Jump to content
GSForum - Segélyvonal

try2hack "végigjátszás"


arpsoft

Recommended Posts

Domino

Igazad van. Köszönöm. Már meg is találtam. A következõ szinthez is adnál némi kezdõlöketet?

Köszönöm

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Ha egy kicsit visszaolvasol a topikban, van hozzá kezdőlöket. :ötlet: A 4. pálya appletjét sikerült visszafejteni, de nem tudom kihámozni belőle a jelszót (java-ban nem vagyok jártas)

Link to comment
Share on other sites

RedBoy

Sziasztok!

Megvan a kettes pálya jelszava és felhasználóneve, de felugrik egy ablak ami kéri a 3-as szinthez a jelszót. :pislog: Azt hol találom?

Link to comment
Share on other sites

Joco1114

"Meghaltam" a hatodikon!!! :( Segítség!

 

Redboy -> kis segítség: ha kiüríted az oldal megtekintése előtt a temporary internet files mappádat (ideiglenesen letöltött fájlok), majd betöltöd az oldalt, érdekes fájlok keletkeznek...

Mert ugye ha látod a modális ablakot (jelszókérőt), akkor már az alatta levő oldal is betöltődött a cache-be.

 

mizsi -> definiál egy fájlt (URL-t) az init()-ben, amit majd ButOk_ActionPerformed() rutinban használ.

 

Joc

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Nem mondom meg, elõbb tessék próbálkozni! Forráskódot olvasni, stb.

Link to comment
Share on other sites

durato

a harmadik szint igazán nem nehéz, csak jó reflex és bizalom kell a fájlkiterjesztés hiánya iránt

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

@Joco1114: használj poloskát!

Link to comment
Share on other sites

Joco1114

arpsoft: a pitlába! Eszembe nem jutott volna, pedig kézenfekvõ! Köszönöm a segítséget, sikerült! :)

 

Egyébként volt még egy hasonló oldal. Ott bizonyos grafikai trükkök voltak, meg kellett találni képeken a megoldásokat. (karmolások egy széken, invertált szöveg, CD-borítóról leolvasott jelszavak..., stb.) Nem tudja valaki, hol van?

 

 

Joc

Link to comment
Share on other sites

B@ZHitman

Sikerült a class fájlt visszafejtenem de utána elakadtam.

Pedig a szemem már jojózik a kódböngészéstõl. :D

Tipp esetleg hogy hol keresgéljek?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
root_kiskacsa

Sziasztok!

Ti a PasswdLevel4.class file-t mivel nyitottátok meg?

 

Szerk.: Akik még a flashnél tartanak, azoknak ajánlom a Sothink SWF Decompiller programot. Átláthatóvá teszi stb. :) A 4. páyával az a gondom, hogy nekem a böngészőm/jávám mindig azt írja ki, hogy Error. Nullpointer stb. Erre esetleg valaki egy megoldást ? :upsz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
blackdragon

Legyetek szivesek megmondani, hogy hol kell keresni a 3. pálya jelszavát, mert ami a forrásban van az nem jó! :(

Link to comment
Share on other sites

root_kiskacsa

Ott nem egy javascript fileban van ?

Link to comment
Share on other sites

blackdragon

De de, most már megvan.. azonban a .class fájlnál teljesen elakadok, életemben nem volt még dolgom java-val, és nem tudom mi nyitja meg ezt a tipusu fájlt. Notepad-del próbáltam, de úgy semmi jót nem hámoztam ki belõle. :-?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Ducktor

Üdv.

Olvastam a hozzászólásokat, én a 8. szintig jutottam, elvileg az is könnyű, de nem foglalkoztam vele, és most, hogy megint kedvet kaptam hozzá, az oldal éppen szünetel.

 

Kár, hogy leírtátok a megoldásokat, a dolog lényege alapvetően az, hogy megmozgassa az agyat, inkább tanácsokat kellene adni, illetve a dolgok működéséről információkat, hogy az ember rájöjjön, hogy hogyan lehetne kijátszani a rendszert. Egyébként én az egészet Firefoxban csináltam, és működött...

A 7. szintet pl nem is lehet Internet Explorerrel megcsinálni, Firefoxszal is csak akkor, ha megvan a megfelelő kiegészítő, másegyébként Telnettel kell megcsinálni, de én írtam rá saját programot.

 

Kérdezzetek bátran, a 8. szintig tudok elvileg válaszolni, tényleg jó játék, kár, hogy most nem üzemel az oldal.:)

 

A javas .class fájlal ugyanaz a helyzet mint a 3. szint feladatával, a jelszó máshol van, én találtam notepaddal egy URL-t a nyers .class fájlban, letöltöttem, és ha jól emlékszem egy kétsoros fájl volt, első sora a név, második a jelszó. De az is lehet, hogy a Temporary Internet Files ba is letölti, és ott találtam meg. Arra tisztán emlékszem, hogy nem volt kiterjesztése, és a neve önmagáért beszélt. (Firefoxszal nem Internet Temporary Files, hanem valahol a C:\Documents and Settings\UserNév\Temp mappába vannak ezek a fájlok)

 

Az 5. szinten egy VB3 alkalmazásból kell kiszedni a jelszót. Na ez volt a legnehezebb az egész try2hack dologban nekem. Vissza kell fejteni a forráskódot, és abból kilogikázni, ugyanis nincs benne konkrétan.

Sok sikert!

 

Ha valaki úgy gondolja, nyugodtan megkereshet a Windows Live! Messenger rednszeren.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
bdavd

Hello!

 

Találtam egy másik try2hackes oldalt : try2hack

 

Lehet, hogy erre az oldalra már többen is ráakadtatok, de gondoltam közzé teszem :).

 

Ennek az oldalnak az About menüponjában több hasonló, feltörni való oldal is található. (Egészen lent, az oldal alján. ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
meethos

Sziasztok!

Én azt nem értem ti a lvl2 ön a flash-t hogy találtátok meg vagy hogy hol van!

Valaki segítene? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Dinter0000

A level 3-ban tudnátok tanácsokat adni?Ott hogy lehet megnézni ha nem is enged máshova kattintani?

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Disable javascript és back gomb, forrás megtekintése.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...