Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mercury PVM266aM-P V9.1b


csanesz

Recommended Posts

csanesz

Egy Pentium 4-es gépben van egy Mercury PVM266aM-P V9.1b alaplap, egyLG DVD-ROM és egy Maxtor 20 GB winyó. Egyik pillanatról a másikra a gép újraindult, és a Windows XP már nem jött be. A Winyót áttéve másik gépe, ugyan azt produkálta. Azóta sikerült újra feltenni rá a Win XP-t. most ha beteszem a gépbe, a windows logó sem jelenik meg, hanem egybõl újraindul. Áttéve másik gépe tökéletesen mûködik. Ezek szerint az alaplap lehet gázos? SÜRGÕS LENNE A VÁLASZ!

Elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Mivel ez az alaplap nagyon régi és az egyik legolcsóbb volt, gondolom a tápod is hasonló. Próbáld ki egy jobb, márkásabb táppal a géped.

Link to comment
Share on other sites

csanesz

A tápot kicseréltem, de azzal is ugyan azt produkálta. 235 W-os táp van benne, egy 250-es Pentium 4-es táppal próbáltam ki. Lehetséges, hogy az alaplap??? A CD-rõl sem bootol néha.

Link to comment
Share on other sites

Pszicho

Most épp én is egy ilyen alaplappal szenvedek, hasonló a konfig. mint a tiéd.

Van egy olyan érzésem, hogy ennyit bírnak az ilyen alaplapok. Felesleges I/o eszközök lekötve, táp csere megvolt xp telepítésnél mégis elszáll.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tibicske

Helló!

 

Mercury PVMaM-P alaplap, Celeron 2600 MHz proci, 80 GB vinyo, Microsoft XP SP1-el mûködik.

Felraknám az SP2-t, de nekem sem indul el a windows. Restart után bejön az iduló kép, de nem futnak "azok a kék kockák", és ennyi.

Mit csinálhatok én most?

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Csökkentett módban elindul? Ha igen, akkor próbálj meg drivert frissíteni. (Alaplapi, chipkészlet...)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ilos

Üdv Mindenkinek! 8)

 

Most vásároltam használtan egy Pentium 4-es van Mercury PVM266aM-P alaplapot 1,7 es procival szerelve.

 

Az eladó azon kérdésemre, hogy honnan tudom letölteni a ráintegrált video,hálókártya,hangkártya driverjeit

 

azon laza választ kaptam , a neten van a legújjabb verziók tömkelege. Ahhoz képest semmi értékelhetõ

 

adatot nem tudtam elérni letölteni az alaplapról. Ha valaki jártas e témában kérem segítsen honnan tudnám

 

elérni ezen alaplapra vonatkozó linkeket.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Andromeda

Üdvözletem!

 

Egy giga kérésem lenne. A kollégámnak is ilyen alaplapos gépe van és elkezdte újrarakni az XPt, de driver CD sehol. Mindent letöltöttem de a hangk. drivert nem lehet. Már nincs fenn a gyártónál. Szóval ha valakinek meglenne és csatolva elküldené mailben megköszönném.

 

E-mail:

Előre is kösz...

Andromeda

Link to comment
Share on other sites

Alex99
Már nincs fenn a gyártónál.

 

Dehogynincs. :DLink.

 

Egyébként rettenet az a lap. :lol:

 

És takarítsd ki az e-mail címet.

Link to comment
Share on other sites

Andromeda

Üdv...

 

Kösz a gyors reagálásért, DE...

Ha rákattintok a letöltésre, következõt kapom:

 

"The file you have chosen to download is currently not available on the server."

 

Megnéztem már néhány driver gyûjtõhelyen is. Nekik is kiválóan megy a belinkelés.

De én le szeretnén tölteni! Nincs fenn. Marad az:

andromeda2525@yahoo.com ,ha valaki elküldené ezer kösz lenne.

 

Andromeda

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Aranyosak. :S

 

Nem maradt más, minthogy megkeresteted driver keresõ programmal. Driver Genius Professional.

Link to comment
Share on other sites

Peti0519

Üdv!

 

Nekem pont ilyen alaplapom van és általában nem szoktam veszõdni vele, hogy megkeressem a drivereket, mert az XP is szépen megtalálja, ha az Eszközkezelõben kiválasztom az ismeretlen eszközöket és frissítést kérek. Szerintem próbáld meg.

Link to comment
Share on other sites

Andromeda

Üdv,

 

Köszönöm a segítséget, sikerült személyesen találkoznom az alaplappal és megtalálni rajta a CMI9761-s chippet. A C-mediától meg letölteni a drivert.

Így már OK.

 

Andromeda

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
ludla

Sziasztok! Valaki tudna linket adni a PVM266aM-L alaplap Driver-hez? Sajnos a hivatalos support már nem jó.

Vagy ha valaki fel tudná tölteni a CD tartalmát nem nagy KB:47MB köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...