Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Microsoft Office 2007


web

Recommended Posts

h.arpad

Sziasztok!

 

Épp most telepítettem a Sun ODF plugin 3.0 verzióját MS Office 2007 SP1-hez. Kompatibilitási problémák nincsenek (a Sun oldalán is ellenõriztem letöltés elõtt), megjelenik a bõvítmények között a Word megnyitásakor a Beállításoknál, csak épp a Mentés másként... menüben ODF nem választható ki.

 

Megnéztem a Súgót, de nem adott érdemi információt, hogyan lehetne odacsempészni, gyakorlatilag most nem tudok ODF-be menteni.

Tudnátok rajtam segíteni kicsit? Fontos lenne. Az sem baj, ha más, nem Sun-os pluginról tudtok, csak minden alap Office formátumból tudjak menteni (Word, Excel, Power Point).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Timo

Sziasztok,

 

Tudja valaki hogyan lehet beállítani a windows mailt-t vagy a Microsoft Office Outlook 2007-et úg , hogy csak az óra mellett legyen szolgálatban és ne terpeszkedjen a tálcán egész nap?

 

:ötlet::upsz::hááát:

Link to comment
Share on other sites

KGigi

A Windows Mailt szerintem sehogy, az Outlookot valószínűleg ugyanúgy, mint a 2003-asat. Az értesítési terület ikonján kattintasz jobb gombbal és ott van egy ilyen opció.

Link to comment
Share on other sites

Timo

Ja végül is logikus.

Persze, hogy ott nem kerestem. :upsz:

 

Végül is előszőr fogom használni életem során. :D

 

many thX. :oké::istenvagy::király:

Link to comment
Share on other sites

laciszabi

Sziasztok!

Microsoft Word 2007 van a gépemen és az a problémám, hogy mikor elindítom a tálcán marad, vagyis nem jön be a program. Lehet, hogy ütközik valamivel, talán a vírusírtóval, vagy valami vírus megszállta a Word-öt. Próbáltam javítani és újratenni is, nem történt semmi. Ami a legérdekesebb, hogy az összes egyéb office alkalmazás tökéletesen működik.

 

Várom az ötleteiteket és előre is köszönöm a segítséget.

 

laciszabi

 

Kérlek... Nem sms-t írsz! <KGigi>

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Miután leszedted, kipucoltad a registry-t is?

Link to comment
Share on other sites

laciszabi

Nem, mert nem értek hozzá és nem akarok valami olyat kitörölni, amit nem tudok visszacsinálni.

 

Másrészt azért nem, mert fent van 2003-as, mert az legalább működik.

 

Ne szóljak még egyszer! A valamit miért írod nagybetűvel? Használd a szerkeszt gombot! <KGigi>

Link to comment
Share on other sites

KGigi

CCleaner. Semmi olyanhoz nem nyúl, amibõl gáz lenne.

Link to comment
Share on other sites

laciszabi

Semmi nem történt :nem:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Unit-AE35

Szervusztok.

Totál kinyiffant az office2007 outlook. Megnyílik, és úgy marad, az emailek már be sem töltődnek az olvasóablakba, bárhová kattintok, megjelenik egy felirat fent, hogy a program nem válaszol, aztán kifehéredik. Vista oprendszer pc. Egy éve hibátlanul működik. Egy olvasatlan levél van legfelül, de nem vírusos, megnéztem a szolgáltató emailes részében. HILFE GYORSAN!!!! :Sír: Uninstall megvolt, újrainstall megvolt, és mégis ugyan az történik utána is. :Sír: :Sír: :Sír: HILFEEE!!!!

 

Bocs... nem szabad nagybetűvel írni? Bocsi...bocsi... minden egyéb office megy mint a huzat, csak ez a outlook nem és teljesen meg vagyok lőve... :pislog::Sír:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Vezérlõpulton keresztül el tudod érni a fõbb beállítási lehetõségeket. Talán az volna a legegyszerûbb, hogy csinálsz egy másik PST-t, abba beleirányítod a mostani e-mail fiókodat, megteszed alapértelmezettnek, az eddigi PST-t meg bezárod. Aztán próbáld meg elindítani az Outlookot. Ha sikerül, próbáld meg megnyitni a régi PST-t, hátha sikerül.

Link to comment
Share on other sites

devergo

Eddig az Openofficet használtam, de most nagyon gondolkodom rajta, hogy beruházok egy otthoni dobozos Microsoft Office 2007-re. Arra szeretnék választ, vagy valamiféle tippet kapni, vajon jobb-e annyival a Microsoft Office 2007, hogy fizessek is érte, vagy otthonra elegendő az OpenOffice is?

