Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nincs hang


ADAMFURUS

Recommended Posts

ADAMFURUS

Hy

 

Egy olyan problémám lenne hogy nincs hang a gépemen! Egy új Windows raktam fel és hiába telepítek fel neki akármilyen drivert nem ismeri fel, de a régi windows-on jó volt a hang. Az alaplap egy ASUS P5LD2

 

Előre is kösz!

Sürgős lenne!

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Alaplapi hangkártya?

Ha igen, akkor innen tudod letölteni a drivereket.

Mind az öt fájlt le kell tölteni (jó nagy, nem tudom miért), aztán kicsomagolni egy könyvtárba az egészet, majd elindítani a *part1.exe-t.

Link to comment
Share on other sites

ADAMFURUS

kösz megoldodot a probléma a windowsnak HD Audio frissités kellet.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
jimmy0719

Halli!!

az lenne a gondom hogy van egy Abit IS7-E2-s alaplapom most telepitetem rá fell az xp-t és nem ismeri fel a hangkártyámat tudnátok ebben nekem segitenni!

Fontoss lenne!!!!

Elöre is kösszi!!

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Alaplapi hangkártyára gondolsz? BIOS-ban be van kapcsolva? Drivert telepítettél?

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ha pedig nem alaplapi akkor érdemes elnézni a gyártó honlapjára. Nekem SB audigy 2 kártyám van, ezt sem ismeri fel az xp magától, Sound Blaster kártyákhoz drivert ITT találsz. Legutóbb csont nélkül felismerte, de az egy bõvített telepítõ volt ( Mellesleg ASUS p4p800 Deluxe lapom van, és az XP itt semmit sem ismer fel, se az alaplapi ethernet kártyát, se az USB 2.0-as portot, mindent neked kell telepíteni.)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Machado

A problémám a következő:

Van egy ilyen "csodálatos" ASRock alaplap egy gépben és egyszerűen nem tudok hangot kicsikarni belőle.

Telepítettem először a netről leszedett friss drivereket -> nem megy, format C.

Megpróbáltam az alaplaphoz adott driverekkel, megint ugyanabba a problémába ütköztem:

A Realtek driver telepítése közben felismer valami Audio Bus-t, majd mikor véget ér a telepítés kapom az üzenetet, hogy a telepítés nem volt jó, az eszköz valószínűleg nem működik megfelelően. Hát nem is.

Ötlet?

Link to comment
Share on other sites

Gereby

BIOS-ban engedélyezve van? Nem ütközik valamivel?

Link to comment
Share on other sites

Machado

Engedélyezve van és integrált hangkártya, szóval nem hiszem, hogy ütközne valamivel.

Ami érdekes, hogy feltelepít egy K888111 nevû Windows frissítést is, ami elvileg segítene a dolgon, de nem teszi. :S

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
eszti1978

Sziasztok! Nekem van egy amilo Li1705 laptopom. Nincs rajt hang mikor megnézem hogy a rendszerinformációba mit ir a hangkártyáról semmi egy betû sincs ott. És azt is irja ki a gép hogy nincs hangeszköz. De van. Újra telepitették az xp rajta és azóta nincs. Már telepitettem egy csomó mindent de semmi . És sajnos sürgös lenne mert tanuláshoz kell. Valaki segitsen . Már letöltöttem a hight definicion audiot is . Ha tudtok akkor légyszi úgy mint egy két évesnek. Köszönöm elõre is. Biosba nem tudom megnézni hogy mi van milyen nevet kell keresni. :(

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Hivatalosan ez a notebook, csak a Windows Vista (32-bit) operációs rendszert támogatja, ezért a hivatalos weblapján csak az ehhez való illesztőprogramokat lehet megtaláni.

5 másodperc "guglizás" után azonban: :nyíl: Íme!

Kicsomagolás után, az audio mappában a setpup.exe-t kell elindítani. Ha eddig még nem történt volna meg, az összes hardver illesztőprogramot telepíteni kell, ami ebben a kis illesztő program válogatásban van.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
david992

Üdv!

 

Nekem is amilo li 1705-ös laptopom van. A probléma a következõ: ha nincs bedugva jack dugó akkor a saját hangszóróján van hang. Ha bedugok egy fülhallgatót akkor nincs hang.

Több fülhallgatóval is próbáltam. Az op. rendszerem: windows 7. Vista alatt van hangja a jack dugónak is.

Elõre is köszönöm a segítséget: david992

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Dinter0000
kösz megoldodot a probléma a windowsnak HD Audio frissités kellet.

 

Szia!Nekem is ilyen problémám van!Hogyan frissítetted?

Link to comment
Share on other sites

nagyjani

Jó régen volt, de szerintem a gyártó oldaláról letöltött szoftverrel.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...