Jump to content
GSForum - Segélyvonal

HDD klónozás


petya1

Recommended Posts

petya1

Van egy vinyó, ami klónozva van és mind a kettõn a rendszerpartíciónal c: a betûjele. Meg lehet oldani, bootmanager telepítése helyett a boot.ini-t úgy átírni, hogy egyszer az egyikrõl egyszer a másikról bootoljon. Végszükség esetére tudtok valami ingyenes bootmanagert?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Predator

Hi

 

Szerintem ezzel meg lehet csinálni valahol olvastam róla és úgy tudom ingynes is.

VCOM System Commander ez a program neve azt hiszem keresges a neten.

Link to comment
Share on other sites

drkosa

A System Commander tényleg jó erre, de egyáltalán nem ingyenes és nincs is trial verziója, és sehol sincs fent a neten. Vagy Te tudod, honnan lehet letölteni? Ha igen, légy szíves írd meg nekem: gkosa@axelero.hu. Köszi.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Itt nézelõdhetsz. Valamikor volt magyar fejlesztés is de most nem találom.

A PartionMagic csomag is tartalmaz egy bootmagic progit.

Link to comment
Share on other sites

redwhitegreen

Van egy vinyó, ami klónozva van és mind a kettõn a rendszerpartíciónal c: a betûjele. Meg lehet oldani, bootmanager telepítése helyett a boot.ini-t úgy átírni, hogy egyszer az egyikrõl egyszer a másikról bootoljon. Végszükség esetére tudtok valami ingyenes bootmanagert?

 

Ha két rendszerpatrícód van egy hdd-n és a boot.ini-vel akarod megoldani a bootolást, ajánlom figyelmedbe ezt a topicot (különösen Signal hozzászólását).

 

Ingyenes boot managert nem ismerek, de ha megvan a 2005. decemberi Pc-World, akkor használhatod az ajándék Paragon Partition Manager 2005 program mellé adott bootmanagert is. Ez az alap dolgokon kívül több extrát is tud (particiók elrejtése, DOS bootlemez készítés, régi MBR elmentése-visszaállítása, egy tucat OS támogatás, együttmûködik a GRUB/LILO-val, ...stb). Nálam 2 Linux-ot és 2 Xp-t vezérel gond nélkül. Ja és egyszerûen (GUI) kezelhetõ. Ajánlom mindenkinek, aki hozzájut! :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...