Jump to content
web

Microsoft Office 2007

Recommended Posts

Egerb

Ezeket mondhatom én is. Megcsináltam a mostani érettségit benne, amire szükségem volt, mindig az volt a legközelebb. Nagyon jó az új menü. :bravó:

ADAMFURUS

És hogy van medig lehet használni?

payskin
Balázs, cikk is lesz róla (leírás féle) vagy csak a fájl kerül fel a korongra?

Csak júliusban lesz hozzá cikk. Már ahhoz is "protekció" kellett, hogy a DVD-re felkerülhessen, hiszen csak kedd este jött ki, mi meg már múlt csütörtök óta nyomdában vagyunk! ;)

luke skywalker

Egy külföldi fórumon ezt találtam az 1706-os hibára:

http://support.microsoft.com/kb/297834

Viszont nem igazán tudok ilyen szinten angolul, legalábbis nem sikerült megcsinálni.

Mit kell itt beírni, mi az a new network path illetve a package name.msi

new network path\Setup.exe /fvm package name.msi

Eddig bármit próbáltam, hibaüzenet lett a vége

Elõre is köszi.

Egerb

Aktiválás után akármeddig. 8)

Bata László

A hivatalos lejárati dátum: 2007. január 31.

Neo

@luke skywalker

Nagyon KB. fordítás...

Az 1706 hiba - a telepítő nem találja meg a szükséges fájlt (fájlokat). Ellenőrizzed a hálózati kapcsolatodat vagy a CD-ROM-meghajtódat. Ennek a problémának a másik lehetséges megoldásaiért nézd meg: C:\Program Files\Microsoft Office\Office10\1033\Setup.hlp fájlt!

Ezután az okokat sorolja, ami miatt ez a probléma történhetett. Pl. adminisztrációs üzembehelyezés már nem érhető el, a Cancelre kattintasz, amikor arra ösztönöznek, hogy illesszed be a CD-T stb.

A megoldás attól függ, hogy milyen felhasználói hibából következett be a probléma:

1. Használj alternatív hálózat adminisztrációs üzembehelyezést;

2. Hozz létre a számítógéped merevlemezén egy adminisztrációs üzembehelyezést;

3. Használj egy cd LEMEZT az Office forrás helyhez;

Microsoft megerősítette, hogy ez azoknak a Microsoft termékeknek egy problémája, amiket szekcióba sorolnak fel az Appliesben. (Ezt ne kérdezd, hogy mi? ;) )

Sanzi

És valaki megmondaná, hogy az új, hangzatos nevek mégis mit takarnak?

Microsoft Office Professional Plus 2007

Microsoft Office Visio Professional 2007

Microsoft Office Outlook 2007 with Business Contact Manager

Microsoft Office Project Server 2007

Microsoft Office Project Professional 2007

Microsoft Office Groove 2007

Microsoft Office Groove Server 2007

Microsoft Office OneNote 2007

Microsoft Office SharePoint Designer 2007

Microsoft Office SharePoint Server 2007 - Enterprise

Microsoft Office Forms Server 2007

[OP]Destroy-man

Nekem fent volt a BETA1. Most letöröltem a saját uninstalljával, mert nem engedte telepíteni, mondván nem frissíthetõ verzió. Viszont hiába töröltem le, ezek után sem volt hajlandó telepíteni, mivel a telepítõ szerint még fent van a gépemen :mérges: Mivel tudom 100%-osan letörölni a BETA1-et?

nagygabor

Pucold ki a registrybõl.

Sanzi

Mivel engem érdekelt, hogy mégis mit töltök le, ezért utánnanéztem. Hátha mást is érdekel...

