Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Microsoft Office 2007


web

Recommended Posts

T2005

 

Az F-secure a legfrissebb!

 

Az Outlookkal majd próbálkozom!

 

Köszi!

 

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ezt egy F-Secure Internet Security Technology Preview (7.00 build 359) címû rtf állományban olvasom, amit a Google dobott ki:

 

Following lists contain issues reported in maintenance requested by customers that are included in this version since F-Secure Personal Express 6.15 release.

- Streaming video applications might have problems with Web Traffic Scanning [50672]

- fsscgui error: language file missing, code 'sc:DEU-444:0' [53082]

Szóval ez egy F-Secure hiba...

Link to comment
Share on other sites

T2005

Köszi!

Így már én is megtaláltam!

De mivel mindig az OUTLOOK indulásakor jön fel, azt hittem oda tartozik!

 

Akkor várnom kell a vírusirtó frissítésére.

 

Ez van!

Még egyszer köszönöm a segítséget!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
zsoleszpapa

Sziasztok ! Azt szeretném megtudni,hogy hogyan tudom kikapcsolni a virusellenőrzést, hogy ha megnyitok egy dokumentumot a worlddel, ne legyen virusellenőrzés.

 

Előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

payskin

A Wordben, sőt a teljes Office 2007-ben sincs vírusellenőrzés. :)

Link to comment
Share on other sites

zsoleszpapa

Köszi Balázs, időközben rájötem, hogy rossz helyen keresgélek. Avírusirtómban volt bekapcsolva a Microsoft Office dokumentumok védelme. Érdekes, hogy amíg 2003-as Office-t használtam, addig nem volt ilyen funkcióm a vírusvédelemben.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
gabika83

Sziaztok! Az a látszólag kicsi, de nekem hatalmas problémám, hogy:

 

World 2007-ben hiába állítom 1/4 pt-re a képszegély vonal vastagságát, legalább 1 pt vastag képszegélyt nyomtat:( És így nem túl szép... Szerintem legalábbis az egész sokkal igényesebbnek hat egy szolidabb, vékonyabb képszegéllyel. Volt egy XP reinstall, csak azóta csinálja ezt, elõtte többször is nyomtattam vékony képszegéllyel képet önéletrajzra. Érdekes, hogy bármilyen más vékony vonalat (pl. kör vagy négyzet) nyomtat most is, de képszegélyt nem! Megpróbáltam azt, hogy leszedtem és felraktam újra ( hátha:) ) de ugyanaz a helyzet.. légyszi valaki help, megõrülök tõle! Nem tudom feldolgozni, attól félek ez csak nekem, csak az én gépemen és ez már soha nem lesz másképp, de akkor régebben miért mûködött?!

 

Link to comment
Share on other sites

muveges

Sziasztok!

 

Egy kis segítséget szeretnék kérni: hogy tudom elérni azt, hogy az excelben a kijejölt cellák kapjanak valami erõteljesebb háttérszínt. Biztosan most is van valami nagyon halvány kék, de én szinte nem is látom... :(

 

És az outlookban sem tudtam átállítani, hogy file mentésekor egy általam kiválasztott könyvtárat ajánljon fel. (A Wordben sikerült.)

 

Ha tudtok, javasoljatok valami okosat...

 

Kösz!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
thomy

Feltelepítettem a Microsoft Office Enterprise 2007-et és azóta az Internet Explorer 7 bizonyos oldalakon (korábbi kezdõlap és egyes könyvjelzõoldalak) leáll ("Az Internet Explorer hibát észlelt, ezért leáll"), a hiba paraméterei között ez is ott van: ModName: kernel32.dll.

Az Office 2007 pedig elindításakor mindig ezt írja ki: "Az adatfájl bezárása nem volt megfelelõ", bár ezt mindig javítja, és ettõl használható.

Viszont az Explorert leállása után mindig újra kell indítani.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem látok összefüggést a két dolog között.

Link to comment
Share on other sites

hgf

Sziasztok!

 

Sok (100+) Publisher-dokumentumot kell egyesítenem egy dokumentummá. Mind egy oldalas, ugyanolyanok a beállításaik... Persze egyenként is tudom CTRL+c - CTRL-v -zni õket, de jobb lenne, ha létezne valamilyen automatikus lehetõség.

 

Ismertek ilyet?

Link to comment
Share on other sites

Ewok

Jeenleg Office2003 van a gépemen. Most megkaptam az Office 2007-et. Az lenne a kérdésem, hogy a 2007-et rá lehet-e telepiteni a 2003-ra, vagy előbb le kell törölni a 2003-at és azután telepiteni a 2007-et?

Link to comment
Share on other sites

kori

A régebbi verziót le kell szedni, mert hibákat okozhat. ;)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Elvileg nem (mármint nem kell leszedni). Simán megférnek egymás mellett az Outlookot kivéve. Abból csak egy maradhat, mint a Hegylakóban, úgy hogy ha felrakod a 2007-est, leszedi maga elől a 2003-ast.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

:hmm: Igazad van, vagy lenne. Fenn maradhatni éppen fenn maradhat. Meg van is olyan, hogy pl. ha valaki ragaszkodik a Frontpage-hez, akkor az maradhat.

De ha így egymásra vannak telepítve, azt szokta játszani, hogy ha egyik verzió után indítjuk a másikat, akkor telepítget, és viszont.

Bár nem tagédia, csak unalmas, és egy idõ után bosszantó.

