsz leírást. (sajnos ezt az oldalt elég lassan frissítik, de azért sokminden megtalálható rajta.

 

Ha megtetszett, szerintem ne habozz vedd meg minnél hamarabb 8) . (Nemrég adták ki a 2. kiegészítõt Nightfall néven, viszont bármelyiket megveheted, mert külön külön is mûködnek.)

Link to comment
Share on other sites

Aneurysm

Nem kell törölni, engem érdekel hogy milyen ez a game.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
broly

HI

Kéne az összes rész magyarosítása, ha vannak ilyenek, valaki tud segiteni?

Elöre is tyvm!

 

Írj rendesebben! Üdv.:Gereby

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
essigzso

Hogy lehet egyáltalán gyorsan felmenni 13-ról 20-ra? Mert a missziók közül sok megvan, de ez így nem fog menni, mert nagyon sok idő és közben még a ramom is el van rontva.

Link to comment
Share on other sites

Lackoo

Hy!

 

Szerintem nincs gyorsabb fejlõdési lehetõség annál, hogy megcsinálod a fõküldetések mellett a mellékküldetéseket is. Meg persze a többi missziót ;) .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Donee

Nekem is meg van, nyáron játszottam vele igazán. Bár épp a héten vettem elõ, hogy talán befejezzem, mert a vége felé járhatok már a fõ küldetés szálon.

 

Mindenkinek ajánlom!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...