Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Microsoft Office 2007


web

Recommended Posts

hgf

Sziasztok!

 

A 2007-es Worddel akadt egy kis problémám. Ha az Elõkészítés -> Tulajdonságok menüpontban beírom az adatlap információit (Szerzõ, Cím, Tárgy stb.) akkor a Szerzõ mezõbe írtakat nem hajlandó menteni. Minden más beírt infó megmarad, de ahogy a mentésre kattintok, ez az egy mezõ üresre vált. És aztán ha elmentem a dokumentumot pdf-be, akkor a pdf-ben egyetlen személyes információ sem lesz benne.

 

Ez a hiba csak néhány dokumentumnál jelentkezik: azoknál, ahol elõzõleg lefuttattam az Elõkészítés menü "Dokumentum vizsgálata" pontját.

 

Elõre is kösz a segítségért.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tom 1000

Valaki abban nem tudna segítteni, hogy az Ofice 2003 és a 2007-es verzió is fent van a gépemen. És állandóan ha a másikat használom, mintha el kezdené telepíteni vagy beállításokat végezni. El lehet valahogy kerülni a várakozást? Külön mappába is telepítettem õket. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Ez így mûködik. Nem érdemes ugyanarra a partícióra 2 verziót feltenni. :nem:

Vagy ha mégis annyira fontos, ez lesz a mellékhatása.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nagy Andrea

Sziasztok!Segítséget kérnék, ha lehetséges!Office 2007-et használok, és ha nagyobb mennyíségű levelet írok, kör mailt küldök, hibaüzenet kapok: az értelme, hogy nem tudja lementeni az összes dokut, mert vagy kevesli a ramokat (4gb), vagy kevesli a helyet a meghajtón (300gb), vagy a vírusirtó nem tetszik neki (kaspersky 7).

Nem tudom mit kellene beállítanom másképpen. Illetve próbáltam levenni és újratelepíteni a programot, de mindig ugyanazokat a beállításokat adja vissza. Azaz a gyanúm szerint az uninstall nem töröl mindent. Tudna valaki segíteni? Diagnosztika nem jelez hibát! Előre is köszönöm!Andrea

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Próbáld ezzel uninstallálni: Link.

Link to comment
Share on other sites

Nagy Andrea

Köszi Alex, de ezen már túl vagyok. Mindent levesz, de valahogy a beállítások, pl. címjegyzék, fiókbeállítások a vinyón maradnak. Bár a kulcsot mindíg törli. És én meg sajnos nem tudom milyen beállítása a hibás. Tudod kb. 2000-3000 címre kell fényképeket, és kis magyarázószöveget küldenem. (Nem spam). Csakhogy a küldés megáll, és nem folytatja, hiába próbálom az azonnal küldés fogadást. Ilyenkor egy mód van, egyenként újra küldeni... Ami kicsit macerás, illetve újra beolvastastni vele, amit hely, vagy ramhiány miatt - amiben nem hiszek (300gb vinyó, 4gb ram)- nem tett meg. Az egész 64 bites vistat pedig nincs kedven levenni. pedig azt hiszem - mivel office mappák, registryk nem maradnak, hogy valahova a windows fájlok közé is betehet valamit... Nem tudom.

Ezen a progin kívül próbáltam még az ashampoo uninstaller 3-at is, hasonló eredménnyel. Köszi az ötletet, megköszönném, ha lenne egyéb. Andrea

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Nézd meg a Common Filesba is. Vagy a Documents and Settingsbe engedélyez a rendszer fileok mutatását. És keresd a Microsoft Office-t. Esetleg keresd a Start - Keresés-el is.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Kéne a pontos hibaüzenet, a legjobb lenne egy kép róla.

Link to comment
Share on other sites

Nagy Andrea

Szia!

Megnéztem, le is vettem az office és az outlook darabokat. Mindezek a local-ban voltak. Az eredmény: címlista le - ami nem baj, mert lementettem, de az összes fiókbeállítás megmaradt. De kicsit gyorsabbnak tûnik a dolog, remélem jó lesz. Köszi a tippet. Andrea

Link to comment
Share on other sites

payskin

A fiókbeállítások a registryben vannak, eltávolítással nem múlnak el, és az eltávolítóprogramok sem fogják leszedni, mert nincs jelölve, hogy közük volna az Office-hoz vagy az Outlookhoz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
zbeni

Hello! Lenne egy problémám az Office 2007-tel. Nem tudok sem dokumentumokat létre hozni sem módosítani. Azt írja ki alul egy sávban, hogy ez a rész zárolva van és nem lehet szerkeszteni. Tud valaki segíteni? A választ előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
adreg

Ez az "otthoni" Office 2007 mitõl tud kevesebbet, mint a régi, irodai? Laptopot használok, tehát én otthon is használom, meg az irodában is. Akkor föltehetem?

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Nincs benne Access adatbáziskezelő, Publisher, Groove, csoportmunka miegymás.

A legtöbb otthonra tényleg felesleges. Az Access kinek hogy.

Link to comment
Share on other sites

adreg

Ezeket speciel nem is használtam még szinte sosem, úgyhogy nem is kellenek. A többi 100%-osan működik?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Word, Excel, PowerPoint, OneNote. Nem használhatod az irodában, még non-profit célra sem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
diamant

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy beállítottam a citromailes email címemet Outlookba. Küld is fogad is minden ok. Be lehet azt valahol állítani hogy ha az Outlookban törlöm az emailt, az törlődjön a a citromailes fiókomból? Hiába törlöm Outlookban, ha belépek weben ott nem törlődik!

 

Előre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem így mûködik: vagy akkor törlöd, amikor az Outlook letölti a Citromailrõl, vagy pedig ha beállítottad, hogy maradjon fent, akkor neked kell kézzel törölni.

Link to comment
Share on other sites

diamant

Azt hol kell beállítanom hogy törölje ha letölti?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ha jól emlékszem, akkor van az a panel, ahol megadod a postafiók elérését, azon van a Speciális gomb, ami felhoz egy másik panelt sok füllel, és azon az utolsó lapok valamelyikén van, hogy hagyjon egy másolatot a szerveren.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
joola

Hali!

 

Tud valaki segítani abban, hogy a 2007-es outlookban hogy lehet azt beállítani, hogy ha e-mailben képeket kapok, akkor egybõl az ablakban látszódjanak is a képek, ne csak a fájlnevek. Tehát ne egyenként kelljen rájuk kattingatni, hanem csak görgetni lefelé, mint az oulook expressben.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Ha jól tudom, az üzenet tetején megjelenik egy sáv (mint IE ben a biztonsági sáv) és ott jobb egérgomb/beállítások, majd kiveszed az elsõ pipát!

Link to comment
Share on other sites

joola

Köszi, ha haza mentem megnézem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
zbeni

Sziasztok! Senki sem válaszolt a kérdésemre. Légyszi válaszoljatok, mert fontos lenne. Az Office 2007-bõl a Word, Excel és Powerpoint van feltelepítve. Semelyikkel sem tudok dokumentumot létrehozni vagy módosítani, gombok mind inaktívak. Csak a Word írja ki az alsó sávban, ha valamit beszeretnék írni, hogy a kijelölt rész szerkesztésre zárolva van.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

1. Az Office akkor szokott ilyet csinálni, ha lejárt a próbaverzió.

2. Eszközök menü / Dokumentumvédelem

3. Az Alcohol 120% telepítve lett, és bekavart az Office-nak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...