Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Microsoft Office 2007


web

Recommended Posts

Neo

Az elmúlt napokban sikeresen telepítettem a 2003 -as Office mellé, és a magyar helyesírás-ellenőrző is működik. A 2007 telepítés után a 2003 "első" indítákor keresett egy .dll -t, amit a telepítő cd-ről hozzáadtam, és azóta mindkét program működik.

 

Számomra szokatlan a felület, és és és tk. "keresés"-ből áll(ok) szerkesztés közben. :(

 

A PDF támogatást, akkor elképzelhető, hogy a végleges változatból kiveszik?

 

Holnaptól senki se merjen "kenyeret és tejet" árulni, mert sérti az üzleti érdekeimet! :!:

Link to comment
Share on other sites

Rex

Híve vagyok az új dolgoknak, de nálam jó ideig marad az Office 2003. (Még a Campus program keretében sikerült szert tennem rá.) Egyrészt, mert már jól ismerem, másrészt, mert nincs 60-90 ezer forintom rá, és ha lenne sem dobnék ki ekkora összeget. Persze, ha valami módon hozzájutok a teljes verzióhoz, akkor használni fogom.

Link to comment
Share on other sites

HK

Hát, nyomtatótelepítés nem volt az Office 2007 telepítése után, de a papírméretet azt több helyen is beállítottam, és nem volt hatása.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

@Balázs

Tőled kérnék segítséget, mivel láttam neked a Blog-odba (MSN Space) tudtál küldeni bejegyzést a Word-ön keresztül. Nos, én Wordpress felhasználó vagyok, és beálítottam mindent annak rendje, és módja szerint. Ha írok valamit, sikeresen el is küldi, de mindig az 1970. 01. 01. 1:57-es dátummal, és nem az aktuálissal. Erre van valahol valami beállítás a Word-ön belül, hogy a dátum helyes legyen? Vagy bármi más ötlet?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Szerintem ez a béta hibája, mert a Spaceszel kapcsolatban sem lehet semmit beállítani, csak a blog nevét.

Link to comment
Share on other sites

eremit

Én keresgettem egy kicsit, hogy létezik-e németül is. Ez érdekelne. Sajnos nem találtam egybõl. Gondolom, hogy kiadták németül is, mert a Vistát igen.

 

Nem tudjátok hol van és mekkora méretû?

Link to comment
Share on other sites

Guest

Na, haladva a korral, (eddig Office 2000-rel boldogultam) felnyomtam ezt az Office-t is. Tetszik, jópofa az új kezelőfelület, meg szokatlan is. Sok dolgot újra meg kell találnom benne. :D

Hova lett például a vonalzó?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Automatikusan elõjön, ha odaviszed az egeret, vagy a képernyõ jobb szélén a gördítõsáv fölött levõ gombbal tudod állandóra bekapcsolni.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Köszi, megvan a vonalzó, az automatikus elõtûnés nem mûködik valamiért, de az állandóra bekapcsolás már igen.:)

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Tõlünk már letölthetõ az OFFICE 2007! :lol:

Link to comment
Share on other sites

payskin
:?:
Link to comment
Share on other sites

DJGABI

off:

Office 2003-at be lehet állítani, hogy MSN Spacesbe küldjek bejegyzést ???

 

on:

@Dani: már rég letölthetõ az Office 2007 (BÉTA) ;) .

Link to comment
Share on other sites

payskin

Be! Elõszöt a Spaces beállításai között kell aktiválnod az E-mail küldési lehetõséget, majd a Wordben az ott beállított nevet, jelszót meg mifenét meg kell adni, és onnantól kezdve publikálhatod az írást közvetlenül a Spacesre. Nekem bejött. :)

Link to comment
Share on other sites

DJGABI

A Spaces-ben beállítottam mindent, de a Word-ben nem találom meg, hol kéne megadnom az adatokat.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Office gomb (bal felsõ sarok) --> Publish --> Blog. Ha magától nem jön fel a párbeszédablak, akkor a szalag bal szélén keress egy ilyet, hogy Manage Accounts.

Link to comment
Share on other sites

DJGABI
:pislog: Office 2003-ban?
Link to comment
Share on other sites

payskin

Ja.... bocs. :lol: Akkor nem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
djfnz

Egy baj van az új Office-szal, hogy nem olyan mint a 2003 volt. Igaz, szebb külső, de nehezebb megtalálni azt, amire szükségünk van!

Link to comment
Share on other sites

eremit

Ez éppen elõnye neki. Szenzációs újítás. Jobb. :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Eleinte igen. Nyilván hozzá kell szokni, aztán majd jó lesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mini Nyuszi Baba

[attachmentid=23]

Mi köze van a cd-hez, amikor nem is kell hozzá?

Lehet hogy kell a régi office CD. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
nagygabor

Biztos írtatok már róla, de nincs idõm átböngészni a topicot.

A régi office menyire szereti az újjal készült exceltáblákat, doksikat?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem tapasztaltam problémákat, igaz, túlságosan bonyolult dolgokat még nem próbáltam vele. Viszont élesben nem szabad használni: csináltam az Excellel egy gyönyörû költségnyilvántartást, másnap nem tudta visszaolvasni. :dühös:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...