Jump to content
GSForum - Segélyvonal

CDBurnerXP Pro 3.0.116


TLaszlo

Recommended Posts

TLaszlo

Sziasztok!

 

Az e havi PC-Worldben olvastam Halasi Miklós cikkét CDBurnerXP Pro 3.0.116-ról.

 

Teljesen egyetértek vele abban, amit írt; bizony a Nero és az EasyCD Creator nagyon kinőtték magukat. Tele vannak - számomra - felesleges funkciókkal.

Ráadásul a 7.x-es Nero szinte "bedolgozta" magát mindenhová a rendszeremben.

 

Szeretném ezt a lomha és sokszor nem a legmegbízhatóbb programot lecserélni.

 

A CDBurnerXP Pro korábbi változatait ismerem, használtam, jól dolgozott, csak lemezről lemezre nem másol.

 

Azt kérdezném a fórumozóktól és a szakértő(k)től, hogy:

- Az új 3.0.116 verzió kezeli az új DVD-írókat és a médiákat? Gondolok itt +/-, DL, DVD-RAM és írási sebesség kompatibilitásra.

- Ha már ez a program nem tud lemezről lemezre másolni, tudnátok ajánlani egy programot, ami kimondottan csak ezt csinálja és esetleg ingyenes is? (A CloneDVD nem jó, mert csak filmeket másol, adat DVD-t nem).

 

A tanácsokat, véleményeket, válaszokat, stb. előre is tisztelettel megköszönöm!

 

Sziasztok!

 

TLaszlo

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

1. Kezeli a DVD-ket, bár RAM-ot nem próbáltam vele. Beteszed a médiát és alapból felismeri a méretet is. Dual layeres lemezekrõl sajnos nem tudok mit mondani, nincs ilyen lemezem és íróm.

2. Régebbi Segélyvonal CD-kre tettem fel egy CD/DVD másolót. Pontosabban csak CD-t másolt alapból, de a mellékelt kiegészítõvel akár DVD-re is rá lehetett venni. Mivel sokáig nem jött ki újabb verziója, és akkor helyszûke volt, így levettem. Nevet most nem tudok, de szerintem megtalálod hamar. ;)

Link to comment
Share on other sites

TLaszlo

Köszönöm a gyors választ!

 

A PC-World-öt rendszeresen veszem; megnézem a Segélyvonal CD-ket.

 

Sokat segítettél, köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

pindrus

Meg tudnátok nekem mondani, hogy hol lehet ezt a verziót magyar nyelvűre átállítani? Nem találom, pedig tartalmaznia kellene a honosítóműhely szerint. Onnan töltöttem le. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

TLaszlo

Amit én letöltöttem, az angol nyelvû, nem tudom, lehet-e honosítani.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Én se hallottam még, hogy magyar felület készült volna hozzá.. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Hát ahogy látom, ez is vagy egy éves alpha verzió, szóval nem sok remény van a folytatásra... :Sír:

Link to comment
Share on other sites

TLaszlo

Nos, ha ez a verzió is kb. egy éves (én úgy láttam több) felmerül bennem a kétely, hogy ez a CD/DVD író program valóban kezeli-e az új írókat és a hozzá való médiákat.

 

DVD-RAM-ra és DL-re gondolok, mert DVD+/-R-t és DVD+/-RW-t biztosan kezel (doksiban is szerepel)

 

Nincs esetleg egy hasonló tudású, egyszerû, alacsony rendszerigényû program, melyet folyamatosan fejlesztenek?

 

Jó lenne ingyenes, de 1-2 bannert elviselek, sõt, ha nagyon muszáj fizetek is érte, ha nem "Nero áron" van és nem "rágja" bele magát a rendszerembe ;)

Link to comment
Share on other sites

Bata László

A DeepBurnert már próbáltad?

Link to comment
Share on other sites

TLaszlo

Igen. Nem hagyott túl mély nyomot bennem... :(

 

Lehet, hogy le kellene tölteni egy újabb változatot. DeepBurner tudja, amit keresek (lásd fent)?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
denever66

Húú erre jó rég jártak! :pislog:

 

Nekem CDBurnerXP 4.3..... van. Nagyon bevált nagyon szeretem. Viszont tegnap mikor felraktam a gépre addig nem telepítette fel még nem volt a gépemre rakva a NetFramework 4 vagy micsoda. Ez amúgy mi? És ha már felraktam a cd-írót és utána letörlöm ezt a NetFramework.öt akkor fog mûködni a cd.íróm?

Márcsak azért mert elég takaros kis helyet foglal aztán hát eddig se volt rá szükségem,meg nem is használom,nem is tudom micsoda!?

 

:pislog:

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Az egy fejlesztõi csomag, ami nagyban megkönnyiti a programozást. Ha letörlöd a gépedrõl, akkor az ezzel a csomaggal megírt programok nem fognak müködni, mivel letörlöd a "progamod" nagy részét.

Link to comment
Share on other sites

denever66

:pislog: Ahhan..A CDBurner azt a saját telepítõjével telepítettem.Nekem nem tünt fel hogy miközben a cd írót telepítettem bármilyen kapcsolatba került volna a NetF.- el.......( :S minek kér ez ilyeneket..?)

 

De köszi a választ :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Pusztán kíváncsiságból: mibõl látszik, ha egy program kapcsolatba lép a .NET frameworkkel?

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ha nem állít rá valamilyen programot a függvénykönyvtárakra, szerintem semmibõl. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Ha nincs telepítve a .NET, akkor arra utaló (hétköznapi user számára értelmetlen) hibaüzenetet dob, hogy hiányzik 1 fájl (meg még másik száz, amit majd késöbb közöl, ha egyesével pótoljuk, telepítés nélkül :P).

 

Igazándibol a .NET csakis az XP-seknél probléma. Vista/Win7 alapból tartalmazza, sőt frissíti is magát. Én személy szerint örülök a . NET rendszernek, iszonyatossan megkönnyiti a programozást.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Viszont ezeket a programokat valós idõben kell fordítani a futtatókörnyezetnek, ami szerintem nem feltétlenül szerencsés. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Miért kéne valós idõben fordítani? A . NET Frameworkben már alapbol le van minden fordítva, és az általad írt programot is le kell fordítani futtatás elött, különben el sem indul. :)

Link to comment
Share on other sites

Pjotr
.NET-es alkalmazást a fordító CLI-re (vagy mire) fordít, nem gépi kódra. A keretrendszer végzi el a megfelelõ gépi kódra való fordítást.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...