Microsoft Office Professional Plus 2007

Az Office Professional Plus 2007, mely nem más, mint a Microsoft Office Professional Enterprise Edition 2003 frissített kiadásának új elnevezése, hatékony eszközkészletet biztosít annak érdekében, hogy amunkatársak és a szervezetek még hatékonyabban dolgozhassanak az információval. Az új Microsoft Office SharePoint® Server 2007 termékkel és a Microsoft Windows® SharePoint Services szolgáltatással való együttműködés révén az Office

Professional Plus 2007 jelentős előnyöket nyújt a csoportmunka-megoldások terén.

Microsoft Office Visio Professional 2007

Az Office Visio Professional 2007 az informatikai és az üzleti szakemberek számára megkönnyíti az összetett információk, rendszerek és folyamatok világos, jól áttekinthető diagramok segítségével örténő képi megjelenítését, elemzését és megosztását másokkal. Az Office Visio 2007 segítségével több adatforrásból származó adatok is egyszerűen ábrázolhatók a rendszerek és a folyamatok aktuális állapotának jobb megértése céljából, a vizuális elemzés segítségével a legfontosabb trendek és a kivételek kiemelhetők, a diagramok pedig megoszthatók a hatékony és eredményes döntéshozatal érdekében.

Microsoft Office Outlook 2007 with Business Contact Manager

Az Office Outlook 2007 üzenetküldő és együttműködési ügyfélprogram integrált megoldást nyújt az időbeosztás és az információ hatékonyabb kezelésére, a határokon átívelő kapcsolattartásra és a biztonságosabb munkavégzésre. Ez az átfogó információ- és időbeosztás-kezelő program a munkatársakat segíti az adatok rendszerezésében és gyors megkeresésében, továbbá új eszközöket is nyújt a feladatok és az idő egyszerűbb fontossági rangsorolásához. Az Office Outlook 2007 segítségével az információ fokozott biztonsággal osztható meg a munkatársakkal, a barátokkal és a családdal, függetlenül a földrajzi elhelyezkedéstől.

Microsoft Office Project Server 2007

Az Office Project Server 2007 segítségével a szervezetek összehangolhatják a munkatársak feladatait és munkáját az üzleti prioritásokkal, automatizálhatják a projektvezetési folyamatokat, az egész szervezetre kiterjedő hatékony kommunikációt és együttműködést valósíthatnak meg, valamint a munkát az eseti projektektől egészen az összetett munkaprogramokig a projektek teljes életciklusában irányíthatják.

Microsoft Office Project Professional 2007

A még speciálisabb projektvezetési és együttműködésiigények kielégítése érdekében az Office Project Professional 2007 program képes a Microsoft Office Project Server 2007 kiszolgálóhoz történő kapcsolódásra, valamint tartalmazza az Office Project Standard 2007 által kínált összes önálló funkciót is.

Microsoft Office Groove 2007

Az Office Groove 2007, a Groove Virtual Office szoftver frissített kiadása lehetővé teszi a csapatok

dinamikus közös munkavégzését az együttműködési munkaterületeken, függetlenül a helyszíntől és a

rendelkezésre álló hálózati kapcsolattól. Az Office Enterprise 2007 csomag részeként, valamint önálló termék formájában is elérhető Groove 2007 szoftver új integrációs lehetőségeket vonultat fel a Windows SharePoint Services, az Office SharePoint Server 2007, az Office InfoPath 2007 és az Office Communicator termékkel. A program honosított verzióját 28 nyelvre készítjük el.

Microsoft Office Groove Server 2007

Az Office Groove Server 2007 az informatikai szervezetek számára nagyvállalati szintű kiszolgálószoftvert és eszközöket biztosít az Office Groove 2007 rendszerbe állítására, felügyeletére és integrálására az egész vállalatnál.

Microsoft Office OneNote 2007

Az Office OneNote 2007 segítségével szinte tetszőleges jellegű információ gyűjthető – legyen szó begépelt szövegről, hang- és videoanyagokról, kézzel írt jegyzetekről és szabadkézi rajzokról, műszaki grafikákról, illetve a web vagy más alkalmazások segítségével felkutatott anyagokról. A program hatékony keresési eszközeivel az információ gyorsan fellelhető, az egyszerűen használható adatmegosztási eszközökkel pedig kordában tartható az egyre növekvő mennyiségű információ, és hatékonyabb együttműködés érhető el másokkal.

