Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Microsoft Office 2007


web

Recommended Posts

action74

Sziasztok.

Hogyan tudnám beállítani, 2007 Microsoft Office Wordben, a stílusoknál a térközt normálra? Mert minden egyes új dokumentumot, ha kezdek, vagy újból nyitom meg a Wordöd, be kell állítanom a stílusoknál a térközt. Remélem, valamennyire érthető mit szeretnék kérdezni.

Köszönöm a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Egy rövid definíció a térközrõl nem ártana, hogy tudjuk, mire gondolsz. Indulj ki abból, hogy ha a szóköz az két szó közötti üres hely, akkor a térköz valószínûleg térképészeti szakkifejezés. ;)

Link to comment
Share on other sites

apa

Sziasztok!

Power Point-tal szeretnék egy automatikus diavetítést eszközölni, de amikor elindítom az idõzítéspróbát és eléri az elsõ diánál a beállított 8 másodpercet és nyomok egy következõ diára ugrást, akkor a zene újra az elejétõl kezdõdik. A diavetítés sem vált a következõ diára, csak másodszorra. Ha így "végigidõzítem", elmentem, akkor a zene megy jól, de nem ugrik a második diára automatikusan.

Kiválasztom a diákat -> animáció: mindegyikre -> továbbítás:automatikusan ennyi idõ után -pipa be -> beszúrás -> hang fájlból : automatikusan kezdõdjék, leállításig ismétli, hanglejátszás több dián át, legnagyobb fájlméret: 50000 KB.

Microsoft Office 2007-et használok.Természetesen diavetítésként mentem. Mit baltázok el?

 

Megoldódott a problémám. Nem kerestem elég alaposan :mérges:

TheSaurus megoldása segített itt

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
action74

Sziasztok.

Tudna valaki segíteni, hogyan tudnám beleintegrálni az Office 2007-be a sp1-sp2-es szervízcsomagot? :upsz:

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Különösebben integrálni nem kell, és az SP1 sem kell hozzá. Kicsomagolod az SP2-t, és utána bemásolod az UPDATES mappába.

 

office2007sp2-kb953195-fullfile-hu-hu.exe /extract:mappanév

 

Ahol a mappanév az az elérési út, ahová másolod. Átnevezheted az SP2 fájlt, ha úgy egyszerűbb, vagy inkább használd a Total Commander parancssorát.

A célmappádban ezek a fájlok lesznek.

ClientSharedMUIsp2-hu-hu.msp

eula.txt

MAINMUIsp2-hu-hu.msp

MAINWWsp2.msp

Office64WWsp2.msp

Proofsp2-de-de.msp

Proofsp2-en-us.msp

Proofsp2-hu-hu.msp

README.TXT

SupplementalEula_OfficeClient_hu-hu.txt

A telepítés végén felmásolja, telepíti ezeket is.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
update0630

Nem tudjátok véletlen, power point-ban hogy tudom beállítani, hogy 1 oldalra 2 diát nyomtasson egymás alá?

Edited by KGigi
Link to comment
Share on other sites

KGigi

Emlékeztetőre kell állítani, akkor már engedi állítani a diák számát.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Get_in_the_Game

Sziasztok.

Outlook 2007-et szerettem volna beállítani gmailes fiókra, mindent megcsináltam úgy, hogy le van írva, de gyakorlatilag másodpercenként a következõ hibaüzenetet dobja ki:

Az IMAP kiszolgáló figyelmezteti az alábbiakra: Web login required.

 

Elvileg beállítva minden jól van, másik gépen mûködik.

A különbség talán annyi, hogy azon a gépen, amin mûködik, Office 2003 lett frissítve 2007-re, és ha jól emlékszem, átvette a fiókokat.

Arra a gépre pedig, amin nem mûködik, most tettem fel a 2007-et, elõtte nem volt semmilyen Office rajta.

 

Értetlenül állok a hibaüzenet elõtt...

Link to comment
Share on other sites

vodás
Ugyanezt a hibaüzenetet kaptam a Mozilla Thunderbird 3.0 levelezõkliensben, amikor új Gmail-es postafiókot akartam beállítani. A webes Gmail-ben be kell állítani a POP/IMAP-ot, levélküldõ kiszolgáló pedig az SMTP. A kézi beállításokkal lehetett módosítani, mert alapértelmezett ezek szerint a Gmail-ben az IMAP.
:S

Ehhez nem gondolom, hogy köze lenne, milyen Office van a gépen.
Link to comment
Share on other sites

Get_in_the_Game

Gmailben engedélyeztem az IMAP-ot, mert azt szeretném használni, Outlook-ot ennek megfelelõen állítottam be.

Gmail webes felületén más beállítási lehetõséget nem találok.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Milyen protokollt és portokat használsz?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Adambreaks

Sziasztok!

 

Kérnék egy kis segítséget!!!

 

Van egy fontos excel file-om, de nem tudom megnyitni azóta, mióta áramszünet volt és kikapcsolt a gép!!

Amikor áramszünet volt akkor a file meg volt nyitva.

 

Maga a file úgy tûnik meg van, mert a mérete nem változott, de ha meg akarom nyitni, akkor ezt írja ki az excel:

 

http://kepfeltoltes.hu/100226/hiba_zenet_e...ltoltes.hu_.jpg

 

Aztán próbáltam másolni, áthelyezni, de semmi..:S

Próbáltam más számítógépeken megnyitni, más excelben, de ott is ugyan ez.... :S

 

Vissza lehet ezt még hozni valahogy?