Szerintem egészségesebb, ha egy adott partíción csak egyik Office verzió van fenn, és nem rátelepítéssel és automatikus eltávolítás engedélyezésével, hanem elõzetes kézi uninstall után legyen telepítve az új.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
system54

Üdv, a következõ hibajelenségrõl szeretnék beszámolni és segítséget kérni a megoldáshoz Office 2007 progik leállításakor, és a fájl elmentésekor ezt hibaüzenetet kapom: "E szolgáltatás megfelelõ telepítéséhez MSXML 5.0 verzióra van szükség. A komponens helyreállításához futtassa a telepítõt és válassza a helyreállítás lehetõséget". Elmenteni persze nem ment el semmit, a folytatás: "Fájlhiba történt. C:\users\...\AppData\...\Normal.dotm)", ezután "A Word problémát észlelt a dokumentum mentése közben. Menti a dokumentumot C:\users\...\Documents\Rescue.asd formában, és a legközelebbi megnyitáskor helyreállítandóként megjelöli azt?"és mindegy milyen programban voltam. Ha az Igen-t választom, megnyit egy ablakot ahol a fájlnév Normál, a fájltípus makróbarát Word-sablon, valamint Mentés és Mégse opciók jelennek meg. Mentésre visszamegyünk a legelsõ hibajelentéshez, a Mégse opcióra bezáródik az ablak, de a Word nem. A program bezárására tett kísérlet során újabb hibaüzenet jön elõ: "A végrehajtott módosítások érintik a globális Normál sablont. Kívánja menteni ezeket a változásokat?" Ha minden hibaüzenetet bezárok, elindul az Office telepítõ, végigfut valamilyen telepítés szerû, de a gyakorlatban nem történik semmi, mivel a program legközelebbi elindítása, illetve bezárása után ugyanez a jelenség folytatódik. Makróvírusra gyanakszom, de nincs semmi ami ezt alátámasztaná. Tehát segítség!

Köszönöm elõre is.

Link to comment
Share on other sites

M.Klose

Honnan lehet ezt letölteni vagy valamilyen Word-öt??

Ne legyen túl régi :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Flick Robert
Link to comment
Share on other sites

payskin

Hehe: Microsoft Office kompatibilitási csomag a 2007-es Word, Excel és PowerPoint fájlformátumokhoz. Ez mellé ment, mester.

 

Szerintem innen.

 

És most néztem el utoljára a vmien-t! Legközelebb szó nélkül törlöm.

Link to comment
Share on other sites

Flick Robert

Ma nagyon rossz napom van.. :P Valóban mellé ment mester. Mester nem szólítja a tanítványt mesternek. Elnézést, tanítvány nem oktatja ki mestert. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

:hmm: Vistánál szoktak lenni fájlhozzáférési, jogosultsági problémák is. Lehet, hogy ez nem az.

Még az is lehet, hogy nem települt rendesen az Office 2007, főként ha maradt előző Office telepítés.

Lepucolnám az összes Office-t, majd csak azért is kedves Microsoft :Prun as admin-ként telepíteném újra az Office 2007-et.

 

Azután meg jön egy moderátor, és megkérdi, miért is nyitottál új topicot, a meglévő közvetlen közelében. ;)

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Múltkor az egyik tanárom bejött az órára, és csak úgy a poén kedvéért bemutatta az Office 2007 egy hibáját. Excel-ben összeadatott két számot, egy törtet és egy egész számot ha jól emlékszem, és az eredmény egymillió volt. Jó ez az új termék, még számolni se tud. :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

A két szám a 77,1 és a 850 volt, a végeredmény pedig 100 ezer a 65535 helyett. Egy hónapja fedezték fel ezt a számítási hibát az Excel 2007-ben, részletesen dokumentálva van a neten számos oldalon, az is kiderült, hogy egy nagyon ritka kerekítési hibának a következménye, ami miatt nem kell sinkogatva uninstallni az Excelt azonnal az összes pénzügyben használt gépről. Nyilván ki fogják javítani az első adandó alkalommal.

 

Link to comment
Share on other sites

system54

Megoldódott a problémám:

Makró vírus :D

Ezt mondta a javítónk! És csak op rendszer újra telepítésre tudod újra normálisan mûködni!

Nem tudom mi is ez de azt tudom hogy se vírusírtó se semmi nem tudta kiõlni a géprõl!

Szóval szerintem aki ilyen jelenséggel találkozik ne szórakozzon fölöslegesen vele mint én!

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Egyszer volt komolyabb makróvírushoz szerencsém a céges gépemen, talán még Word 6.0-nál.

Szabin voltam, de egy kollegám, mivel sürgős exportjuk volt, otthon szerkesztgetett fájlt akart floppyról nyomtatni - vírusellenőrzés nélkül. Persze kellettek hozzá rögzített makrók is.

"Természetesen" az otthoni gép vírusos volt, egy makróvírus rögtön kinyírta a normal.dot-ot.

Én meg lecseréltem egy mentett normal.dot példánnyal, és gyakorlatilag nem volt semmi probléma, meglettek a korábbi makróim is.

Persze lehet, hogy azok még jó gyenge kis makrovírusok voltak. ;):lol:

 

:hmm: Mit mondjak, kissé furcsállom, hogy egy makro vírus miatt az egész op. rendszert újra kellene telepíteni. :pislog::hááát:

De ha ez jó a javítótoknak... ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...