Microsoft Office SharePoint Designer 2007

Az Office SharePoint Designer 2007 program biztosítja az impozáns és látványos SharePoint webhelyek

létrehozásához szükséges nagy teljesítményű eszközöket, melyek segítségével gyorsan készíthetők a SharePoint platformra épülő munkafolyamatalkalmazások és jelentéskészítő eszközök, mindez informatikailag felügyelt környezetben.

Microsoft Office SharePoint Server 2007 – Enterprise

Az Office SharePoint Server 2007 egységesíti a portálés tartalomkezelést, valamint az üzlet átláthatóságát

biztosító és az üzleti folyamatokat kezelő lehetőségeket, hogy ezek segítségével a szervezetek hatékonyabb együttműködést, megalapozottabb döntéshozatalt és tartalomkezelést valósíthassanak

meg. Az Office SharePoint Server 2007 ezenkívül az informatikai szakemberek számára biztosítja a

kiszolgálók felügyeletéhez, valamint az alkalmazások kiterjesztéséhez és együttműködőképességéhez

szükséges eszközöket.

Microsoft Office Forms Server 2007

Az Office Forms Server 2007 méretezhető, fokozott biztonságú, szabványokon alapuló megoldás, amely az

elektronikus űrlapok központi felügyeletét és kezelését valósítja meg, és lehetővé teszi, hogy a felhasználók

egy közönséges webböngésző segítségével végezzenek műveleteket az adatokkal. Segítségével a meglévő rendszerek felhasználásával korszerűsíthetők a szervezetek űrlapokra épülő üzleti folyamatai.

nagygabor

Köszi.

Jó ezeket tudni. Kapásból jobban érdekel a dolog. ;)

ADAMFURUS

Lehet változtattni a kék szinét a kezelöfelületnek?

Mert látam egy képen hogy ott fekete volt vagy az csak vista allat lesz fekete.?

Akkor rajt lesz a PC WORLD DVD a Office 2007 beta 2?

Mert ha nem akkor leszedem a netröl.

Egerb

Lehet.

Katt a jó nagy Office gombra a bal felsõ sarokban -> 'Word(vagy ami meg van nyitva) Options' -> Personalise ablakban -> Color Scheme ->Windows Vista (gray)

ADAMFURUS

ok kösz

ADAMFURUS

Tényleg és az ikonok változtak?

nagygabor

Ha a word, excel, pp parancsikonjaira gondolsz, akkor azok MÉG nem. Sőt még az indításnál megjelenő képernyő is ugyan az, csak átírták a 2003-at 2007-re, meg dobtak egy piros beta2 feliratot a jobb alsó sarokba. De biztosra veszem, hogy a véglegesben megváltoztatják a vistához passzoló ikonokra.

Sanzi

És a magyar helyesírás-ellenörző? Én bármilyen baromságot írok be, semmit nem húz alá. Nincs is benne, vagy csak én rontok el valamit?

Genius87

Nálam semmi baj a helyesírás ellenõrzõvel.

Sanzi

Nekem az is elég, ha megmondod, hogy hol van az ikonja, mivel most perpill nagyon nem találom sehol.

Genius87
Itt mellékeltem egy pillanatképet, amin jól látszik, hogy a Review panelen bal oldalon van a helyesírás ellenõrzõ.

ADAMFURUS

A magyar szavakat is kijavitja?

Genius87

Persze, hogy kijavítja, legalábbis nálam mûködik. :hááát:

Sanzi

Hát, én az alábbi hibaüzenetet kapom: KATT

nagygabor

Úgy tûnik nem komálja a magyar nyelvet. Még nem próbáltam, mert az excellel görcsölök. ;)