Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Billentyûzet probléma


subidubi

Recommended Posts

subidubi

Sziasztok !

 

Natural PS/2 tipusú billentyűzetet használok.Pár napja nem tudom használni a fel és a balra nyilakat,egyáltalán nem reagál.Valamint a számológépet sem tudom üzemeltetni a billentyűzettel. Tud e valaki tanácsot adni,mi lehet az oka és hogyan tudom megszüntetni ezt a problémát. Talán csere?

Köszönöm a tanácsot,javaslatot.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Valószínûleg elöregedett már a billentyûzet és kontakthibák jelentkeznek. Szerintem nem érdemes szerelgetni, ha nem akarsz sokat kiadni érte, akkor a Tescoban már kapsz egész jó billentyûzetet 500 Ft-ért.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Vagy csak a billentyű alá ment a kosz és amiatt nem érintkezik. Szedd le azokat a gombokat és nézd meg! De csak óvatosan! ;)

Link to comment
Share on other sites

subidubi

Vagy csak a billentyû alá ment a kosz és amiatt nem érintkezik. Szedd le azokat a gombokat és nézd meg! De csak óvatosan! ;)

 

Kösz a tanács.Gomb leszedés,takarítás,gomb vissza és szuper lett a billentyûzet.

Köszi mégegyszer.

 

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Nagyon szívesen! :) Nekem ugyanez volt a gondom az egeremmel, az istennek sem akart mozogni az ebadta, és nem tudtam, hogy miért. Azt hittem valami féreg, de aztán szétszedtem és láttam, hogy teli van mocsokkal. Kitakarítottam, és azóta is boldog használója vagyok! 8)8)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
szili92

Takarítsd ki vagy cseréd ki...

Manapság 1000-1200 Ft-ért lehet kapni egy NONAME billentyûzetet, de attól, hogy NONAME, attól az nem jelenti azt, hogy az trágya.

Vannak benne normális modellek is :D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
LLajos

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni!

A minap újratelepítettem a windows-t és most vettem észre, hogy nem mûködnek a billentyûkombinációk se a word-ben, és semmilyen más programban!

Még az alap ctrl+c ...stb-sem!

Tudnátok segíteni, hogy hol tudom ezt beállítani?

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
rhea7512

Sziasztok!

Nekem olyan problémam lenne, hogy a laptopom nem ír le par betût, mint pl. az á-t és a kurzor bill. sem mûködik. Nagy betût pedig csak a bal shift-el tudok írni. Köszönöm a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
jano56

Sziasztok!

Egy hónapja vettem egy SILVERCREST MTS 2218 típusú vezetéknélküli billentyüzetet egérrel.

Az egér kifogástalanul működik de a billentyüzet nem reagál semmire.

Mi lehet a baj?????? Segítsetek SOS-ben ha tudtok.

Köszönöm jano56

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Connect gomb?

Elem, aksi?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
jonywwww

Hello! Nekem is van egy silver billentyûm de eltört a vevõ rész, ha a te billentyûd nem jó akkor nem adnád el nekem a vevõt? Köszi!

Edited by KGigi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...