Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sportok


Sanzi

Recommended Posts

Sanzi

Most, hogy itt a nyár, lehet felállni az egér mellõl, és lehet kirohanni a szabadba. Ki mit sportol?

Én például sokat szoktam kerékpározni, igaz csak amatõr szinten. Amit kicsit komolyabban mûvelek, az a futás. Igaz az is csak ilyen megyei meg körzeti versenyeken, de nem is tartom magam egy nagy sportolónak, csak néha jó. 2 ével ezelõtt megyei 800m-en második lettem. Ez a legnagyobb, de jobb már nemhiszem, hogy lesz, mivel leálltam róla kedvtelés szintre.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Szintén kerékpározás, plusz kutyafuttatás. :D

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

r-chee

Kerékpározás :) Szeretek nyomulni itt a zalai erdőkben, egészen jó az erdei levegő, és jó látni itt-ott egy őzet, átrepülni kisebb kidőlt fákon :) , 50km/h-val száguldani egy-egy kanyargós, szűk ösvényen (ahol persze a madár se jár), ugratgatni az autópályaépítéshez kitermelt föld helyén lévő, 20 méteres szintkülönbséggel megáldott 'bányában', ahol télen végeláthatatlan jégmező áll :) .

Májustól mindenképpen tervezem, hogy futni fogok a közeli erdőkben (a puha talaj miatt), mert igen elpunnyadtam a kicsit kinyúlt tél alatt...

Háááát, röviden ennyi. De jól esett ezt leírni, máris jobb a kedvem. :):):)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Jahja... Csak annyi a probléma, hogy itt a nagy sík alfoldon sehol semmi hegy, vagy akar egy kis domb. A futas is nagyon probléma, mindenhol beton van. :mérges: Egy fel nyarig futottam a bicikliut betonjan, és majdnem tropara ment a terdem. Azota csak a sportpalya salakja maradt...

A kerozas is erdekes, inkabb ilyen 50 km-es turakat szoktunk csinalni a környezõ városok erintesével, vagy a városban "vandálkodunk", de ebbe nem mennék bele, mert alap feltétel a KRESZ teljes figyelmen kivul hagyasa... :D

Link to comment
Share on other sites

r-chee

Én el sem tudnám képzelni, mi történne velem, ha mindenmerre sík vidéket látnék... De, ugye az ember nem válogathatja meg a lakhelyét (legalábbis egy jódarabig...).

Aszfalton és betonon meg tényleg nem egészséges futni. De azért felétek is vannak biztos földutak, mezõk stb...

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Én az élet nagy versenyein szoktam indulni, és hát őszintén vannak jobbak nálam, sajna :P:D

Viccen kívül szoktam és imádok kerékpározni itt Pesten a BKV helyett.

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Sakkozom. :)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Én el sem tudnám képzelni, mi történne velem, ha mindenmerre sík vidéket látnék... De, ugye az ember nem válogathatja meg a lakhelyét (legalábbis egy jódarabig...).

Aszfalton és betonon meg tényleg nem egészséges futni. De azért felétek is vannak biztos földutak, mezõk stb...

Hat, igen. Földutak vannak, az összeteszkópos keró miatt sokszor ott kerózunk, de futni nem lehet, mert annyira göröngyös, meg minden egyébb, hogy a bokámat ott törném ki valahol...

 

@Sebi

Én is sakkoztam kb fél évig. De abbahagytam, mert mindig elvertek. Amúgy meg csak azért jártam, mert Így eljöhettem ált.ban az utolsó 2 óráról. :D

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Fizikailag vagy sakkban vertek el? Nem mindegy... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Inkább sakkban. Fizikailag én nyertem volna, azthiszem... :D

Link to comment
Share on other sites

Giraffe1

Hmmm, ahogy nézem, egy kicsi kilógok a sorból. Én 20 évig versenyszerûen vívtam, az utóbbi idõben pedig inkább kosár és squash a jellemzõ. Illetve, ha a Duna kegyeskedne távozni a Margitszigetrõl, akkor idõnként futkározom körbe-körbe.

Link to comment
Share on other sites

r-chee

Hmmm, ahogy nézem, egy kicsi kilógok a sorból.

 

 

De pozitív irányban :)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Ma olyan jót bicikliztem végig a 47-esen, majd be a körgátra, és vissza.

Épp most lépte át a mostani kilóméterórám a 2000km-es határt, pontosan 2027,2km van benne. Ezzel kb a kerónak is megvan a 6000km-es határa. 2 év alatt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Én imádok görizni :)KLIKK

Meg motorozni:) meg haverokkal teremfocizni.

Sajnos az utóbbi 2-t nem tudo most csinálni mert síelés közben eltörtem a gerincem :( Még 2 hónap szünet :(

Link to comment
Share on other sites

Adani

Jó a videó! :bravó::bravó:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Én éppen most töltöm.

Jobbulást!

 

u.i.: :o:o:istenvagy::taps:

Link to comment
Share on other sites

Adani

@Bencce

 

Adok egy linket. hátha érdekel.

Koris, deszkás haverok oldala:

 

Klikk!

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Ismerõs arcok, ismerõs helyszinek. :D

Link to comment
Share on other sites

cereal180

Én versenyszerûen evezek. Régebben hokiztam is, de mivel a gyõri hokiegyesület gyakorlatilag megszünt létezni, ez abbamaradt. Sokat szoktam bicajozni, évente megyek nagyjából 2000 km-et. Ha jó idõ van, mindenhova "hajtánnyal" megyek.

Link to comment
Share on other sites

Adani

@Sanzi

 

Perszem, ez a békési koripark, és a Penny parkoló, ezeken a helyeken szoktak nyomulni.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

@Bencce

Egy elõadó, és számcímet tudsz adni arról a számról ami a videó alatt megy? Már megnéztem vagy 20x a videót, és a zene nagyon tetszik. ;)

 

Amúgy már 3 napja tervezzünk egy kisebb kerótúrát, de az idõjárás mindig közbeszól! :mérges:

Link to comment
Share on other sites

Sebi

@ Sanzi:

 

Aerosmith - Livin' On The Edge ;)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Kösz, ha nem is Bencce vagy. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Most a szám címe a lényeg vagy csak Bencce-vel szerettél volna beszélgetni? :hááát::lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Hát, lényegében a szám címe volt a lényeg, de így meg veled beszélgettem egy kicsit. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...