 

Köszi elõre is!

 

üdv. ádám

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Próbáltad simán elindítani az Excelt, és úgy helyreállítani a fájl utolsó állapotát? Magával a fájllal már nem hiszem, hogy kezdeni lehet valamit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
susmeteg

Hello! Lenne egy problémám az Office 2007-tel. Nem tudok sem dokumentumokat létre hozni sem módosítani. Azt írja ki alul egy sávban, hogy ez a rész zárolva van és nem lehet szerkeszteni. Tud valaki segíteni? A választ elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Denibaby
Sziasztok!

 

Kérnék egy kis segítséget!!!

 

Van egy fontos excel file-om, de nem tudom megnyitni azóta, mióta áramszünet volt és kikapcsolt a gép!!

Amikor áramszünet volt akkor a file meg volt nyitva.

 

Maga a file úgy tûnik meg van, mert a mérete nem változott, de ha meg akarom nyitni, akkor ezt írja ki az excel:

 

http://kepfeltoltes.hu/100226/hiba_zenet_e...ltoltes.hu_.jpg

 

Aztán próbáltam másolni, áthelyezni, de semmi..:S

Próbáltam más számítógépeken megnyitni, más excelben, de ott is ugyan ez.... :S

 

Vissza lehet ezt még hozni valahogy?

 

Köszi elõre is!

 

üdv. ádám

 

 

A ws-officerecovery_full578 programot szerintem erre találták ki. A leírásban az áramszünet esetét is említi. Wondershare szoftver. Azt hiszem a szoftverbázisban megtalálod. Ha nem, elküldöm email-ben.

 

 

Link to comment
Share on other sites

susmeteg

 

 

Már használtam a word-t szerkesztésre, de egyszer csak KAPUT!!! :huh:

 

Köszi a kedves hozzászólásokat!!! CSak fontos lenne, mivel a szakdogámat gépelem!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Ugyan máshol már válaszoltam rá:

nem lehet, hogy csak aktiválni kéne az Office-t?

Mert egy ideig megy aktiválás nélkül is, aztán megáll.

Link to comment
Share on other sites

solties

Nem tudom, de tegnap este (2010.03.09.) jöttek fontos frissítések az office 2007-hez, engedtem feltelepülni, aztán újraindítás.

Jött a meglepi, el akartam indítani egy office alkalmazást (mindegy melyiket, outlook, word excel acces stb...),

jött a rizsa:

"A(z) word/excel/outlook/acces stb....2007 nincs telepítve az aktuális felhasználó számára, indítsa újra a telepítőt!" Valami ilyen duma. Na most én vagyok a gépemen a rendszergazda, a manitu, az atyaúristen, UAC kinyírva, mindenhez van hozzáférésem.. És mégis. A frissítések előtt ez nem volt. Még valami az office 2007 legális, aktiválva volt, úgyhogy ez a lehetőség kilőve.

Még szerencse, hogy meg volt az MSOcache mappa, és kiválasztottam az Office javítását, most jónak tűnik.

De akkor is, mi a búbánat baja volt? Nem hiszem, hogy folyton a javítás lesz a megoldás... És ez már nem az első eset frissítések miatt..

Na ezt oldja meg valaki, ha tudja!

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

De hisz te magad oldottad meg... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

solties

Igaz-igaz, de csak részben!

Nem hiszem, hogy folyton a javítás lesz a megoldás...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
apa

Ha egy sima word dokumentumot akarok kinyomtatni, akkor automatikusan elindul a OneNote alkalmazás is. Ezt hogy tudnám kilõni. Csak egy egyszerû dokumentum nyomtatást szeretnék, akár wordbõl akár különálló word dokumentumból, OneNote elindulása nélkül. Elõre is kösz a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Adani

Felmerült egy probléma a Word2007-el, az automatikus helyesírás elelnőrző nem működik, hiába van bekapcsolva csak ha minden dokumentumnál kézzel kapcsolják be a korrektúra menünél. Nem szeretem a 2007-es Office-t de itt kötelező ezt használni és egyszerűen sehol sem találom a beállítást. Lefuttatás után ha hibát talál ott a beállítások gomb és ott be van pipálva az automatikus ellenőrzés mégse működik.

 

Hol lehet még állítani a helyesírás ellenőrzést?

Link to comment
Share on other sites

Sebi

A World beállításai -> Nyelvi ellenõrzés -> Helyesírás-ellenõrzés írás közben -> Pipa be

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mike22

Van egy olyam problémám a Word-ben, hogy egy szót meg kellene fordítanom fejjel lefelé (úgy fog jó lenni kinyomtatás után). Megpróbáltam szövegdobozzal, de azt nem lehet elfordítani (legalábbis én nem találtam). Van olyan, hogy szövegirány, de érdekes módon csak jobbra vagy balra dönti el, megfordítani nem tudja.

A másik, amit próbáltam, az alakzatoknál téglalapot rajzolni. Ide beleírtam a szót, viszont utána csak a téglalapot tudom elfordítani, a szöveget itt sem engedi!

Van valakinek jó ötlete erre?

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Ha nem túl hosszú a szöveg, írd meg Paintben, azt tedd be kép objektumként a Wordbe, a képet már kedvedre tudod forgatni. Nincs jobb ötletem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...