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Én szeretem a szalagot, szerintem sokkal hatékonyabb. Viszont szerintem várj év végéig, akkor lesz kint az Office 2010. Ha már beruházol, vedd a legújabbat. ;)

Link to comment
Share on other sites

devergo

Igen ez a nagy kérdés, hogy vajon lesz e az Office 2010-ből egy kedvező árú otthoni változat. Viszont a mostani Microsoft Office 2007 otthoni dobozos változatát eléggé jó áron meglehetne venni. Azért még végiggondolom a dolgot 8)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem lesz idén Office, csak jövőre, úgyhogy az egy kicsit hosszabb várakozás! Még béta állapotban sincs!

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Nem tudom, miben lesz több az Office 2010, de szerintem az Office 2007 is mindent tud, amire szükséged lehet az elkövetkezendõ sok évben.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
castello

Sziasztok !

 

Sok hónapja működő Office 2007 egyik napról a másikra nem indul el. A Word hibaüzenete: nincs elegendő memória, vagy lemezterület a program indításához.(Sok memória, és lemezterület van). Az Excel hibaüzenet: Csökkentett módban szeretné futtatni az Excelt? Utána: az egyik lexikon file XLLEX.DLL hiányzik. (A dll-t letöltöttem, átírtam, ugyanaz a hiba.)

Az Outlook hibaüzenet: Az Outlok nem indítható el. A Office megosztott segédprogramok inicializálása sikertelen.

Úgy tűnik vírusom nincs, Kaspersky, Norton szerint.

Többszöri telepítés után is ez a helyzet.

 

Köszönöm, ha tudna valaki segíteni.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Ehh, formázz...

Link to comment
Share on other sites

payskin
Többszöri telepítés után is ez a helyzet.

Az Office-t nagyon nagyon ritkán lehet újratelepítéssel megjavítani, mert az uninstall során irgalmatlan mennyiségű szutyok marad utána, amit az újratelepítéssel nem írsz felül. Próbáld meg Revo Uninstallerrel eltávolítani, de túl sok esélyt nem látok, rá, mert valószínűleg a Commonban sérült meg valami, ami ennyire hazavágja őket (hogy már az Excel két ll-lel írja a saját nevét a hibaüzenetében... ;)), és ott még a Revo sem takarít szerintem.

 

Azzal jársz a legjobban, ha hallgatsz Pjotrra és újrarakod a Windowst. 20 perc, új élet.

Link to comment
Share on other sites

castello

Köszönöm a válaszotokat, a telepítést szerettem volna elkerülni. Még próbálkozom....

Link to comment
Share on other sites

bendegu

Sziasztok

2 problémára keresek megoldást az egyik:

Ha több postafiókot veszek fel az Outlookba akkor az egyiket berakja mint alapértelmezett küldési címet így ha akármelyikbe is lépek be és levelet akarok írni akkor mindig az alapértelmezett postafiók válaszcímét fogja berakni. Tudom hogy külön ezt lehet módosítani hogy melyik postafiók válaszcímét használja,de nem lehet úgy megoldani hogy hagyja figyelmen kívül az alapértelmezett beállítást és válaszcímnek mindig azt a címet rakja be amelyik postafiókra vagyok belépve?

A másik hogy a fiókbeállításoknál a címjegyzékbe felvettem egy ldap kiszolgálót de az eszközök/címjegyzékben csak az outlook címjegyzék és a névjegyalbum szerepel, amit létre hoztam az nem így a benne lévő listára nem tudok rákeresni ez hogyan orvosolható? Thunderbirdben ezt olyan egyszerűen be lehetett állítani.

Link to comment
Share on other sites

nagyjani

Nálam mindig onnan válaszol, ahova érkezett a levél, csak új üzenetnél dolgozik az alapértelmezett fiók.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Mit jelent az, hogy "melyik postafiókba lépek be"? Nincs ilyen az Outlookban, legjobb tudomásom szerint... Maximum profilokat lehet létrehozni, de az megint teljesen más tészta...

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Soha semmi Outlook progit nem használtam és nem installáltam. A frissítések között állandóan megjelenik (bár mindég kitiltom) az Office 2007 Outlook szemétgyûjtõ frissítése, akárcsak a SiS driver update for SiS 651_661FX_741_760_M661FX_M661MX_M741_M760 VGA driver, amitõl kifagy a gép!

 

Mi a fenének olyan frissítés, ami telepítve sincs. És mit ér a kitiltás, ha mégis települ a kacat?

 

Vagy van valami ami használja az Outlook kacatjait? És azért erõszakos?

Semmi levelezõ program nincs telepítva a gépekre!

 

Van erre valami orvosság? Vagy marad a ráolvasás és minden frissítést egyedileg átnézve engedni települni/vagy nem!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...